Dvigulės patalynės komplektai

Dvigulės patalynės komplektai

Dvigulės patalynės komplektai

Dvigulės patalynės komplektai mėgstami dėl didesnio dydžio nei viengulės patalynės komplektai. Po dvigule antklode patogiai miegos ir vienas, ir dviese, ir kai į lovą įsiropščia visa šeima. Beje, tokios patalynės užvalkalų komplektacijoje rasite du pagalvės užvalkalus 50x70. Tokias dvigules patalynes siuvame šių dydžių:

  Dvigulės patalynės komplektai 200x200. Šiuos patalynės užvalkalų komplektus renkasi tie, kuriems viengulių patalynės komplektų dydis – per mažas. O ir turint antklodę 200x200 – nereikia galvoti, kuri antklodės kraštinė yra ilgesnė, o kuri – trumpesnė. Švaros dieną tokios antklodės pervilkimas yra pats lengviausias.

  Dvigulės patalynės komplektai 200x220. Šio dydžio dvigulės patalynės komplektai yra populiariausi, nes juos renkasi miegantys ir po vieną, ir dviese. Išsirinkus derančius prie miegamojo interjero dvigulės patalynės komplektus, šie papuoš kambarį ir dienos metu.

  Dvigulės patalynės komplektai 220x240. Tai – didžiausi mūsų siuvami dvigulės patalynės komplektai, kad ir tie, kurie turi karališkas antklodes, galėtų mėgautis LONAS HOME dvigulės patalynės komplektų spalvomis, šilkiniu blizgesiu ir tvariu naudojimu.

Filtruoti