Medvilnės satino patalynė

Medvilnės satino patalynė

LONAS Satino patalynė

LONAS satino patalynė austa iš medvilnės – populiariausias pasirinkimas renkantis patalynės užvalkalų komplektus. Mūsų medvilnės satino patalynė gaminama tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, pasižymi ypatingu švelnumu ir plonumu, tačiau kartu yra tanki ir tvirta. Išskirtinės medžiagos savybės suteikia itin malonų lytėjimo jausmą, kuris veikia raminančiai ir atpalaiduojančiai. Galiausiai mūsų meistrų pasiūtos patalynės kokybė mėgautis miegojimu leis ilgus metus. Argi ne tai svarbiausią efektyviam miegui?

LONO asortimente siūlomi skirtingų spalvų ir raštų satino patalynės komplektai tiek suaugusiems, tiek vaikams. Satino medvilnės patalynė gali būti pasirinkta iš vienspalvės Elegante kolekcijos arba iš unikaliais raštais išmargintos Moderno kolekcijos. Įsivertinkite savo pasirinkimo prioritetus ir išsirinkite jums geriausiai tinkančią satino patalynę. Jei ieškote mažesnių išmatavimų, tada jums gali būti tinkamas viengulės patalynės komplektas 140x200 ir 150x200 ar vaikiška satino patalynė 100x140. Erdvioms lovoms siūlomi populiariausių dydžių dvigulės patalynės komplektai: 200x200, 200x220, 220x240.  Tad spalvų, raštų ir dydžių įvairovėje kiekvienas ras tiek miegamojo interjerui, tiek išskirtinai maloniam poilsiui labiausiai tinkančią medvilnės satino patalynę.

Kuo išskirtinė satino patalynė suausta iš medvilnės?

Dažnai ieškant aukščiausios kokybės patalynės kyla klausimas: kodėl verta rinktis būtent medvilnės satino patalynę? Reikia žinoti, kad satino patalynė suausta iš medvilnės pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios kilstelėja poilsį į aukštesnį lygį.

Speciali technologija

Satinas – audimo būdas, kai audinys sukuriamas plonus siūlus tankiai pinant įstrižomis linijomis. Šios specialios technologijos dėka išgaunama abejingų nepaliekanti, švelni, blizgi, minkšta, tačiau kartu ilgaamžė ir tvirta medžiaga. Vis tik tam, kad satino patalynė užtikrintų didžiausią komfortą patariama rinktis patalynės komplektus, kurie pagaminti iš 100% medvilnės.

Premium kokybė

LONAS HOME satino patalynė siuvama tik iš 100% Premium medvilnės. Tai – kruopščiai atrinkta ilgapluoštė medvilnė be jokių priemaišų. Iš tokios medvilnės suvyti siūlai yra tvirti, o suaudus satino būdu ir pasiuvus patalynę, šioji prilyginama šilko švelnumui bei tvirtumui.

Sertifikuotos medžiagos

Svarbu paminėti, kad mūsų patalynės satino audinio tankis yra 300 TC. Dėl optimaliausio tankio patalynės užvalkalai yra tvirti, ilgaamžiai bei purūs. Be to, visi satino patalynės komplektai turi Oeko-Tex® sertifikatą, įrodantį, kad gamybos metu naudojamos tik saugios medžiagos, tinkamos ir suaugusiems, ir vaikams.

Satino patalynės komplektas iš Elegante ir Moderno kolekcijos

LONAS asortimente pristatomos dvi unikalios medvilnės satino patalynės kolekcijos – Elegante ir Moderno. Elegante kolekcija sukurta tam, kad įneštų neblėstančios elegancijos į kiekvieną miegamąjį. Šioje kolekcijoje siūlomi vienspalviai, ramių pastelinių ir gilių tamsesnių spalvų satino patalynės komplektai. Aukščiausios kokybės satino patalynė savo kelią pradeda Egipte – iš egiptietiškos medvilnės meistrų komanda Italijoje išaudžia 100% Premium medvilnės satiną, kuris yra itin plonas bei minkštas, bet kartu tvirtas, tankus bei ilgaamžis. Meistrai audinius nudažo taip, kad nebluktų ir po daugelio skalbimų, o švelnumo ir spindesio šie patalynės komplektai įgauna po sviestuoto paviršiaus apdirbimo technologijos.

Moderno kolekcija vadinama riboto leidimo, nes jos raštai ir spalvos keičiasi kaip metų laikai. Šios kolekcijos satino patalynė taip pat gaminama naudojant 100% Premium medvilnę. Mūsų meistrai kruopščiai išrenka raštus bei spalvas ir atiduoda audinį numarginti skaitmenine spauda Ispanijos meistrams. Audiniams atkeliavus į Lietuvą, patalynė siuvama profesionalų rankomis, kurie pasirūpina ilgaamžiškumu ir nepriekaištinga kokybe.

Viengulė ir dvigulė satino medvilnės patalynė

LONO satino patalynė išausta iš Premium klasės medvilnės pasižymi dydžių įvairove. Atsižvelgus į turimus poreikius siūlome rinktis aktualiausių dydžių viengulės patalynės komplektus, tinkančius tiek suaugusiųjų, tiek paauglių, tiek vaikų lovoms. Satino patalynės komplektai 140x200 ir 150x200 yra dažnas pasirinkimas suaugusiųjų bei paauglių atpalaiduojančiam ir prabanga dvelkiančiam poilsiui. Ieškant satino patalynės mažesniems vaikams, vienas populiariausių pasirinkimų – vaikiška patalynė 100x140, kuri tėvus džiugina kokybe, o mažuosius – švelniais prisilietimais, raštais bei spalvomis. 

Erdvioms dvigulėms lovoms siūlomos dvigulės patalynės. Aukštos kokybės patalynės komplektas 200x220 – vienareikšmiškai dažniausias pasirinkimas, suteikiantis poilsiui dar daugiau komforto ir malonių pojūčių. Satino patalynės komplektai 220x240 yra didžiausi mūsų asortimente, tad pasirenkami tų, kurie turi karališko dydžio lovas ir antklodes. Kvadratinis patalynės komplektas 200x200 – itin praktiškas, nes leidžia negalvoti, kuri antklodės kraštinė yra ilgoji, tad šių išmatavimų satino patalynė yra pamėgta tarp tų, kurie ieško daugiau komforto poilsyje ir kasdienėje buityje.

Kaip išsirinkti medvilnės satino patalynę internetu?

Norite užsisakyti LONO medvilnės satino patalynę internetu? Patalynė internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje išsirenkama labai greitai bei paprastai. Jums tik reikia pasirinkti reikiamą  medvilnės satino patalynės dydį, raštus bei spalvas ir netrukus mėgausitės maloniu, kokybišku bei prabangiu poilsiu. Norintiems pirmiausia fiziškai pajusti medvilnės satino patalynės švelnumą ir įsitikinti jos kokybe rekomenduojame apsilankyti fizinėse LONAS parduotuvėse, kur turėsite galimybę iš arčiau apžiūrėti, paliesti ir išsirinkti labiausiai jums patinkantį patalynės komplektą.

Filtruoti