Lovos su čiužiniu

Lovos su čiužiniu

  Continental lovos
 • −10%
  Nuo 1 710,00€
  1 900,00€

  Subtili prabanga klasikiniam ir modernios klasikos interjerui

  • Tachtos iš tvirto medžio masyvo
  • Su itin komfortiškais čiužiniais
  • Su nuimamu antčiužiniu
 • −10%
  Nuo 1 710,00€
  1 900,00€

  Skirtingo dydžio kvadratų ritmika modernios klasikos interjerui

  • Tachtos iš tvirto medžio masyvo
  • Su itin komfortiškais čiužiniais
  • Su nuimamu antčiužiniu
 • −10%
  Nuo 1 710,00€
  1 900,00€

  Ramumos ir intymumo jausmą kurianti lova moderniam interjerui

  • Tachtos iš tvirto medžio masyvo
  • Su itin komfortiškais čiužiniais
  • Su nuimamu antčiužiniu

LONAS lovos su čiužiniu

LONAS lova su čiužiniu – investicija į miego kokybę ir geresnę savijautą. Ieškantiems pilnos komplektacijos miegamojo lovos siūlome tai, ką turime geriausio – Premium klasės Continental lovų kolekciją. Šios miegamojo lovos su čiužiniu, kaip ir visos mūsų lovos, yra rankų darbo, pasižymi aukščiausia kokybe, tvirta bei patikima medžio masyvo konstrukcija. Vis tik Continental lovas nuo kitų skiria patobulinti dizaino ir konstrukciniai sprendimai – lovos yra aukštos, plačios, o Premium klasės medžiagų savybės užtikrina karališką poilsį.

Mūsų asortimente siūlomos įvairių standartinių dydžių Continental dvigulės lovos su čiužiniu. Audinio spalvą, raštą, tekstūrą galima rinktis iš daugiau nei 500 variantų, taip pat atsižvelgiant į individualius miego poreikius galima pasirinkti norimo kietumo čiužinį. Tad išsirinkus patinkančio dizaino ir reikiamo dydžio lovą su čiužiniu viskas, ką jums liks padaryti – atsipalaiduoti ir pasimėgauti visapusiškai patogiu poilsiu.

Kodėl lova su čiužiniu?

Ieškant naujos miegamojo lovos dažnas susiduria su dilema: ar pirkti lovą su čiužiniu, ar be jo? Verta pastebėti, kad tais atvejais, kai norima pilnai atsinaujinti miego pagrindą, lova su čiužiniu gali būti vienas geriausių ir efektyviausių sprendimų, padedančių idealiai suderinti komponentus ir maksimaliai prisiderinti juos prie savo miego poreikių užtikrinimo.

LONAS dvigulės lovos su čiužiniu suteikia galimybę išsirinkti du norimo kietumo čiužinius. Pavyzdžiui, komplektacijoje gali būti: vienas minkštas ir vienas kietas čiužinys, du kieti arba du minkšti čiužiniai. Tai – itin didelis pranašumas skirtingus miego poreikius turinčioms poroms, nes mėgstantis miegoti ant nugaros gali pasirinkti kietą čiužinį, o mėgstantis miegoti ant šono – minkštą.

Kuo išskirtinė Continental lova su čiužiniu?

Norintiems pilnai atnaujinti miegamojo lovą ir siekiantiems aukščiausių kokybės standartų mes siūlome Premium klasės Continental tipo lovas. Šios dvigulės lovos su čiužiniu nuo kitų mūsų lovų skiriasi patobulintais dizaino ir konstrukciniais sprendimais.

 • Aukštesnė nei įprasta

Continental lovos su čiužiniu yra aukštesnės nei įprastos lovos. Aukštos miegamojo lovos ypatingos tuo, jog sukuria itin proporcingą bei erdvų kambario vaizdą, todėl tai yra puikus pasirinkimas erdviems, aukštas lubas turintiems miegamiesiems. Be to, į aukštą lovą lengviau įlipti ir išlipti, todėl tokios lovos itin rekomenduojamos siekiantiems maksimalaus komforto, taip pat daugiau sveriantiems ar vyresnio amžiaus žmonėms.

