Lovos su patalynės dėže

Lovos su patalynės dėže

LONAS Lovos su patalynės dėže

LONAS lova su patalynės dėže yra puikus pasirinkimas tiems, kam svarbu funkcionalumas ir ergonominės baldo savybės. Juk miegamasis yra vieta, kurioje tvarka yra bendros ramybės atmosferos dalininkė, o tinkamas atmosfera neatsiejama ir nuo komfortiško poilsio. Mūsų miegamojo lovos su patalynės dėže pagamintos atsižvelgiant į jūsų poreikius, todėl siekėme viską išpildyti taip, kad tai atlieptų reikliausių poreikius. Kaip ir visos mūsų lovos – tai mūsų meistrų rankų darbo rezultatas, jų gamybai naudojamos padidinto atsparumo plokštės, užtikrinančios stabilią, patikimą ir ilgaamžę konstrukciją. O kokybiškas lovos pakėlimo mechanizmas leidžia itin lengvai pakelti ir nuleisti viršutinę dalį, todėl padėti ar paimti daiktadėžėje laikomus daiktus bus paprasta ir patogu.

Kokiais privalumais pasižymi lova su patalynės dėže?

Funkcionalią ir stilingą lovą su patalynės dėže galite rinktis iš LONO Muzikinės kolekcijos asortimento. Muzikinė lovų kolekcija turi talpias, vientisas patalynės dėžes, pasižymi elegantiškais dizainais ir patogiais bei jaukiais galvūgaliais. Muzikinėje lovų kolekcijoje siūlomos tiek dvigulės, tiek viengulės lovos su patalynės dėže, tad lengvai rasite reikiamo dydžio, praktišką ir estetišką lovą tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Bendraudami su klientais girdime, kad miegamojo lovos pasirinkimą lemia keletas pagrindinių veiksnių. Dažnai ieškoma tokios lovos, kuri būtų ir kokybiška, ir estetiška, ir praktiška. Tokiais atvejais lova su patalynės dėže yra visus tris kriterijus apjungiantis sprendimas. Pridėjus dar galimybę pasirinkti skirtingo tipo galvūgalį, funkcionalumas įgauna dar kitokias ribas. Šios LONAS lovos sukurtos tam, kad kiekvienas galėtų įsitikinti, jog miego baldas turi būti apjungiantis skirtingus poreikius, kurių kertinis - nepriekaištingas miego pagrindas komfortiškam poilsiui. Todėl renkantis visada svarbu žinoti apie miegamojo movos teikiamus privalumus.

Padeda palaikyti tvarką

LONAS miegamojo lovos su patalynės dėže pasižymi tuo, jog pakėlus lovos viršutiniąją dalį, rasite itin talpią patalynės dėžę, kurios viduje erdvė yra vientisa, neperskirta atramomis. Talpioje patalynės dėžėje tilps ne tik patalynė, bet ir rečiau naudojami, didesni daiktai, o tai padės sutaupyti vietos miegamajame ir neapkrauti kambario erdvės.

Neretai ant lovos laikoma patalynė ar kiti palaidi daiktai apkrauna miegamojo erdvę, kuri atrodo netvarkingai ir neestetiškai – visa tai neretai tampa daiktų triukšmo šaltiniu ramybės erdvėje. Todėl miegamojo lovos su patalynės dėže gali būti puikus sprendimas, norintiems tvarkingai sudėti patalynę ar kitus daiktus, taip užtikrinant tvarkos pojūtį. Be to, patalynės dėžės dugnus galima bet kada išimti ir patogiai išvalyti grindis po lova, tad tvarkymosi dieną nekils jokių papildomų rūpesčių.

Lovos iš Muzikinės kolekcijos

Ieškantys funkcionalios ir stilingos miegamojo lovos su patalynės dėže – tokią ras LONO Muzikinėje kolekcijoje. Joje  –  dešimt skirtingų lovų, sukomplektuotų kartu su patalynės dėže. Visos Muzikinės kolekcijos lovos pasižymi subtilia elegancija, turi jaukius, skirtingo tipo galvūgalius, o praktiška patalynės dėžė suteikia dar daugiau funkcinio komforto miegamajame.

Lovos audinio spalvą, tekstūrą ir raštą galima rinktis iš daugiau nei 500 stilistinių variantų, todėl praktišką ir stilingą lovą nesunkiai priderinsite prie kuriamo ar jau sukurto miegamojo interjero. Svarbu tai, kad visos Muzikinės kolekcijos lovos gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant padidinto atsparumo plokštes konstrukcijos sutvirtinimui bei ilgaamžiškumui, o patalynės dėžės funkcionalumą lemia kokybiškas pakėlimo mechanizmas, kurio dėka itin lengva pakelti viršutiniąją dalį bei įdėti ar išimti daiktus.

Dvigulės lovos su patalynės dėže

Dažnai renkantis lovą iškyla klausimas dėl dydžio. LONO asortimente siūlomos aktualiausių standartinių matmenų viengulės ir dvigulės lovos, turinčios patalynės dėžę. Vienas dažniausių ir kartu optimaliausių pasirinkimų norint susikurti visapusiškai patogią miego aplinką kartu suteikiant papildomos erdvės daiktams – dvigulė lova 160x200 su patalynės dėže. Šio dydžio lova užtikrina komfortišką dviejų asmenų miegą, o erdvioje patalynės dėžėje užtenka vietos tiek patalynei, tiek papildomiems daiktams. Atsižvelgdami į savo ūgį ar bendrai kūno sudėjimą ir turimą erdvę miegamajame, raskite geriausią lovos pasirinkimo sprendimą savo miegamajam. Ieškantys karališko dydžio dvigulės lovos su patalynės dėže gali rinktis 180x200 matmenų lovą. O tiems, kurie domisi itin kompaktiškais bei praktiškais miegamojo sprendimais rekomenduojama dvigulė lova 140x200, turinti patalynės dėžę.

Viengulės lovos su patalynės dėže

Viengulės lovos su patalynės dėže mūsų asortimente yra 90x200 ir 120x200 matmenų. Viengulė lova 120x200 su erdvia vientisa patalynės dėže po gulamąja dalimi dažniausiai pasirenkama suaugusių miegamiesiems arba jaunuolių kambariams. Šios miegamojo lovos yra itin kompaktiškos, draugiškos mažesnio ploto erdvėms, bet tuo pačiu užtikrina komfortišką poilsį, tuo tarpu patalynės dėžė padeda sukurti papildomos erdvės pojūtį miegamajame, kuriame kiekvienas papildomas laisvas lopinėlis turi didesnę vertę. Ieškantiems mažesnio dydžio viengulės lovos su patalynės dėže sukūrėme lovą Dobilas. Ši 90x200 matmenų miegamojo lova išsiskiria minimalistiniu dizainu, puikiai tinka mažesniuose vaikų, paauglių bei suaugusių miegamuosiuose ir dėka funkcionalios patalynės dėžės užtikrinta taip trokštamą tvarką kambaryje bei sukuria daugiau laisvos erdvės mėgstamoms veikloms.

Reikia patarimo dėl pasirinkimo?

Svarstote, kokią LONO lovą su patalynės dėžę pasirinkti? Kyla klausimų dėl lovos dizaino, dydžio ar funkcionalumo? Susiekite su mūsų kokybiško miego ekspertais. Atsakysime į visus dominančius klausimus, profesionaliai patarsime ir padėsime rasti geriausią sprendimą jūsų poilsiui ir estetiškai bei tvarkingai miego aplinkai.

Filtruoti