Medvilnės satino patalynė

Medvilnės satino patalynė

Medvilnės satino patalynė

Medvilnės satino patalynė – populiariausias pasirinkimas renkantis patalynės užvalkalų komplektus. 100% ilgapluoštės medvilnės audinys, išaustas satino pynimo būdu, vienspalvis ar margas, yra itin plonas, švelnus, bet tankus ir tvirtas. Būtent iš tokio audinio siuvame LONAS HOME patalynę.

100% Premium medvilnės satinas 300 TC

Satinas – tai audimo būdas, kai siūlai audžiami įstrižomis linijomis. Toks audinys yra švelnus, blizgus ir minkštas, bet tuo pačiu ilgaamžis ir tvirtas. Tiesa, ne visi rinkoje esantys satino audiniai yra vienodi – satinu vadinami iš šilko, medvilnės ar sintetikos išausti audiniai, besiskiriantys sudėtimi, apdirbimu, tankiu ir kitais parametrais.

100% Premium medvilnė – tai kruopščiai atrinkta ilgapluoštė medvilnė be jokių priemaišų. Iš tokios medvilnės suvyti siūlai yra tvirti, o suaudus satino būdu ir pasiuvus patalynę, šioji prilyginama šilko švelnumui ir tvirtumui.

LONAS HOME patalynė siuvama iš ilgapluoštės 100% medvilnės satino audinio, kurio tankis 300 TC (angl. Thread Count – siūlų skaičius). Tiesa, šį skaičių kartais bandoma padidinti skaičiuojant ne siūlus, o gijas, kai vieną siūlą sudaro, pavyzdžiui, 3 gijos, tad tokiu atveju tikrasis tankis – tik 100 TC. Mūsų nuomone, teisingai suskaičiuotas 300 TC – optimalus patalynės audinio tankis. Mažesnio tankio nesirinkome dėl kokybinių parametrų. O viršijus 300 TC, medvilnės satino kokybiniai parametrai kyla, tačiau kur kas nuosaikiau nei jo kaina.

Medvilnės satino kelias

Prieš medvilnės satino audiniui atkeliaujant į siuvyklą Lietuvoje, šis yra tobulinamas Italijos ir Ispanijos meistrų iki smulkiausių detalių, kurių nematome, bet jaučiame kasnakt:

  Audinių kelionė nuo 100% medvilnės pluošto, tvirtų siūlų iki išausto plono ir minkšto satino,

  Vienspalvių audinių spalvų paletės parinkimas, dažymas ir testavimas,

  Margų audinių dažymas skaitmeninės spaudos technologija su mūsų išrinktais dizainais,

  Spindesio ir švelnumo suteikianti sviestuoto paviršiaus technologija (angl. butter finishing),

  Audinių gamyboje naudojamos saugios medžiagos ir technologijos, užtikrinančios audinių Oeko-Tex® Standard 100 sertifikatą.

Filtruoti