Vaikiški čiužiniai 80x160

Vaikiški čiužiniai 80x160

LONAS čiužiniai 80x160

LONAS čiužinys 80x160 – yra puikus pasirinkimas pirmajai vaiko lovai, kai išaugama kūdikio lovytė. Šių matmenų čiužiniai pasirūpina svarbiausių besivystančiam vaiko kūno poreikių užtikrinimu miego metu – jie suteikia tinkamą viso kūno atramą, atpalaiduoja raumenis, netrikdo kraujotakos ir leidžia patirti maksimalų komfortą. Taip pat labai svarbu tai, jog visi LONAS vaikiški čiužiniai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir turi Oeko-Tex® sertifikatą, todėl yra tinkami net kūdikiams.

Mūsų meistrų rankų darbo čiužiniai pasižymi visapusiškai kokybiškam miegui reikalingomis savybėmis – elastingumu, laidumu orui, higieniškumu, patvarumu bei ilgaamžiškumu. LONAS vaikiški čiužiniai 80x160 labiausiai atitinka vaikų nuo 3 metų amžiaus poreikius. Mūsų asortimente siūlomi iš įvairių medžiagų pagaminti šių matmenų vienguliai čiužiniai vaikams: lateksiniai, viskoelastiniai ar putų poliuretano čiužiniai. Todėl priklausomai nuo konkrečių miego poreikių ir įpročių belieka išsirinkti tinkamą čiužinio rūšį.

Koks čiužinys 80x160 geriausias vaikui?

Vaikų miegas – itin svarbi ir aktuali tema tėvams. Tik tinkamai ir kokybiškai pailsėjęs vaikas naują dieną pasitinka žvalus, energingas bei puikios nuotaikos. Todėl dažnai sulaukiame klausimo: kokį čiužinį rinktis vaikui? Vaikiški čiužiniai, kaip ir visi LONAS čiužiniai, yra pagaminti konsultuojantis drauge su kineziterapeutais, tačiau kaip ir renkant miego pagrindą suaugusiam, čia taip pat yra svarbūs jau išryškėjantys individualūs vaiko miego įpročiai ir poreikiai.

LONO ekspertai akcentuoja, jog ieškant geriausio vaikiško čiužinio labai svarbu atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius kriterijus. Čiužinys vaikui turi užtikrinti taisyklingą stuburo laikyseną. Todėl itin tinkamas pasirinkimas – kietesni vaikiški čiužiniai 80x160. Kieti ir vidutinio kietumo čiužiniai dėl sudėtyje turimų inovatyvių Lono-Tec® medžiagų palaiko vaiko stuburą tinkamoje padėtyje, neleidžia vystytis stuburo–raumenų sistemos sutrikimams.

Dar vienas svarbus kriterijus – oro pralaidumas ir higieniškumas. Visi LONAS vaikiški čiužiniai 80x160 pagaminti iš orui laidžių, kokybiškų ir sveikatai saugių medžiagų. Tad nepaisant savo standumo, čiužiniai vaikams yra itin pralaidūs orui, padeda palaikyti tinkamą temperatūrą miego metu ir nesudaro terpių veistis erkutėms.

Universalumas bei praktiškumas taip pat yra reikšmingas kriterijus ieškant geriausio sprendimo sparčiai augančiam vaikui. Sveikam ir kokybiškam 3 metų vaiko miegui labiausiai tinkamas kietas čiužinys. Tačiau maždaug nuo 5 metų vaikas ant per kieto miego pagrindo gali jaustis nebe taip komfortabiliai. Todėl vienas geriausių pasirinkimų – dvisluoksnės konstrukcijos vaikiški čiužiniai 80x160. Šie LONAS čiužiniai vaikams gali būti naudojami iš kietos arba labai kietos pusių. Toks sprendimas leis patogiai ir kokybiškai išsimiegoti tiek 3 metų, tiek 5–10 metų vaikams.

Skirtingų rūšių vaikiški čiužiniai 80x160 – visų poreikiams

LONAS čiužinių asortimente skirtame 80x160 matmenims rasite iš skirtingų medžiagų pagamintų vaikiškų čiužinių, kurių skirtingos gerosios savybės leis įtikti itin skirtingiems miego poreikiams. Lateksiniai čiužiniai sukurti vaikams nuo 3 metų ir paaugliams. Šie LONAS vaikiški čiužiniai gaminami iš ilgaamžiško, aukštos kokybės, elastingo latekso. Iš latekso pagaminti čiužiniai vaikams pasižymi standžiu Ecolatex sluoksniu, suteikiančiu itin tvirtą atramą stuburui, kas yra labai svarbu siekiant užtikrinti, kad vaiko miegas būtų saugus ir sveikas.

Viskoelastiniai čiužiniai rekomenduojami taip pat vaikams nuo 3 metų ir paaugliams. Šie LONAS vaikiški čiužiniai savo sudėtyje turi orui laidžios, ilgaamžiškos ir elastingos medžiagos Memospace®. Memospace® medžiaga reaguoja į kambario ir kūno skleidžiamą šilumą, prisitaiko prie kūno linkių ir atpalaiduoja raumenis, tad čiužinys 80x160 garantuos itin patogų, ramų ir gilų vaiko miegą.

Putų poliuretano čiužiniai puikiai tinka vaikų nuo 1 metų ir paauglių komfortiškam miegui. Šie LONAS vaikiški čiužiniai turi visas savybes, reikalingas visapusiškai kokybiškam, higieniškam ir sveikam poilsiui – gerai pašalina drėgmę ir neleidžia kauptis dulkių erkutėms, palaiko taisyklingą stuburo padėtį, yra pagaminti iš tvarių, aplinkai ir vaikams draugiškų medžiagų, maloniai prisitaiko prie kūno.

Jei vis dar sunku nuspręsti, koks čiužinys 80x160 būtų geriausias jūsų vaikui, rekomenduojame pasitarti su LONO kokybiško miego ekspertais. Aptarę vaiko amžių, svorį, miego įpročius ir galbūt turimas gydytojo rekomendacijas padėsime rasti geriausią sprendimą kokybiškam vaiko miegui.

Filtruoti