Lateksiniai čiužiniai

Lateksiniai čiužiniai

LONAS lateksiniai čiužiniai

LONAS lateksiniai čiužiniai – tai naujausių technologijų ir rankų darbo balansas, suteikiantis maksimalų komfortą, puikias oro pralaidumo bei išskirtines elastingumo savybes. Visi mūsų lateksiniai čiužiniai gaminami iš ilgaamžio, aukštos kokybės, elastingo latekso, kurio sudėtyje yra natūralaus kaučiuko. Todėl šie čiužiniai pasižymi ekologiškumu, yra draugiški aplinkai ir puikiai tinka tiek suaugusių, tiek vaikų visapusiškai komfortiškam bei sveikam miegui.

LONO asortimente siūlomi mūsų meistrų rankų darbo pagaminti lateksiniai čiužiniai, kuriuos galima rinktis iš Trispalvės arba Klasikinės čiužinių kolekcijų. Kiekvienas miegotojas pagal individualius poreikius gali pasirinkti minkštą, vidutinio kietumo arba kietą latekso čiužinį. Mūsų asortimente rasite visų standartinių matmenų latekso čiužinius. Dviguliai čiužiniai yra šių dydžių: 140x200, 160x200, 180x200, 180x215, o vienguliai – 80x200, 90x200 ar 120x200. Turime ką pasiūlyti ir mažiesiems – mūsų asortimente 80x160 ir 80x180 matmenų vaikiški čiužiniai. Tad ramiu poilsiu ant aukščiausios kokybės miego pagrindo gali mėgautis kiekvienas.

Savybės, kuriomis pasižymi lateksiniai čiužiniai

Kodėl verta įsigyti lateksinį čiužinį? Bendraudami su savo klientais kartas nuo karto išgirstame prašymą papasakoti plačiau apie šio čiužinio išskirtines savybes. Pirmiausiai norisi akcentuoti, kad visi LONO lateksiniai čiužiniai pagaminti iš aukščiausios kokybės latekso, medžiaga sudėtyje turi natūralių medžiagų, todėl tai – puikus pasirinkimas, ieškantiems ekologiško, natūraliomis antibakterinėmis ir hipoalerginėmis savybėmis pasižyminčio čiužinio, kuris tinka tiek į įvairias alergijas linkusiems žmonėms, tiek dulkių erkutėms jautresniems vaikams. Vis tik mūsų latekso čiužiniai vertinami ne tik dėl natūralumo, bet ir dėl kitų kokybiškam bei komfortiškam miegui reikalingų savybių.

Būdingas taškinis elastingumas. Aukštos kokybės lateksiniai čiužiniai puikiai prisitaiko prie kūno linkių ir užtikrina idealias miego sąlygas. Tad esminis šių čiužinių pranašumas – taškinis elastingumas, kuomet suteikiama tolygi atrama visoms kūno dalims, todėl jaučiamas maksimalus komfortas nepaisant to, kokia poza miegama – ant nugaros, pilvo ar šono.

Palaiko taisyklingą stuburo padėtį. Latekso čiužiniai itin vertinami dėl to, jog padeda palaikyti natūralią ir anatomiškai taisyklingą stuburo padėtį. Todėl miegas ant lateksinio čiužinio gali būti rekomenduojamas vaikams, kuriems svarbu užtikrinti teisingą nugaros padėtį miego metu, ir suaugusiems, susiduriantiems su nugaros, stuburo, sąnarių skausmais ar varginančia raumenų įtampa.

Aukštas oro pralaidumas. Lateksiniai čiužiniai pasižymi atvira latekso porų struktūra, kuri užtikrina aukštą oro pralaidumą. Lengvai čiužinyje cirkuliuojantis oras apsaugo nuo drėgmės kaupimosi ir pagerina termoreguliacines savybes – žiemą šildo, o vasarą vėsina.

Neperduoda judesių. Čiužiniai iš latekso – vienas populiariausių pasirinkimų tarp porų, nes miegant ant tokio čiužinio neperduodami partnerio judesiai. Kadangi šie čiužiniai prisitaiko prie kiekvieno miegančiojo fiziologinių savybių, užtikrinamas ramus bei kokybiškas miegas net tuomet, kai vienas iš partnerių visą naktį vartosi nuo šono ant šono.

Ilgaamžis komfortas. Įsigijus čiužinį, pagamintą iš kokybiško latekso, maksimaliai komfortišku poilsiu galima mėgautis itin ilgai, nes lateksiniai čiužiniai dėvisi labai lėtai. Reikia žinoti, kad tinkamai prižiūrimas latekso čiužinys gali tarnauti net 10–15 metų.

Lateksiniai čiužiniai iš Trispalvės ir Klasikinės kolekcijų

LONO lateksinį čiužinį galima rinktis iš Trispalvės arba Klasikinės čiužinių kolekcijų. Trispalvės kolekcijos lateksiniai čiužiniai sukurti prabangiam, visapusiškai atpalaiduojančiam poilsiui. Šie minkšti čiužiniai prisitaiko prie kiekvieno kūno linkio, suteikia komfortišką minkštumo pojūtį, bet kartu palaiko sveiką kūno padėtį, o sudėtyje esantis lateksas su natūraliu kaučiuku kuria kūnui idealų mikroklimatą.

Klasikinėje kolekcijoje siūlomi vidutinio kietumo ir kieti lateksiniai čiužiniai, pagaminti iš ekologiško latekso. Kietesnieji – vienas geriausių pasirinkimų, ieškantiems tvirtą atramą stuburui suteikiančio miego pagrindo. Todėl dažniausiai šie čiužiniai rekomenduojami sveikam bei patogiam vaikų, paauglių ir suaugusių, susiduriančių su nugaros skausmais, miegui.

Kokybiški lateksiniai čiužiniai viengulėms ir dvigulėms lovoms

LONO asortimente rasite tiek viengulėms, tiek dvigulėms lovoms skirtus lateksinius čiužinius. 180x215 matmenų lateksiniai čiužiniai yra didžiausi mūsų asortimente ir yra tinkami prailgintoms LONAS Muzikinės kolekcijos lovoms. Visa tai aukštesnių žmonių maksimalaus miego komfortiško užtikrinimui. Latekso čiužiniai 160x200 – dažniausias pasirinkimas tarp porų, norinčių mėgautis ramiu bei kokybišku poilsiu. Kiti standartiniai populiarūs lateksinių čiužinių dydžiai, skirti dvigulėms lovoms yra 140x200 ir 180x200. Viengulėms suaugusių ir vaikų lovoms siūlome rinktis populiariausių matmenų lateksinius čiužinius: 80x160, 80x180, 80x200, 90x200 ir 120x200. Tad nesunkiai rasite reikiamo dydžio viengulį čiužinį, pagamintą iš aukštos kokybės latekso.

Koks lateksinis čiužinys tinkamiausias jums?

Vis tik kyla klausimų dėl dydžio? O galbūt domina sužinoti daugiau apie lateksinių čiužinių savybes ir tinkamumą konkrečiai jums? Susiekite su LONO kokybiško miego ekspertais, kurie atsakys į visus dominančius klausimus, profesionaliai patars ir padės išsirinkti ilgaamžį, sveiko ir kokybiško miego poreikius puikiai patenkinantį lateksinį čiužinį.

Filtruoti