Antčiužiniai

Antčiužiniai

Rodyti filtrus

LONAS antčiužiniai – dar patogesniam miegui

Antčiužinis yra tarsi plonesnė čiužinio versija, skirta pakelti miego komfortą į aukštesnį lygį. Jis prisitaikys prie jūsų kūno ir pakoreguos miegojimo pagrindo savybes paminkštindamas, pakietindamas, kompensuodamas paviršiaus nelygumus ar tarpo pojūtį ant sofos-lovos. Taip pat, tai sumani išeitis norint sukurti laikinas miego vietas svečiams. Taigi tai yra optimaliausias ir finansiškai efektyviausias variantas siekiant pagerinti miego kokybę. 

LONAS antčiužiniai – tai inovatyvių medžiagų pritaikymo ir kruopštaus rankų darbo derinys, suteikiantis dar daugiau laisvės, ieškantiems individualių sprendimų, kaip paversti miegojimo pagrindą geresniu. Antčiužinis gali būti tiek laikinas, tiek ir ilgalaikis sprendimas. Gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, o mūsų meistrų rankų darbas užtikrina ilgaamžiškumą ir efektyvumą. Savo funkciją antčiužiniai atlieka efektyviai iš abiejų pusių - jie prisitaiko tiek prie miego pagrindo nelygumų juos neutralizuojant ar sušvelninant, tiek prie kūno linijų suteikiant joms stabilumo ir patogumo miego metu.

Kokie antčiužiniai geriausi?

Miego kokybę lemia daugybė objektyvių ir subjektyvių veiksnių. Todėl geriausi antčiužiniai yra tokie, kurie atliepia individualius asmens miego įpročius ir poreikius. Būtent tokie yra LONO antčiužiniai, kurie sukurti siekiant miegą paversti dar malonesniu ir patogesniu.

Renkantis antčiužinį siūlome atsižvelgti į kelis esminius pasirinkimo kriterijus. Jūsų atsakymai padės išgryninti, kokio tipo ir kokių medžiagų, savybių antčiužinis jums galėtų būti tinkamiausias. Pagalvokite, ar mėgstate miegoti minkščiau, ar kiečiau? Ar miego metu esate linkęs prakaituoti? Ar sunku rasti patogią miego pozą? Koks dydis jum reikalingas? Nepriklausomai nuo to, koks būtų galutinis jūsų atsakymų rezultatas, savo pasirinktų savybių antčiužinį rasite populiariausių (kurie lengvai derinami ir su standartinėmis lovomis) arba nestandartinių matmenų kategorijose.

Antčiužinių dydžiai

LONAS antčiužiniai pritaikyti prie standartinių čiužinių dydžių, todėl nekils nepatogumų nei derinantis prie turimo LONO čiužinio, nei prie bet kokio kito standartinių matmenų gaminio. O jei turite specifinių poreikių ir nestandartinių matmenų pageidavimų, tokiu atveju asortimente yra nestandartiniai antčiužiniai, kurie gali būti pagaminti tiek mažesni už mažiausią standartinį dydį, tiek didesni už didžiausią standartinį dydį.

Tuo tarpu standartiniai matmenys pritaikyti atsižvelgiant į viengulių ir dvigulių čiužinių ir lovų įprastus matmenis. Vienguliams miegamiesiems paviršiams skirti antčiužiniai 90x200 ir 80x200 matmenų. Pasirinktas antčiužinis 120x200 gali būti laikomas tiek kaip viengulis, tiek kaip dvigulis, priklausomai nuo to, kam bus pritaikytas. Dviguliams paviršiams skirti mūsų dydžiai - tai siauresnių matmenų dviguliai antčiužiniai 140x200, vidutiniai 160x200, bei platesni 180x200 dydžio antčiužiniai. Visi jie turi tvirtinimui skirtas juosteles, todėl nepaisant matmens kiekvienas bus lengvai pritvirtinamas prie čiužinio.

