Minkšti čiužiniai

Minkšti čiužiniai

LONAS minkšti čiužiniai

LONAS minkšti čiužiniai skirti bekompromisiam miego komfortui. Ne tik šio tipo, bet ir visi mūsų čiužiniai, gaminami rankomis iš aukščiausios kokybės, Oeko-Tex® sertifikuotų medžiagų. Ypatingas dėmesys naujausioms technologijoms ir atidus žvilgsnis į žmogaus anatomiją leido sukurti tokius minkštus čiužinius, kurie itin efektyviai apglėbia kūną, pasirūpina tinkama kūno pozicija ir suteikia pačius maloniausius pojūčius miego metu.

Vienguliai ir dviguliai minkšti čiužiniai

Mūsų minkšti čiužiniai skirti tiek suaugusiems, tiek paaugliams, tiek miegantiems vieniems, tiek miegantiems dviese. Didžiausi dviguliai čiužiniai 180x215 sukurti prailgintoms LONAS Muzikinės kolekcijos lovoms ir geriausiai pateisina aukštų žmonių bei tų, kurie mėgsta miegoti itin erdviai, poilsio poreikius.  Šiek tiek mažesni, tačiau taip pat plačioms lovoms skirti 180x200 ir 160x200 išmatavimų čiužiniai. Minkšti čiužiniai 160x200 – tai vienas populiariausių pasirinkimų tarp porų, ieškančių optimalaus dydžio miego pagrindo, kuris yra pakankamai erdvus, kad nejaustumėte partnerio judesių ir taip užsitikrintumėte kokybišką poilsį. Minkšti vienguliai čiužiniai 140x200 puikiai tinka kompaktiškoms lovoms, nesvarbu miegosite vienas ar poroje. Standartinėms viengulėms lovoms siūlomi minkšti čiužiniai 120x200, o vaikiški čiužiniai 80x200 ir 90x200, garantuos ne tik atpalaiduojantį, bet ir kokybišką poilsį. Mūsų čiužiniuose integruotos 7 anatominės zonos palaiko sveiką kūno padėtį viso miego metu ir itin efektyviai prisiderina prie kūno linkių.

Kuo pasižymi iš skirtingų medžiagų pagaminti minkšti čiužiniai?

LONO minkšti čiužiniai yra ne tik skirtingų dydžių, bet ir pagaminti iš skirtingų medžiagų tam, kad kiekvienas galėtų atrasti sau labiausiai tinkantį miego pagrindą. Tai bene svarbiausias atrankos kriterijus, nes individualūs miego įpročiai ir poreikiai lemia, koks čiužinys jūsų kūnui bus geriausias pasirinkimas. Taigi, siūlome rinktis iš 4 pagrindinių rūšių čiužinių.

Minkšti lateksiniai čiužiniai yra ypač elastingi ir bėgant laikui išlaiko savo formą, tad tai – ilgaamžis komfortiško miego sprendimas. Svarbu, jog iš latekso pagamintas minkštas čiužinys prisitaiko prie bet kokio kūno spaudimo, bet neturi klampumo pojūčio. Tolygus minkštumas suteikia puikų balansą tarp maksimaliai patogaus ir sveiko miego.

Minkšti viskoelastiniai čiužiniai pasižymi visomis kokybiškam miegui reikalingomis savybėmis – maloniu minkštumo pojūčiu, oro pralaidumu ir tvirta atrama ne tik stuburui, bet ir visam kūnui. Šių čiužinių sudėtyje esanti Memospace®  medžiaga reaguoja į kambario ir kūno skleidžiamą šilumą, prisitaiko prie kūno linkių ir taip atpalaiduoja raumenis, o LonoTec® medžiaga yra lėtai besidėvinti ir draugiška aplinkai.

Minkšti spyruokliniai čiužiniai gaminami iš TÜV standartu sertifikuotų kišeninių spyruoklių, pasižymi ilgaamžiškumu ir dideliu pralaidumu orui. Visi mūsų spyruokliniai čiužiniai sukurti kartu su kineziterapeutais, to rezultatas – visapusiškai komfortiškas poilsis, puikus prisiderinimas prie kūno savybių ir lengva priežiūra.

