Čiužiniai

Čiužiniai

Kokybiškesnis miegas – sveikesnis ir laimingesnis gyvenimas

LONAS lietuviški čiužiniai ne tik suteikia aukščiausią komforto pojūtį, bet ir užtikrina teisingą atramą stuburui bei visai raumenų sistemai. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, galima rinktis skirtingo kietumo čiužinius. Mūsų asortimente yra įvairių dydžių čiužinių: 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 bei nestandartinių dydžių čiužinių. Gamyboje naudojamos medžiagos yra ypač pralaidžios orui, visiškai nekenksmingos, sertifikuotos Oeko-tex® ir tinka net kūdikiams. Kokybiška lova ir čiužinys suteiks Jums tobulą poilsį, ramybę ir leis kasdien mėgautis gyvenimu.

LONAS čiužiniai lizingu išsimokėtinai

LONAS čiužiniai išsimokėtinai – tai praktiškas sprendimas, jei galimybės neleidžia iškart sumokėti visos prekės kainos. Pasinaudoję lizingu mėgausitės LONAS gaminių kokybe, teikiamu komfortu ir už tai mokėsite dalimis nurodytą laikotarpį. Kas mėnesį mokamos sumos dydis priklauso nuo kelių aspektų: gaminio kainos, lizingo laikotarpio, pradinio įnašo dydžio. Sumokėjus visą prekės kainą, ji taps Jūsų nuosavybe.

Rankų darbo čiužiniai

Praktiški, idealiai prie kūno formų prisitaikantys čiužiniai užtikrina komfortišką poilsį, ramų ir kokybišką miegą. Didžioji LONAS čiužinių gamybos proceso dalis – kruopštus rankų darbas. Visi čiužiniai gaminami pagal individualius klientų poreikius ir pageidavimus. Gamybos procesas yra personalizuotas, todėl vienu metu gaminamas tik vienas čiužinys. Tai leidžia pasiekti ir užtikrinti tobulą čiužinių kokybę ir aukščiausią komforto lygį. LONAS čiužiniams suteikiama iki 10 metų garantija.

LONAS čiužiniai internetu

Čiužinio pirkimas internetu gali atrodyti bauginantis, varginanti ar šiek tiek rizikingas, jeigu perkate pirmą kartą. Tačiau LONAS siekia, kad pirkimas būtų saugus, patikimas, o žmogus jaustųsi patogiai, tad LONAS kurjeriai čiužinius pristatys ir užneš iki Jūsų namų durų! Jums nereikės papildomai tuo rūpintis. Taip pat, jeigu pageidaujate, galite pasirinkti pristatymo datą, o pristatę Jums naują LONAS čiužinį, senuoju už papildomą mokestį pasirūpinsime mes! Paprastas čiužinio pirkimas internetu, nesvarbu, ar ieškote lateksinio, spyruoklinio, viskoelastinio ar putų poliuretano čiužinio, jį galite rasti čia. Užsisakius internetu Trispalvės kolekcijos čiužinį galėsite išbandyti net 30 naktų, kad būtumėte visiškai ramūs, kad tai būtent Jūsų čiužinys.

Nežinote, kokį čiužinį pasirinkti? Registruokitės nemokamai konsultacijai arba susisiekite telefonu – visada padėsime ir pakonsultuosime. Norite sužinoti daugiau apie mus? Sužinokite, kaip mus vertina mūsų klientai.

Užsisakykite čiužinį internetu šiandien ir mėgaukitės geresniu nakties miegu!

Filtruoti