 • Triguba konstrukcija

LONO Continental miegamojo lovos su čiužiniu yra rankų darbo, gaminamos pagal individualius užsakymus. Šio tipo lovos susideda iš trijų, atsakingai parinktų sluoksnių: dviejų tachtų, užpildytų kišeninėmis spyruoklėmis, dviejų čiužinių, kurių kietumą galite rinktis pagal savo miego pomėgius, ir antčiužinio, kuris suteikia papildomo komforto. Tachtas sujungiame taip, kad nejudėtų, ant jų dedame pasirinkto kietumo čiužinius, o ant šių – sujungimus išlyginantį antčiužinį. Svarbu žinoti, kad ir tachtos, ir čiužiniai sudaryti iš kišeninių spyruoklių – tai aukštas, tarsi dviejų sluoksnių čiužinys. O antčiužinis iš Memospace® medžiagos, kuri reaguoja į kūno šilumą, atpalaiduoja raumenis ir palaiko taisyklingą stuburo padėtį, tobulai prisitaiko prie kūno ir leidžia naktį karališkai išsimiegoti.

Stilingi dizainai visų poreikiams

LONO asortimente esančios Continental dvigulės lovos su čiužiniu pasižymi stilistine įvairove – spalvą, raštą bei tekstūrą galima rinktis iš daugiau nei iš 500 audinių variantų. Tad aukščiausios kokybės, visapusiškai atpalaiduojančiam poilsiui skirtos lovos suderinamos tiek su moderniu, tiek su klasikiniu, tiek su išskirtinai prabangiu miegamojo interjeru. Ypatingą jaukumo bei patogumo jausmą suteikia minkšti šių lovų galvūgaliai. Atsižvelgiant į poilsio poreikius galima rinktis paaukštintą galvūgalį, kuris puikiai tinka mėgstantiems lovoje skaityti ar žiūrėti filmus, arba žemą galvūgalį, kuriantį ramumo ir intymumo jausmą.

Kokį dvigulės lovos su čiužiniu dydį pasirinkti?

Renkantis pilnos komplektacijos miegamojo lovą neretai kyla klausimas dėl dydžio. Verta pastebėti, kad mūsų siūlomos dvigulės lovos su čiužiniu yra įvairių, visų miego poreikiams pritaikytų dydžių. Turintiems itin erdvius miegamuosius rekomenduojamos didžiausios, karališkam poilsiui skirtos 200x200 ir 180x200 matmenų lovos su čiužiniu. Pats populiariausias pasirinkimas yra dvigulės lovos su čiužiniu 160x200. Šio dydžio lovos puikiai tinka didesniuose miegamuosiuose ir suteikia pakankamai daug erdvės bei komforto miegui. Kompaktiškesnės dvigulės lovos su čiužiniu 140x200 gan dažnai pasirenkamos mažesnio ploto miegamiesiems ir yra vertinamos dėl to, jog gali atitikti tiek dviejų asmenų erdvės poreikį, tiek gali būti ypatingas pasirinkimas vieno žmogaus miegui.

Ieškantiems viengulės lovos su čiužiniu

LONAS asortimente viengulės lovos su čiužiniu siūlomos kaip papildomas komplektavimo pasirinkimas, derinant čiužinį atskirai prie pasirinktos viengulės lovos. Visos Muzikinės kolekcijos lovos komplektuojamos be čiužinio, todėl kiekvienu atveju galima išsirinkti ir prisitaikyti norimą čiužinį savo miegamojo lovai atskiru pasirinkimu.

Turite neatsakytų klausimų?

Svarstote, kuri miegamojo lova su čiužiniu geriausiai patenkins jūsų miego bei poilsio poreikius? Susisiekite su mūsų ekspertais. Atsakysime į visus dominančius klausimus, patarsime dėl lovos dizaino bei čiužinio pasirinkimo tam, kad pasimėgautumėte atpalaiduojančiu poilsiu ir susikurtumėte norimą, jums patogiausią bei maloniausią miego aplinką.