Antčiužinių tipai ir jų savybės

Renkantis antčiužinį pirmiausiai vertėtų atsakyti į klausimą, kokios funkcijos iš jo tikitės, t.y. ar norite esamam miegojimo pagrindui suteikti daugiau minkštumo, ar kietumo? Nuo to priklauso, kokio tipo gaminys padės išspręsti miego nepatogumus. Būtent pagal tai skirstome savo antčiužinius. Siūlome unikalią paminkštinti ir pakietinti skirtų LONAS antčiužinių kolekciją. Ją sudaro viskoelastiniai ir putų poliuretano antčiužiniai, kurių pagrindas yra Memospace® ir Lono-Tec® medžiagų suteikiamos savybės.

Paminkštinti skirti antčiužiniai kompensuos didesnius čiužinio ar lovos išgulėjimus, sumažins sofos-lovos tarpo sukeliamus nepatogumus miegant, taip pat puikiai tiks laikinos miego vietos sukūrimui sulaukus svečių. Minkšti viskoelastiniai antčiužiniai pasiūti naudojant idealiai prie kūno linkių ir kūno temperatūros prisitaikančią Memospace® medžiagą. Jie skirti didesniam paminkštinimui ir ryškesnių nelygumų kompensavimui. Nedidelius nelygumus išlyginti padės ir mažesnį paminkštinimą suteiks antčiužiniai pagaminti iš aplinkai ir sveikatai draugiško putų poliuretano ir Lono-Tec® medžiagos. 

Pakietinti skirti antčiužiniai išlygins miegamojo paviršiaus nelygumus iš vienos pusės ir kartu suteiks daugiau standumo-tvirtumo toje pusėje, ant kurios gulama. Kieti antčiužiniai pasiūti iš didelio tankio Lono-Tec® medžiagos ir putų poliuretano, kurio paviršius papildomai profiliuotas bangelėmis. Apjungus šių medžiagų savybes gaunama itin gera atrama kūnui. Putų poliuretano antčiužiniai leidžia geriau paskirstyti kūno masę, atpalaiduoti raumenis ir nuimti krūvį nuo sąnarių. Taip pat tai ši medžiaga tinkama prakaituoti miego metu linkusiems, nes Lono-Tec® medžiaga itin laidi orui ir palaiko kūno kvėpavimą.

Be to, nesvarbu, kokio tipo ir savybių gaminių bepasirinktumėte, tai gali būti itin patrauklus būdas vežtis kokybišką miegą drauge su savimi į išvykas. Jis gali tapti puikiu palydovu, kai miegoti tenka ne savo lovoje. Žinoma, priklausomai nuo antčiužinio dydžio, kompaktiškai suvyniotas jis nesunkiai turėtų rasti vietos automobilyje.

Antčiužinių funkcijos

Galima išskirti kelias pagrindines ir kelias antrines antčiužinių funkcijas. Pirmiausios ir svarbiausios būtų šios: tai miego kokybės gerinimas, suteikiant paminkštinimą ar pakietinimą esamam miegojimo pagrindui; ir miegojimo paviršiaus nelygumų ar sofos-lovos tarpo pojūčio kompensavimas. Mūsų antčiužiniai pagaminti iš tokių medžiagų ir tokiu būdu, kad galėtų pagerinti miego kokybę net būdami tokie ploni. Todėl dažnu atveju būtent šis sprendimas yra viena optimaliausių ir efektyviausių priemonių siekiant pilnavertiško poilsio kuo mažesnėmis išlaidomis. Juk įsigyti antčiužinį atsieis gerokai mažiau nei atsinaujinti čiužinį.

Kitos dvi antčiužinių funkcijos, kurias norisi išskirti, yra labiau antrinės, tačiau jos ilgainiui įgauna vis didesnės svarbos. Būdamas papildomu sluoksniu antčiužinis apsaugo pagrindinį čiužinį nuo išsitepimo. Prireikus valyti, kur kas lengvesnį ir plonesnį prižiūrėti yra gerokai paprasčiau nei sunkesnį ir storesnį. Galiausiai – antčiužinis atlieka tarpinę grandį tarp kūno ir lovos ar čiužinio, todėl būtent jis sugeria daugiausiai kontakto ir trinties. Tokiu būdu jis atitolina jūsų pagrindinio miegojimo pagrindo nusidėvėjimą ir prailgina tarnavimo laiką.  

