Muzikinė lovų kolekcija

Muzikinė lovų kolekcija

Prisiminkite tylą salėje, kai prasideda koncertas. Tą akimirką pranyksta kasdienybės rūpesčiai ir jūs panyrate į garsų jūrą. Ar ši akimirka jums nepanaši į jausmą prieš užmiegant?

Visada estetiškos ir nepaprastai patogios LONAS Muzikinės kolekcijos lovos užburia darniai skambančiomis melodijomis ir improvizacijos galimybėmis. Priklausomai nuo pasirinktos Muzikinės lovų kolekcijos linijos, čia rasite klasikinių, išskirtiniu charakteriu pasižyminčių kūrinių. Skirtingai dekoruotos, įvairių atspalvių ir raštų, iš atsakingai parinktų žaliavų, šios lovos sukurtos tam, kad taptų miegamojo akcentu, atitiktų kiekvieno kliento poreikius ir užtikrintų kokybišką poilsį. Kad nuo šiol miegas aidėtų tik pačiomis gražiausiomis natomis.

10 skirtingų lovos dizainų

Muzikinėje lovų kolekcijoje – dešimt lovų. Unikalūs galvūgaliai suteikia individualumą, o komfortas – suvienija. Dešimt skirtingų lovų, o kaina – viena. Kad lovos modelį išsirinkti būtų paprasčiau ir kaina nereikalautų kompromiso. Lovas rinkitės iš kelių skirtingų dydžių – nuo viengulės iki karališkos, su patalynės dėže arba be jos. Jūsų patogumui siūlome užsisakyti ir ilgesnės lovos versiją. Dizainerių ir meistrų iki tobuliausio skambesio nugludintos Muzikinės kolekcijos lovų linijos tampa ne tik unikaliu interjero sprendimu, tačiau ir kokybiško miego garantu.

Rinkitės prie lovos derančius aksesuarus

Lovos audinį rinkitės iš plataus spektro. Jame – ne tik įvairios audinių rūšys, bet ir gausi spalvų gamos pasiūla. Norėdami išlaikyti interjero dermę, rinkitės prie lovos derančius aksesuarus, kojeles ar dekoratyvines pagalvėles. Atskirai pasirinkite čiužinį. Jį pagaminsime ir pristatysime kartu su lova. O arčiausiai kūno esanti LONAS HOME patalynė nukels į spalvotus sapnus – išsirinkite pagalves, antklodes bei patalynės užvalkalus visai šeimai. Kad gero miego būtų daug.

Filtruoti