Čiužinys MULTI VEGA

Nuo 360,00€

Šis čiužinys jums, nesvarbu kaip miegoti mėgstate labiausiai – ant nugaros, pilvo ar šono. Tai – universalus ir praktiškas čiužinys su skirtingomis kietumo pusėmis. Čiužinys turi profiliavimą bangelėmis, kurios masažuoja miego metu. Itin jautrus spyruoklių tinklas suteikia ypatingo patogumo jausmą. Žinome, kad nesuklysite pasirinkę šį čiužinį, nes jis – jau pamėgtas daugelio.

  Ypatingai didelis spyruoklių tankis užtikrina precizišką prisitaikymą prie kūno

  7 anatominės zonos palaiko sveiką kūno padėtį

  Profiliavimas bangelėmis gerina kraujotaką miego metu

  Gaminiui taikoma 2 metų garantija dėl jo aukštos kokybės

Dydis
360,00€
Čiužinys MULTI VEGA
360,00€
Pristatymas - 3 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Čiužinys MULTI VEGA
Antibakterinis užvalkalas su Lonofibre®

Pirmasis sluoksnis padeda palaikyti švarą. Audinį sudaro 100% poliesteris, kuris pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Jame nesiveisia ir dulkių erkutės. Prireikus, užvalkalas patogiai nusiima atsegus užtrauktuką per visas 4 kraštines, todėl nereikės atidėlioti švaros dienos. Specialios Lonofibre® technologijos 3 sluoksnių užvalkalą galima skalbti iki 60°C temperatūroje, kurioje žūsta bakterijos ir yra geriausiai pašalinamos dėmės.

Minkštesnis sluoksnis Lono-Tec® I

Šį sluoksnį sudaro 4 cm Lono-Tec® I medžiagos. Tai – itin pralaidus orui ir elastingas patentuotas putų poliuretanas. Lono-Tec® I pasižymi puikiomis ortopedinėmis savybėmis ir užtikrina teisingą atramą stuburui bei visai raumenų sistemai. Be to, ši medžiaga saugi sveikatai ir draugiška aplinkai.

Spyruokles saugantis sluoksnis

Miegokite saugiai. Tai – techninis veltinis, kuris tvirtai laiko spyruokles. Jis užtikrina, kad spyruoklės neiššautų ir nepažeistų viršutinių sluoksnių net po dešimtmečių naudojimo.

Itin jautrus spyruoklių tinklas

Spyruoklių tankis lemia prisitaikymą prie kūno. Kuo čiužinys geriau prisitaiko prie kūno, tuo didesnis juntamas patogumas. MULTI VEGA kvadratiniame metre yra net 410 spyruoklių. Tai – 160x200 čiužinyje daugiau nei 1300 spyruoklių, kurios leidžia pajausti iki tol nepatirtą komfortą.

Standumą palaikantis sluoksnis Lono-Tec® II

Šio čiužinio ilgaamžiškumą užtikrina Lono-Tec® II putų poliuretanas. Kartą nusipirkę čiužinį, galėsite jį pamiršti ir mėgautis patogumu: dėl medžiagos tankio, ji neišsiguli ir nedyla. Be to, jis tinka alergiškiems žmonėms, nes yra pagamintas iš saugių medžiagų ir sudaro nepalankią terpę pelėsiui, grybeliui bei dulkių erkutėms. Papildomas profiliavimas bangelėmis masažuoja kūną miego metu.

Čiužinį saugantis įdėklas L-Slip®

Jo funkcija – surinkti čiužinio dulkes ir taip saugoti namų aplinką. Be to, pagalvojome ir apie jūsų patogumą – dėl šio įdėklo medžiagos lengva nuvilkti ir užvilkti čiužinio užvalkalą. Tai palengvina čiužinio priežiūrą: jokio stumdymosi dėl to, kieno eilė rūpintis namų tvarka.

Informacija

Čiužinio pristatymas ir seno išvežimas
Kietumas ir svorio rekomendacija
Išmatavimai
Garantija

Stabilumas ir saldus miegas, net jei kitam – nesimiega

Mes pagalvojome, kaip saugoti jūsų miegą. Speciali spyruoklių konstrukcija šiame čiužinyje neperduoda šalia gulinčio žmogaus judesių.

Kitaip nei ekonominiuose, šiame čiužinyje sumontuota begalė spyruoklių. Taip paviršius įspaudžiamas tik spaudimo vietoje. Be to, kiekviena spyruoklė turi atskirą užvalkalą, tad juda ypač tyliai. Ir taip – daugybę metų.

7 minkštumo zonos stuburo ir viso kūno poilsiui

Prisiminkite lengvo kūno jausmą atsibudus. Šis čiužinys yra inovatyvaus dizaino, kurį sukurti padėjo kineziterapeutai. Čiužinio konstrukcija leidžia atsipalaiduoti raumenims, o stuburui – taisyklingai išsitiesti.

Čiužinyje integruotos 7 spyruoklių minkštumo zonos pagal žmogaus anatomiją. 4 kietesnės zonos suteikia tvirtą atramą galvai, liemeniui, šlaunims bei pėdoms, o 3 minkštesnės – leidžia lengvai įdubti petims, dubeniui ir blauzdoms.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Čiužinius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo, norint užtikrinti aukštą gaminio kokybę.

Toks čiužinio nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena spyruoklė juda tiksliai ir nesitrina į kitas. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia, kad apsaugotų detales nuo deformacijos ar irimo.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus čiužinys

Kuriame tvarius čiužinius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams. O sintetines dalis, kurios būtinos čiužinio savybėms, apvelkame patentuotu įdėklu, kad šios tarnautų ilgai ir nedulkėtų.

Rekomenduojama Jums

50 000+ geriau miegančių klientų