Čiužinai 90x200

Čiužinai 90x200

LONAS čiužiniai 90x200

LONAS čiužiniai 90x200 – vienas populiariausių pasirinkimų viengulėms ar vaikų lovoms. Šių matmenų lovos čiužiniai turi visas LONAS čiužiniams būdingas geriausias savybes – puikiai prisitaiko prie kūno linkių, apsaugo nuo nugaros ar kitų skausmų, užtikrina ramų bei sveiką miegą. Tai mūsų meistrų rankų darbų ir inovatyvių technologijų rezultatas. Jų gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės, sertifikuotos Oeko-Tex® medžiagos, tinkančios net kūdikiams. Todėl siekiant užtikrinti itin komfortišką ir geriausiai vaikams subalansuotą miegą, vaikiškas čiužinys 90x200 yra labai dažnas mūsų klientų pasirinkimas.

Plačiame LONAS asortimente galima rasti įvairių tipų bei rūšių čiužinių 90x200. Atsižvelgiant į individualius miego poreikius gali būti pasirenkami: kieti, vidutinio kietumo, minkšti arba ortopediniai čiužiniai 90x200. Taip pat siūlomi 4 pagrindinių rūšių šių matmenų čiužiniai vaikams ir suaugusiems: lateksiniai, viskoelastiniai, spyruokliniai, putų poliuretano. Nepriklausomai nuo jūsų miego poreikių, itin kokybišku, maksimalaus miego komforto pojūčiu pasirūpins 90x200 čiužinys, kurį atrasite mūsų Trispalvėje arba Klasikinėje kolekcijoje. Tiek vaikams, tiek suaugusiems subalansuoti čiužiniai 90x200 yra sveiko, patogaus ir kokybiško miego garantas.

Čiužiniai 90x200 ir vaikams, ir suaugusiems

Vienguliai LONAS čiužiniai 90x200 patiks ir vaikams, ir suaugusiems. Kaip ir visi mūsų lovos čiužiniai, šių matmenų miego pagrindas užtikrina aukščiausio lygio komfortą, maksimaliai patenkina individualius miego poreikius ir pasižymi funkcionalumu bei ilgaamžiškumu.

Didelis privalumas yra tas, jog šie vienguliai čiužiniai puikiai tinka tiek į vaikiškas lovas, tiek į viengules lovas, tiek į dvigules lovas, jei partneriai mėgsta skirtingų savybių čiužinius. Pavyzdžiui, renkantis du 90x200 čiužinius dvigulei lovai, kiekvienas gali užsitikrinti asmeniškai sau kokybiškiausią bei patogiausią miegą. Kieti, vidutinio kietumo ar minkšti čiužiniai, pagaminti iš skirtingas savybes turinčių medžiagų, leis patenkinti abiejų norus.

Koks vaikiškas čiužinys 90x200 geriausias?

Kadangi čiužiniai 90x200 itin dažnai pasirenkami vaikiškoms lovoms, sulaukiame klausimo: kokio tipo vaikišką čiužinį 90x200 rinktis? Reikia žinoti, kad kokybiškam vaikų ir paauglių miegui rekomenduojami pakankamai kieti ir elastingi vaikiški čiužiniai, palaikantys natūralią ir anatomiškai taisyklingą stuburo padėtį. Todėl kokybiškiausiam vaikų miegui yra itin tinkami kieti čiužiniai. Taip pat svarbu, kad vaikiškas čiužinys 90x200 būtų higieniškas – laidus orui, pasižymėtų natūraliomis antibakterinėmis ir hipoalerginėmis savybėmis. Visi LONAS čiužiniai vaikams 90x200 turi šias sveikam, patogiam ir ramiam miegui reikalingas savybes, tad ryte vaikai atsibunda tinkamai pailsėję, žvalūs ir puikios savijautos.

Čiužiniai 90x200 – Trispalvėje ir Klasikinėje kolekcijoje

Ieškantiems aukščiausios kokybės miego standartus atitinkančio 90x200 čiužinio, siūlome atkreipti dėmesį į dvi LONAS kolekcijas: Trispalvę ir Klasikinę. Trispalvės kolekcijos čiužiniai – įkvepiantis ilgaamžiškumo, prabangos ir išskirtinio komforto derinys. Šios kolekcijos čiužinys 90x200 dėl ištobulintos konstrukcijos ir atpalaiduojančių savybių užtikrins tobulą bei sveiką poilsį tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Klasikinės kolekcijos čiužiniai neapvilia tų, kurie ieško laiko patikrintų sprendimų, nepriekaištingo komforto ir ekonomijos balanso. Šios kolekcijos čiužiniai 90x200 turi viską, kas reikalinga visokeriopai patogiam vaikų bei suaugusiųjų miegui – pagaminti iš elastingos medžiagos, suteikiančios tinkamą atramą nugarai, yra labai higieniški ir pralaidūs orui, pasižymi patvarumu bei ilgaamžiškumu.

Skirtingų rūšių čiužiniai 90x200 – skirtingiems poreikiams

LONO čiužiniai 90x200 skirti įvairiausių miego poreikių patenkinimui. Tačiau kadangi miego poreikiai yra skirtingi, juos patenkina skirtingų rūšių čiužiniai.

Lateksiniai čiužiniai – naujausių technologijų balansas, maksimalus komfortas, aukšti oro pralaidumo ir elastingumo rodikliai. Todėl iš latekso pagaminti čiužiniai 90x200 idealiai patenkins tų poreikius, kurie nori susikurti itin higienišką, ramaus bei patogaus poilsio oazę.

Viskoelastiniai čiužiniai – sveiko miego garantas. Pasirinkus viskoelastinį 90x200 čiužinį labiau pasirūpins savo sąnarių apkrova, pagerins kraujotaką ir numalšins kūno dalių tirpimą ir nuslopins kitus nemalonius pojūčius atsirandančius dėl netinkamos kūno padėties miego metu.

Spyruokliniai čiužiniai prisitaiko prie kiekvieno žmogaus svorio individualiai, todėl spyruoklinis čiužinys 90x200 užtikrina ramų bei patogų miegą tiek miegantiems ant pilvo, tiek miegantiems ant nugaros, tiek miegantiems ant šono.

Putų poliuretano čiužiniai sukurti taip, kad palaikytų taisyklingą stuburo padėtį, tad yra itin tinkami vaikams ir žmonėms, turintiems stuburo negalavimų. Taip pat vaikų ir žmonių, susiduriančių su nugaros skausmais, miego poreikius puikiai patenkina LONAS ortopediniai čiužiniai, turintys 7 anatomines zonas, dėl kurių suformuojama teisinga stuburo padėtis viso miego metu.

Norite sužinoti daugiau informacijos, kuo dar išsiskiria ir pasižymi LONAS čiužiniai 90x200? Kokybiško miego ekspertai visuomet pasirengę plačiau papasakoti, patarti ir padėti išsirinkti geriausiai individualius poreikius patenkinantį miego pagrindą, na o jei nesate tikri dėl dydžio, mūsų asortimente esantys kiti čiužiniai tikrai atitiks jūsų poreikius.

Filtruoti