 

Minkšti putų poliuretano čiužiniai yra itin higieniški, gerai šalina drėgmę ir neleidžia kauptis dulkių erkutėms. Taip pat poliuretaniniai čiužiniai padeda tolygiai paskirstyti miegančiojo svorį ir suteikia tvirtą atramą – tai labai svarbu siekiant viso kūno poilsio, nes būtent ši savybė dažnai labiausiai prisideda prie ramaus ir kokybiško miego užtikrinimo.

Kokius poreikius geriausiai patenkina minkšti čiužiniai?

Lonas minkšti čiužiniai yra itin patogūs, užtikrinantys miego efektyvumą bei pilnavertį poilsį visos nakties metu. Svarbu, jog šie čiužiniai suteikia minkštą, bet kartu tvirtą bei sveiką miego pagrindą dėl čiužiniuose integruotų 7 minkštumo zonų pagal žmogaus anatomiją. 4 kietesnės zonos suteikia tvirtą atramą galvai, liemeniui, šlaunims bei pėdoms, o 3 minkštesnės zonos leidžia lengvai įdubti pečiams, dubeniui ir blauzdoms. Dėl šių savybių minkšti čiužiniai geriausiai patenkina tų poreikius, kurie ieško maksimaliai atpalaiduojančio, bet tuo pačiu sveiką poilsį garantuojančio miego pagrindo. Taip pat šio tipo čiužiniai yra puikus pasirinkimas ir pateisins tų lūkesčius, kurie miega ant šono, kenčia nuo sąnarių, juosmens srities skausmų ar skundžiasi jautriu miegu.

Miegant ant šono

Mėgstantys miegoti ant šono gana dažnai jaučia pečių ir klubų maudimą, nes miegant tokioje pozoje šios kūno dalys patiria didžiausią spaudimą. Mūsų ortopediniai minkšti čiužiniai sukurti atsižvelgiant į miegančiųjų ant šono poreikius, todėl jie itin gerai prisitaiko prie kūno masės ir formų savybių bei palaiko taisyklingą stuburo, sąnarių ir raumenų padėtį. Siekėme, kad nubudus ryte po nakties miego jus lydėtų puiki savijauta ir būtumėte pasiruošę energingai dienai.

Jaučiant sąnarių ar juosmens srities skausmus

LONAS minkšti čiužiniai pasižymi visą kūną atpalaiduojančiomis savybėmis, todėl tai yra vienas geriausių pasirinkimų tiems, kurie patiria sąnarių ar juosmens srities skausmus. Miegant ant minkšto čiužinio pasirūpinama kiekvienu kūno linkiu, puikiai sugeriamas sąnariams tenkantis krūvis, taip pat sudaromos puikios sąlygos raumenų atsipalaidavimui, todėl palaikomas maksimalus komfortas ir apsisaugoma nuo nemalonių pojūčių.

Jautriai miegant

Subalansuotai minkštas pagrindas yra viena efektyviausių priemonių sprendžiant jautraus miego problemas, nes veiksmingai slopina ir sugeria judesius. Minkšti čiužiniai leidžia sukuria itin ryškų patogumo jausmą, tai mažina poreikį ieškoti patogesnės pozicijos, taip pat pasirūpinama ne tik jūsų paties judesių sugėrimu, bet apsaugo nuo greta miegančiojo judesių perduodamo poveikio. Todėl minkštas pagrindas yra itin tinkamas pasirinkimas miegantiems dviese ir nenorintiems miego metu jausti vienas kito judesių.

Kaip išsirinkti minkštą čiužinį?

LONO minkšti čiužiniai pasižymi dydžių ir skirtingų savybių įvairove. Todėl ieškant geriausio minkšto čiužinio, visuomet rekomenduojame pasitarti su mūsų kokybiško miego ekspertais, kurie išklausę jūsų poilsio poreikius padės priimti tinkamiausią sprendimą.

Filtruoti