Kieti čiužiniai

Kieti čiužiniai

LONAS kieti čiužiniai

LONAS kieti čiužiniai skirti tiems, kurie ieško kietesnio miego pagrindo, suteikiančio patogią ir tvirtą atramą. Visi mūsų asortimente esantys kieti čiužiniai turi sveikam miegui reikalingų ortopedinių savybių, todėl tokie čiužiniai dar skirti ir tikslingam kūno nuraminimui ir pailsinimui. Taip pat jie pasižymi puikiomis kvėpavimo savybėmis, nes yra itin laidūs orui, o jų gamybai naudojamos aukščiausios kokybės, sertifikuotos medžiagos leidžia tikėtis maksimaliai komfortiškos patirties miego metu.

Kietų čiužinių dydžiai ir medžiagos

Mūsų kieti čiužiniai puikiai patenkina tiek suaugusių, tiek vaikų miego poreikius ir yra gaminami įvairių populiariausių matmenų. Plačioms dvigulėms lovoms siūlomi 160x200 ir 180x200 dydžių čiužiniai. Kompaktiškai dvigulei ar erdvei viengulei lovai galima rinktis 140x200 išmatavimų čiužinį, o standartinėms viengulėms lovoms skirti dydžiai: 120x200, 90x200 ir 80x200. Taip pat siūlomi aktualiausių išmatavimų kieti čiužiniai vaikams: 80x180 ir 80x160. Be to, atsižvelgus į individualius poreikius ir ieškant kieto arba labai kieto miego pagrindo, galite rinktis iš skirtingų aktyviųjų-veikliųjų medžiagų pagamintus čiužinius: spyruoklinius, lateksinius, viskoelastinius ar putų poliuretano. Tad skirtingų matmenų, skirtingomis savybėmis pasižymintys kieti čiužiniai mūsų meistrų rankomis sukurti tam, kad patenkintų įvairius sveiko bei kokybiško miego poreikius.

Kam rekomenduojami kieti čiužiniai?

Kieti čiužiniai yra vienas dažniausių pasirinkimų tarp tų žmonių, kurie turi su nugaros skausmais susijusių nusiskundimų. Kadangi kietas miego pagrindas suteikia itin tvirtą atramą visam kūnui, taip išlaikoma taisyklinga stuburo padėtis, o apatinė nugaros dalis apsaugoma nuo įdubimo, kas padeda išvengti nemalonių nugaros skausmų ir užtikrina kur kas ramesnį bei kokybiškesnį miegą. Visi LONAS kieti čiužiniai sukurti tam, kad padėtų mėgautis sveiku bei patogiu poilsiu ir turi tam reikalingų ortopedinių savybių. Mūsų kieti ortopediniai čiužiniai veikia subalansuotai - sukuria standžią atramą kūnui ir kartu maloniai prisitaiko prie kūno linkių, taip leidžiant raumenimis atsipalaiduoti bei komfortiškai pailsėti. Dėl šių savybių kieti čiužiniai dažnai rekomenduojami su kūno siunčiamais nemaloniais signalais susiduriantiems ir specifinių miego poreikių turintiems suaugusiems bei vaikams.

Daugiau sveriantiems kieti čiužiniai suteikia tvirtą pagrindą ir užtikrina, kad kūnas neįdubtų, todėl esant didesniam kūno svoriui miegas ant tokio čiužino yra kur kas ramesnis bei kokybiškesnis. Be to, mūsų kieti čiužiniai gaminami iš tvarios Lono-Tec®  medžiagos, kuri yra lėtai besidėvinti ir draugiška aplinkai.

Vyresnio amžiaus žmonių kokybiškam poilsiui taip pat tinkamiausi kieti čiužiniai. Neretai miegant ant per minkšto pagrindo vyresnio amžiaus žmonės susiduria su papildomais rūpesčiais – sunku keisti padėtį, atsikelti iš lovos. Kietas čiužinys užtikrina stabilią bei tvirtą atramą, kas leidžia patogiau ir lengviau verstis ant šono, prisėsti ant krašto ir išlipti iš lovos.

Vaikams bei paaugliams kieti čiužiniai yra vienas geriausių pasirinkimų dėl augančiam organizmui būtinų palaikyti savybių miego metu. Besiformuojančiam vaiko kūnui reikalinga tvirta atrama, užtikrinanti taisyklingą stuburo padėtį bei padedanti išvengti stuburo deformacijų. Todėl tiek vaikų, tiek paauglių sveikam miegui rekomenduojami tik kieti arba labai kieti čiužiniai.

Skirtingi kieti čiužiniai – skirtingiems poreikiams

LONO asortimente siūlomi skirtingų matmenų kieti čiužiniai, tinkantys dvigulėms, viengulėms ir vaikiškoms lovoms. Svarbu tai, kad nepaisant dydžio, visi mūsų čiužiniai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, turinčių Oeko-Tex® sertifikatą, kuris užtikrina čiužinių saugumą net kūdikiams. Vis tik ieškant geriausiai individualius miego poreikius patenkinančio čiužinio reikia žinoti, kokį čiužinį rinktis. 

Kieti spyruokliniai čiužiniai ypač rekomenduojami senjorams, ieškantiems tvirto bei patikimo miego pagrindo. Kietas čiužinys, sudarytas iš standaus kišeninių arba multikišeninių spyruoklių bloko, prisitaiko prie kūno spaudimo, užtikrina sveiką kūno atramą ir suteikia komfortą keičiant padėtį miego metu.

Kieti lateksiniai čiužiniai efektyviai palaiko natūralią ir anatomiškai taisyklingą stuburo padėtį. Šie čiužiniai pasižymi dideliu laidumu orui, natūraliomis antibakterinėmis bei hipoalerginėmis savybėmis ir yra ilgaamžis pasirinkimas sveikam bei kokybiškam miegui.

Kieti viskoelastiniai čiužiniai dėl sudėtyje esančios Memospace® medžiagos užtikrina dar geresnį prisitaikymą prie kūno linkių ir taisyklingą nugaros padėtį. Toks kietas čiužinys – vienas geriausių pasirinkimų, norintiems miegoti sveikai ir kartu atsipalaiduoti iki kojų pirštų galiukų.

Kieti putų poliuretano čiužiniai puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno linijų ir kitų savybių, suteikia tvirtą pagrindą, gerai šalina drėgmę ir neleidžia kauptis dulkių erkutėms. Iš putų poliuretano pagaminti kieti čiužiniai yra itin higieniški ir tinka vaikams nuo 1 metų amžiaus. Dėl aukštos kokybės, patvarių ir ilgaamžių medžiagų, šie čiužiniai patenkina tiek jautriausių vaikų, tiek suaugusiųjų miego poreikius.

 Kyla klausimų dėl kieto čiužinio pasirinkimo?

Svarstote, koks kietas čiužinys tinkamiausias jūsų ar jūsų šeimos narių miegui? Rekomenduojame pasitarti su LONO miego ekspertais, kurie profesionaliai supažindins su skirtingomis savybėmis, kuriomis pasižymi mūsų kieti čiužiniai, ir padės išsirinkti kokybiškam bei sveikam poilsiui reikalingą miego pagrindą.

Filtruoti