Antklodės 200x220

Antklodės 200x220

LONAS antklodės 200x220

LONAS antklodės 200x220 – populiariausio dydžio dvigulės antklodės. Šių matmenų lietuviškos antklodės sukurtos tam, kad patenkintų įvairius miego poreikius – jos tinka ir aukštiems žmonėms, ir žemesniems, ir miegant po vieną, ir su partneriu. Kaip ir visos mūsų antklodės, antklodės 200x220 gaminamos rankomis, kruopščiai išglostant kiekvieną siūlę, kas užtikrina ilgaamžį komfortą ir malonaus bei atpalaiduojančio poilsio akimirkas.

LONO asortimente siūlomas didelis, iš natūralių medžiagų ir užpildų pagamintų antklodžių 200x220 pasirinkimas. Pagal kiekvieno individualius poreikius galima rinktis lengvas, kūnui perkaisti neleidžiančias vasarines antklodes arba malonią šilumą palaikančias žiemines antklodes. O ieškantiems antklodės tiek žiemai, tiek vasarai siūlomos universalios, kūno termoreguliaciją užtikrinančios antklodės 200x220. Tad nepaisant to, ar mėgstate miegoti itin šiltai, ar vėsiai ir gaiviai, rasite minkštai bei švelniai apgaubiančią antklodę giliam miegui.

Antklodės 200x220 – visų komfortiškam poilsiui

Įprastai dvigulėms būdingų matmenų antklodę renkasi tiek miegantys vieni, tiek miegantys dviese. Vienas dažniausių pasirinkimų – antklodės 200x220. Šio dydžio antklodės itin pamėgtos dėl to, jog jos itin universaliai patenkina komfortiško poilsio poreikius. Miegantys vieni po tokia antklode jaučiasi labai jaukiai, nes gali maloniai apsikamšyti, o miegant dviese nekyla rūpesčių, jog kažkuris partneris naktį liks nuklotas.

Visos LONO antklodės 200x220 yra sukurtos tam, kad užtikrintų ir vieno, ir dviejų asmenų ramų, gilų bei sveiką miegą. Antklodžių gamybai naudojame natūralias, sertifikuotas medžiagas, todėl jos yra saugios bei tinkamos net kūdikiams ir alergiškiems žmonėms. Svarbu ir tai, kad kiekviena kokybiškos antklodės siūle pasirūpina mūsų meistrų rankos, tad malonus poilsis įsisupus į švelnią bei minkštą antklodę džiugins ilgus metus.

Vasarinės ir žieminės antklodės 200x220

Siekiant geriausiai patenkinti kokybiško miego poreikius antklodes 200x220 siūlome rinktis pagal sezoniškumą. Šiltuoju metų laiku visokeriopą komfortą suteikia vasarinės antklodės. Šias antklodes gaminame iš natūralių, kūnui perkaisti neleidžiančių, kvėpuojančių medžiagų, tad net ir karščiausiomis naktimis po tokia antklode išsimiegosite gaiviai bei ramiai. Ieškant vasarinės antklodės 200x220 siūlome rinktis tokias, kurios yra itin minkštos bei lengvos, nes pasiūtos iš lino ir medvilnės. Norintiems užsikloti vilnone ar pūkine antklode 200x220 siūlome lengvesnes – užpildytas alpakų vilna arba ančių pūkais ir plunksnomis.

Šaltuoju metų laiku ypatingai jaukiam poilsiui skirtos žieminės antklodės. Reikia žinoti, kad šiltos antklodės 200x220 yra sunkesnės nei įprastos, todėl puikiai tinka tiems, kurie miego metu nori jausti didesnį antklodės svorį. Be to, nors žieminės antklodės akimirksniu sušildo, visgi jos neleidžia perkaisti, nes šių antklodžių gamybai naudojama alpakų vilna bei ančių pūkai ir plunksnos pasižymi dideliu pralaidumu orui, puikiai sugeria drėgmę ir ją išgarina į aplinką. Jei nesinori antklodės keisti keičiantis metų laikams, siūlome rinktis daugelio pamėgtas LONO universalias antklodes. Universalios medvilninės, sintetinės, vilnonės ar pūkinės antklodės išsiskiria tuo, jog pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis. Miegant po termoreguliacine antklode yra palaikoma pastovi kūno temperatūra, tad vasara kūnas apsaugomas nuo perkaitimo, o žiemą – nuo nemalonaus šalčio.

Kokios antklodės 200x220 geriausios?

Kaip išsirinkti antklodę 200x220, kuri geriausiai patenkintų sveiko, patogaus bei ramaus miego poreikius? Šį klausimą girdime gan dažnai ir nuolat akcentuojame tai, kad geriausios antklodės pasirinkimas priklauso tik nuo individualių miego poreikių ir konkrečių kūno savybių. Prieš renkantis antklodę visuomet rekomenduojame gerai apsvarstyti, ar reikalinga itin šilta, ar vėsinanti antklodė, ar norite užsikloti lengviau, ar sunkiau, kaip jūsų kūnas reaguoja į vienokio ir kitokio tipo antklodes. Jei ir atsakius į šiuos klausimus nepavyksta išsirinkti antklodės internetu, susiekite su LONAS kokybiško miego ekspertais. Esame tam, kad kokybiškos antklodės pasirinkimas nekeltų papildomų rūpesčių, o miegas po taptų visapusiškai patogiu bei maloniu.

 

Filtruoti