Ortopedinės antčiužinių savybės

Prastas miegas ir nuovargis nubudus ryte nebūtinai reiškia, kad jūsų miegojimo pagrindas yra blogas, nusidėvėjęs ir nebetinkamas naudoti. Neskubėkite keisti lovos ar čiužinio, nes kurdami antčiužinius mes konsultavomės su profesionaliais ortopedais. Sužinojome, kad neretai gali būti taip, kad kūnui tereikia stabilesnės ar laisvesnės atramos, arba šiek tiek didesnio miego paviršiaus prisitaikymo prie jūsų kūno linkių ar palankesnių sąlygų raumenų atsipalaidavimui.

Kitaip sakant, galbūt viskas, ko jums trūksta tėra plonytė pagalba ant miegojimo pagrindo? Konsultacijos su specialistais ir geriausių sprendimų paieškos davė vaisių – mūsų antčiužiniai tai kartu ir ortopediniai antčiužiniai, kurių savybės leidžia spręsti realias kūno diskomforto miego metu problemas.

Viskoelastinė NASA astronautams sukurta Memospace® medžiaga minkštai sugeria kūną ir sukuria lengvumo jausmą, nes sumažina kūnui tenkančią apkrovą. Atvirkštinis variantas yra putų poliuretano Lono-Tec® medžiaga, sukurianti kūnui kietumo ir suteikianti daugiau standumo miego metu. Šie poreikiai yra itin individualūs, todėl mes semiamės žinių, kaupiame patirtį ir kuriame produktus, kurie geriausiai atlieptų jūsų miego įpročius ir poreikius.       

Antialerginės antčiužinių savybės

Vienas nemaloniausių dalykų, galinčių pasireikšti miego metu ar nubus ryte – tai alerginė reakcija į miegojimo aplinkoje esančius įvairius alergijos sukėlėjus. Todėl sukūrėme specialią Lonofibre® technologiją, apsaugančią nuo tokių nepageidautinų potyrių miegant. Kiekvienas mūsų antčiužinis apvilktas užvalkalu su Lonofibre®. Užvalkalą sudaro papildomas paminkštinamasis sluoksnis, suteikiantis švaros bei palaikantis higieną. Apsauginiame sluoksnyje nesiveisia dulkių erkutės, o sudėtyje esantis linas pagreitina drėgmės išgarinimą. Prireikus, užvalkalas lengvai atsegamas užtrauktukais ir nuvelkamas plovimui.

Patys antčiužiniai taip pat savo sudėtyje turi papildomą prevencinę medžiagą nepalankią veistis alergijų sukėlėjams. Iš orui itin pralaidžios medžiagos Lono-Tec® II pagaminti antčiužiniai visiškai nedraugauja su pelėsiu, grybeliu ir dulkių erkutėmis. Skalbiamas užvalkalas leis užtikrinti higieną taip dažnai, kaip norėsis. Todėl antialerginiai antčiužiniai yra kokybiškas sprendimas ieškantiems sprendimų išskirtinėmis higienos sąlygomis.       

Taigi, kaip visgi išsirinkti antčiužinį?

Miegas ir jo kokybė yra itin individualu ir kartu gali stipriai priklausyti objektyviems dalykams. Miegojimo pagrindas yra kartu ir pagrindas jūsų poilsio kokybei. Kadangi vienas nuo kito neatsiejamas, labai svarbu, kad tai, ant ko miegate, tiktų jūsų kūnui ir miego poreikiams. Jei rinkdamiesi antčiužinį vis dar turite daugiau klausimų nei atsakymų, siūlome paskaityti mūsų patarimų straipsnį – kaip išsirinkti antčiužinį? Galiausiai, verta žinoti, kad Lonas antčiužiniai internetu išsirenkami taip pat paprastai kaip ir kitos prekės. Verta paminėti, kad įsigijus pristatymas teužtruks 2 darbo dienas, o garantija jūsų gaminį saugos net 2 metus.