Čiužinys MŪZA® PLIUS

Nuo 880,00€

Šis čiužinys jums, jei ieškote idealų mikroklimatą palaikančio čiužinio ir mėgstate miegoti ant tvirto, bet minkšto pagrindo. Jis šiek tiek minkštesnis nei MŪZA® ir turi nusegamą antčiužinį, kurį galėsite panaudoti išvykose, sukuriant geresnes ar naujas miego vietas svečiams.

Prabangus latekso čiužinys su natūraliu kaučiuku prisitaiko prie kiekvieno kūno linkio ir palaiko itin komfortišką kūno jausmą.

  7 anatominės zonos palaiko sveiką kūno padėtį

  Lateksas su natūraliu kaučiuku kuria jūsų kūnui idealų mikroklimatą

  Nusegamas antčiužinis su Pulse Natural medžiaga gali būti naudojamas atskirai

  Gaminiui taikoma 10 metų garantija dėl jo nepriekaištingos kokybės

  30 naktų bandomasis laikotarpis leis pakeisti čiužinį

Dydis
880,00€
Čiužinys MŪZA® PLIUS
880,00€
Pristatymas - 3 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Čiužinys MŪZA® PLIUS
Užvalkalas su Lonofibre®

Pirmasis sluoksnis padeda palaikyti švarą. Jame nesiveisia dulkių erkutės, o sudėtyje esantis linas gerai garina drėgmę. Specialios Lonofibre® technologijos 3 sluoksnių užvalkalą galima skalbti iki 60°C temperatūroje, kurioje žūsta bakterijos ir yra geriausiai pašalinamos dėmės.

Nusegamas antčiužinis su Pulse Natural

Už nuostabų lengvumo jausmą atsibudus atsakingas 5 cm latekso Pulse Natural antčiužinis. Jis pasižymi oro laidumu ir termoreguliacinėmis savybėmis, todėl kūnas ilsisi, neeikvodamas energijos susišildymui ar vėsinimui. Be to, jo prisitaikymas prie kūno yra idealus, todėl nenustebsime, jei atsigulę pasakysite „kaip patogu”.

Tvirtas latekso pagrindas

Čiužinio pagrindui naudojamas lateksas, kuriame yra 20% natūralaus kaučiuko, o tankis siekia net 65 kg vienam kubiniam metrui. Tai, ko gero, ilgiausiai tarnaujanti čiužinių medžiaga. Ji papildomai profiliuota, kad užtikrintų nepakartojamą patogumą ir idealią oro cirkuliaciją.

Čiužinį saugantis įdėklas L-Slip®

Jo funkcija – surinkti čiužinio dulkes ir taip saugoti namų aplinką. Be to, pagalvojome ir apie jūsų patogumą – dėl šio įdėklo medžiagos lengva nuvilkti ir užvilkti čiužinio užvalkalą. Tai palengvina čiužinio priežiūrą: jokio stumdymosi dėl to, kieno eilė rūpintis namų tvarka.

Informacija

Čiužinio pristatymas ir seno išvežimas
Kietumas ir svorio rekomendacija
Išmatavimai
Garantija

7 minkštumo zonos stuburo ir viso kūno poilsiui

Prisiminkite lengvo kūno jausmą atsibudus. Čiužinys MŪZA® PLIUS yra inovatyvaus dizaino, kurį sukurti padėjo kineziterapeutai. Ši konstrukcija leidžia atsipalaiduoti raumenims, o stuburui – taisyklingai išsitiesti.

Čiužinyje integruotos 7 minkštumo zonos pagal žmogaus anatomiją. 4 kietesnės zonos suteikia tvirtą atramą galvai, liemeniui, šlaunims bei pėdoms, o 3 minkštesnės – leidžia lengvai įdubti petims, dubeniui ir blauzdoms.

Pulse Natural – idealus kūno jausmas visą naktį

Ši inovatyvi medžiaga sukuria malonų mikroklimatą miego metu. Tai reiškia, kad ji prisitaiko prie kūno temperatūros ir, gerai praleisdama orą, neleidžia nei sukaisti, nei sušalti. Visa tai prisideda prie geros miego kokybės ir žvalumo jausmo atsibudus.

Be to, šio latekso gamybos technologija užtikrina visapusišką tvarumą: pagaminta medžiaga pasižymi ilgaamžiškumu, o jos ekologinis pėdsakas – mažiausias visoje latekso putų pramonėje.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Čiužinius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo, norint užtikrinti aukštą gaminio kokybę.

Toks čiužinio nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia, kad apsaugotų detales nuo deformacijos ar irimo.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus čiužinys

Kuriame tvarius čiužinius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams. O sintetines dalis, kurios būtinos čiužinio savybėms, apvelkame patentuotu įdėklu, kad šios tarnautų ilgai ir nedulkėtų.

Rekomenduojama Jums

50 000+ geriau miegančių klientų