Čiužinys TYLA®

Nuo 370,00€

Jeigu patogumui keliate aukštus reikalavimus ir mėgstate šiek tiek minkštesnį pagrindą, šis čiužinys yra skirtas jums. Jis suteiks naują prasmę žodžiui „komfortas”, itin gerai prisitaikydamas prie jūsų kūno ir palaikydamas stuburo bei kitus raumenis.

Dėl skirtingų kietumo pusių, jis gali būti vartomas, todėl šį čiužinį ramu užsisakyti ir internetu.

  Didelis spyruoklių tankis užtikrina labai gerą prisitaikymą prie kūno

  7 anatominės zonos palaiko sveiką kūno padėtį

  Specialus užvalkalas palengvina čiužinio priežiūrą ir užvilkimą

  Gaminiui taikoma 10 metų garantija dėl jo nepriekaištingos kokybės

  30 naktų bandomasis laikotarpis leis pakeisti čiužinį

Dydis
370,00€
Čiužinys TYLA®
370,00€
Pristatymas - 3 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Čiužinys TYLA®
Užvalkalas su Lonofibre®U

Pirmasis sluoksnis padeda palaikyti švarą. Jame nesiveisia dulkių erkutės, o sudėtyje esantis linas gerai garina drėgmę. Specialios Lonofibre® technologijos 3 sluoksnių užvalkalą galima skalbti iki 60°C temperatūroje, kurioje žūsta bakterijos ir yra geriausiai pašalinamos dėmės.

Minkštas sluoksnis Memospace®

Atsigulkite lyg ant tiršto debesies. Šį jausmą kuria 2 cm NASA kosminių technologijų pagrindu sukurta medžiaga Memospace®. Veikdama su Lono-Tec® I ir spyruoklių sluoksniais, ji padeda sukurti minkštumo ir visą kūną atpalaiduojančio komforto jausmą.

Spyruokles saugantis sluoksnis

Miegokite saugiai. Tai – techninis veltinis, kuris tvirtai laiko spyruokles. Jis užtikrina, kad spyruoklės neiššautų ir nepažeistų viršutinių sluoksnių net po dešimtmečių naudojimo.

Labai jautrus spyruoklių tinklas

TYLA® kvadratiniame metre yra net 245 spyruoklės, taigi, beveik 800 spyruoklių 160x200 čiužinyje. Daugiau jų yra tik čiužiniuose TYLA® PLIUS ir MULTI VEGA. Toks spyruoklių tankis leidžia išgauti ypatingą prisitaikymą ir komforto jausmą: kiekviena jų individualiai reaguoja į nedidelį kūno plotą.

Minkštesnis sluoksnis Lono-Tec® I

Šį sluoksnį sudaro 2 cm Lono-Tec® I medžiagos. Tai – itin pralaidus orui ir elastingas patentuotas putų poliuretanas. Lono-Tec® I pasižymi puikiomis ortopedinėmis savybėmis ir užtikrina teisingą atramą stuburui bei visai raumenų sistemai. Be to, ši medžiaga saugi sveikatai ir draugiška aplinkai.

Minkštesnis sluoksnis Lono-Tec® I

Šį sluoksnį sudaro 3 cm Lono-Tec® I medžiagos. Tai – itin pralaidus orui ir elastingas patentuotas putų poliuretanas. Lono-Tec® I pasižymi puikiomis ortopedinėmis savybėmis ir užtikrina teisingą atramą stuburui bei visai raumenų sistemai. Be to, ši medžiaga saugi sveikatai ir draugiška aplinkai.

Čiužinį saugantis įdėklas L-Slip®

Jo funkcija – surinkti čiužinio dulkes ir taip saugoti namų aplinką. Be to, pagalvojome ir apie jūsų patogumą – dėl šio įdėklo medžiagos lengva nuvilkti ir užvilkti čiužinio užvalkalą. Tai palengvina čiužinio priežiūrą: jokio stumdymosi dėl to, kieno eilė rūpintis namų tvarka.

Informacija

Čiužinio pristatymas ir seno išvežimas
Kietumas ir svorio rekomendacija
Išmatavimai
Garantija

7 minkštumo zonos stuburo ir viso kūno poilsiui

Prisiminkite lengvo kūno jausmą atsibudus. Čiužinys TYLA® yra inovatyvaus dizaino, kurį sukurti padėjo kineziterapeutai. Ši konstrukcija leidžia atsipalaiduoti raumenims, o stuburui – taisyklingai išsitiesti..

Čiužinyje integruotos 7 spyruoklių minkštumo zonos pagal žmogaus anatomiją. 4 kietesnės zonos suteikia tvirtą atramą galvai, liemeniui, šlaunims bei pėdoms, o 3 minkštesnės – leidžia lengvai įdubti petims, dubeniui ir blauzdoms.

Stabilumas ir saldus miegas, net jei kitam – nesimiega

Mes pagalvojome, kaip saugoti jūsų miegą. Speciali spyruoklių konstrukcija TYLA® čiužinyje neperduoda šalia gulinčio žmogaus judesių.

Kitaip nei ekonominiuose, šiame čiužinyje sumontuota begalė spyruoklių. Taip paviršius įspaudžiamas tik spaudimo vietoje. Be to, kiekviena spyruoklė turi atskirą užvalkalą, tad juda ypač tyliai. Ir taip – daugybę metų.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Čiužinius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo, norint užtikrinti aukštą gaminio kokybę.

Toks čiužinio nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena spyruoklė juda tiksliai ir nesitrina į kitas. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia, kad apsaugotų detales nuo deformacijos ar irimo.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus čiužinys

Kuriame tvarius čiužinius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams. O sintetines dalis, kurios būtinos čiužinio savybėms, apvelkame patentuotu įdėklu, kad šios tarnautų ilgai ir nedulkėtų.

Rekomenduojama Jums

50 000+ geriau miegančių klientų