Antčiužiniai

Antčiužiniai

Rodyti filtrus

Antčiužiniai

Jei miegasi ne taip saldžiai, kaip norisi, gali būti kaltas čiužinio išsigulėjimas. Atnaujinkite seną čiužinį užklodami antčiužinį. Jis padės daugeliu atvejų: pakietins arba paminkštins turimą čiužinį, išlygins išgulėtas čiužinio vietas ir sumažins susidariusio tarpo pojūtį ant sofos-lovos. Be to, tai – sumanus sprendimas norint sukurti laikinas miego vietas svečiams.

LONAS antčiužiniai – dar patogesniam Jūsų miegui

Siūlome unikalią LONO antčiužinių kolekciją, kuri greitai ir efektyviai kilstelės Jūsų poilsį į naujas aukštumas. LONAS antčiužiniai skirti tiems, kas pageidauja dar daugiau komforto kasdieniam poilsiui, taip pat žmonėms, jaučiantiems poreikį atnaujinti savo seną sofą-lovą ar ant lovos naudojamą nepatogų čiužinį. Minkšti, tvirtos konstrukcijos antčiužiniai naudojami paminkštinti turimą čiužinį, išlyginti išgulėtas čiužinio vietas ar sumažinti ant sofų-lovų susidariusio tarpo pojūtį.

Prie kūno prisitaikantys antčiužiniai

Prie individualių kūno formų prisitaikantys LONAS antčiužiniai atpalaiduoja raumenis, natūraliai paskirsto žmogaus svorį, užtikrina komfortišką ir ramų poilsį. Kokybiškos gamybinės medžiagos ir tvirta konstrukcija užtikrina ilgaamžį antčiužinių naudojimą, ženkliai pagerina turimo čiužinio kokybę ir leidžia mėgautis ramesniu miegu. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, galima rinktis skirtingo aukščio ir kietumo antčiužinius. Gaminiams suteikiama 2 metų garantija.

Renkantis antčiužinį internetu svarbu atkreipti dėmesį į:

·        Antčiužinio paskirtį arba kaip patys mėgstate miegoti. LONAS siūlo 2 tipų antčiužinius: skirtus paminkštinti miego pagrindą arba skirtus pakietinti miego pagrindą. Todėl antčiužinį vertėtų rinktis pagal tai, kaip mėgtstate miegoti – minkščiau ar kiečiau.

·        Antčiužinių medžiagas, iš kurių jis yra pagamintas, arba individualius miego poreikius. Jeigu miegodami gausiai prakaituojate, vertėtų rinktis orui pralaidesnį antčiužinį su Lono-Tec® medžiaga. Jeigu sunku rasti patogią miego pozą, vertėtų rinktis labiau prie kūno prisitaikantį antčiužinį su Memospace® medžiaga. Vieni antčiužiniai yra pagaminti su geriau prie kūno formų prisitaikančia medžiaga (Memospace®), o kiti – su labiau orui pralaidžia medžiaga Lono-Tec®, neleidžiančia kūnui gausiai prakaituoti.