Lovos 90x200

Lovos 90x200

LONAS lovos 90x200

LONAS lova 90x200 – jauki poilsio oazė vaikams bei paaugliams, kurią mielai renkasi ir suaugusieji. Šios minkštos, aptakių formų lovos gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų mūsų meistrų rankomis, pasižymi itin tvirta konstrukcija ir yra ilgaamžės, todėl dažnai viengulės lovos palydi ne po vieną paauglį į savarankišką suaugusiųjų gyvenimą. Dizaino ir stilių įvairovė – tai labai maloni galimybė lovos šeimininkui iki detalių susikomplektuoti savo poilsio palydovą. 

Mūsų viengulės lovos 90x200 gali būti pasirinktos iš dviejų unikalių linijų – Dobilo ir Liepos, kurios žavi subtiliais dizaino sprendimais, derančiais tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio interjero. Atsižvelgus į individualius poreikius gali būti prasirinkta viengulė lova 90x200 su patalynės dėže arba be jos, su jaukiu kairėje arba dešinėje pusėje prailgintu galvūgaliu arba su minkštu U formos galvūgaliu. Lovos audinio spalvą, raštą, tekstūrą siūlome rinktis iš daugiau nei 500 variantų, tad kiekvienas nesunkiai susikurs sau maloniausią miego aplinką.

Sukurta vaikams, bet tinka ir suaugusiems

LONAS viengulės lovos 90x200 pagamintos taip, kad geriausiai patenkintų vaikų bei paauglių poilsio poreikius. Šio dydžio lovos yra minkštos, jaukios ir pakankamai erdvios, kad būtų komfortiška leisti joje net laisvalaikį. Visgi svarbiausia jos misija - užtikrinti visapusiškai komfortišką miegą sparčiai augantiems vaikams. Tokioje lovoje patogu išsitiesti, nevaržomi judesiai, o pasirinktoje vietoje sumontuota atrama suteikia privatumo ir jaukumo.

Dėl komforto mūsų viengulės lovos 90x200 yra pamėgtos ne tik vaikų bei paauglių, bet ir suaugusių, kurie ieško kompaktiškos, aptakių formų, itin jaukios bei minkštos lovos. Kiekviena LONO lova 90x200 sukurta taip, kad užtikrintų patogų ir saugų miegą. Todėl visos šio dydžio viengulės lovos turi tvirtą, patikimą ir ilgaamžę konstrukciją, o lovų karkasas yra padengtas specialia paminkštinančia medžiaga ir tik tuomet apvilktas audiniu. Toks konstrukcinis sprendimas suteikia papildomo minkštumo ir leidžia sukurti saugią miego aplinką net patiems mažiausiems.

Viengulė lova Dobilas

Ieškantiems aukštos kokybės, itin komfortiškos, minimalistinio dizaino viengulės lovos 90x200, LONAS dizaineriai ir meistrai sukūrė lovą Dobilas. Šios jaukios bei stilingos lovos vaikams, paaugliams ir suaugusiems puikiai įsilieja į bet kokį kambario interjerą. Minimalistinis lovos dizainas estetiškai dera tiek mažesnių vaikų, tiek jaunuolių, tiek suaugusių miegamuosiuose, aptakios formos nepabosta ilgus metus, todėl viengulė lova Dobilas gali tarnauti nuo pat vaikystės iki suaugystės.

Vienas didžiausių tokios viengulės lovos 90x200 funkcionalumo privalumų – erdvi patalynės dėžė su kokybišku pakėlimo mechanizmu. Lova su patalynės dėže yra puikus sprendimas, norintiems užtikrinti tvarką kambaryje ir susikurti daugiau laisvos erdvės ten, kur jos trūksta. Funkcionali viengulė lova Dobilas pagaminta iš padidinto atsparumo MDF plokščių, kurios užtikrina stabilią bei tvirtą lovos konstrukciją, o saugumo bei jaukumo jausmą sukuria minkštas lovos audinys, kurio spalvą, raštą ir tekstūrą galima pasirinkti daugiau nei iš 500 variantų.

Viengulės lovos Liepa

LONO lova 90x200 gali būti pasirinkta ir iš grakščiosios linijos Liepa. Šios linijos viengulės lovos turi minkštą sienelę, teikiančią jaukumo ir privatumo pojūtį, todėl yra itin pamėgtos tarp tų, kuriems svarbi asmeninė, ramaus poilsio erdvė. Atsižvelgus į kiekvieno komfortiško bei saugaus miego poreikius sukūrėme tris šios lovos variacijas. Asortimente yra viengulė lova 90x200 su kairėje arba dešinėje pusėje prailgintu galvūgaliu, taip pat galima rinktis lovą su universaliu U formos galvūgaliu. Kad ir koks būtų pasirinkimas, aptaki galvūgalio konstrukcija sukurs saugią, patogią ir jaukią miego erdvę tiek patiems mažiausiems, tiek paaugliams, tiek suaugusiems.

Liepos linijos viengulės lovos taip pat gaminamos iš aukščiausios kokybės, padidinto atsparumo MDF plokščių ir turi specialia paminkštinančia medžiaga padengtą karkasą.  Patikimos ir ilgaamžės medžiagos bei kruopštus mūsų meistrų rankų darbas komfortiška ir jaukia lova leidžia džiaugtis ilgus metus. Svarbu tai, kad viengulės lovos 90x200 stilių kiekvienas gali susikurti individualiai, pasirinkdami audinio spalvą, raštą, tekstūrą iš daugiau nei 500 variantų. Didžiulė pasirinkimo įvairovė ne tik padeda susikurti sau maloniausią miego aplinką, bet ir leidžia priimti estetiškus, stilingai į kambario interjerą įsiliejančius sprendimus.

Kaip išsirinkti lovą 90x200?

Kyla klausimų dėl viengulės lovos 90x200 pasirinkimo? Nesvarbu, ar kam ji skirta – vaikui, paaugliui, ar suaugusiajam - labai svarbu, kad kiekvienas iš jų turėtų galimybę pats susikurti savo miego pagrindo stilių ir dizainą. Tik pats išsirinkęs lovos audinio spalvą, medžiagos faktūrą ir galvūgalio tipą galės pasijauti lovos šeimininku. Kitas dalykas – lovos funkcinis patogumas. Nepamirškite, kad lova su patalynės dėže ar be jos, su prailginta galvūgalio kraštine ar su universaliu galvūgaliu, kiekvienu atveju ji suteikia skirtingus galimybes. Todėl turint papildomų klausimų, susiekite su LONO kokybiško miego ekspertais, kurie profesionaliai padės geriausios viengulės lovos paieškose. 

Filtruoti