Čiužiniai 160x200

Čiužiniai 160x200

LONAS čiužiniai 160x200

LONAS čiužiniai 160x200  – vienas populiariausių pasirinkimų dvigulėms lovoms. Šių matmenų čiužiniai puikiai subalansuoti tiek optimalios miego erdvės pojūčiui, tiek itin kokybiškai miego patirčiai. Visi mūsų čiužiniai gaminami išlaikant aukščiausios kokybės standartus, o didžiąją dalį gamybos proceso sudaro kruopštus meistrų rankų darbas. Todėl siekiame, kad kiekvienas čiužinys geriausiai patenkintų individualius poreikius, suteiktų maksimalų komfortą ir užtikrintų kokybišką bei sveiką miegą.

LONAS lovos čiužiniai 160x200 gali būti pasirenkami pagal skirtingus kriterijus. Rinkitės iš dviejų mūsų kolekcijų – Trispalvės ir Klasikinės. Taip pat mūsų asortimente rasite 4 pagrindinių rūšių 160x200 čiužinius: lateksinius, viskoelastinius, spyruoklinius ir putų poliuretano. Pagal poreikius siūlome įsigyti ortopedinius, minkštus, vidutinio kietumo ar kietus 160x200 čiužinius. Mūsų dviguliai čiužiniai skirti geriausiai jūsų miego kokybei.

Koks 160x200 čiužinys geriausias?

Dažnai sulaukiame klausimo: kokį 160x200 čiužinį pasirinkti? Tikslaus atsakymo nėra, nes šių matmenų čiužiniai yra skirtingų tipų ir rūšių, o skirtingo tipo ir rūšies čiužinio savybės skirtos skirtingiems miego poreikiams. Tačiau visi LONAS čiužiniai 160x200 pasižymi pralaidumu oru, jų gamybai naudojamos kokybiškos, ilgaamžės bei patvarios medžiagos, leidžiančios kūnui kvėpuoti ir atsipalaiduoti miego metu. Tad platus skirtingų savybių 160x200 čiužinių asortimentas leis atrasti bei išsirinkti savo miegui labiausiai tinkantį ir didžiausią komfortą suteikiantį miego pagrindą.

160x200 čiužinys iš Trispalvės arba Klasikinės kolekcijos

Ieškantiems maksimalaus komforto ar optimalaus kokybės ir ekonomijos sprendimo, 160x200 čiužinį siūlome rinktis iš dviejų LONAS kolekcijų – Trispalvės arba Klasikinės. Trispalvė kolekcija – prabangaus komforto pavyzdys. Visi šios kolekcijos čiužiniai pagaminti siekiant sukurti efektyviausio miego patirtį. Tad Trispalvėje kolekcijoje rasite viską, kas svarbu kokybiškam, ramiam ir, svarbiausia, sveikam miegui – čiužinys tobulai prisitaikys prie kūno linijų, atpalaiduos pavargusius raumenis, pasižymės ypatingu elastingumu, patikrinta konstrukcija, oro pralaidumu bei šilumos reguliavimu.

Klasikinės kolekcijos čiužiniai 160x200 siūlo optimalų kainos ir kokybės sprendimą,  siekiant išlaikyti geriausias komfortiško miego savybes. Šie čiužiniai yra tapę ramaus, kokybiško ir patogaus miego klasika. Visi jie gaminami iš ilgaamžės, orui pralaidžios medžiagos, reaguojančios į kūno spaudimą ir suteikiančios tinkamą atramą nugarai. Tad maksimalus oro pralaidumas, puikios ortopedinės savybės ir ilgaamžiškumas yra tai, kuo pasižymi kiekvienas šios kolekcijos 160x200 čiužinys.

Kokį 160x200 čiužinį rinktis: kietą ar minkštą?

Dažnai kylanti dilema besirenkantiems čiužinį yra jo kietumo pasirinkimas. Kokio kietumo turėtų būti miego pagrindas? Kokybiško miego LONAS ekspertai pataria atsižvelgti į savo asmeninius poreikius. Svarbu žinoti, jog kieti 160x200 čiužiniai puikiai atlaiko didesnę apkrovą ir itin tinka žmonėms, sveriantiems 110 kg ir daugiau. Be to, kieti čiužiniai yra stabilesni, todėl jie taip pat rekomenduojami vyresnio amžiaus žmonėms, norintiems užsitikrinti ramų ir patogų miegą.

Vidutinio kietumo čiužiniai 160x200 – vienas populiariausių pasirinkimų. Taip yra dėl to, jog tokie čiužiniai – tikras „aukso viduriukas“: nei pernelyg kieti, nei pernelyg minkšti. LONO vidutinio kietumo čiužiniai turi daugybę privalumų: yra itin pralaidūs orui, puikiai prisitaiko prie kūno bei suteikia idealią atramą stuburui, o jų gamybai naudojamos itin kokybiškos ir sertifikuotos medžiagos. Kiekvienas vidutinio kietumo čiužinys pagamintas rankomis pagal individualų kliento užsakymą, visą dėmesį sutelkiant į geriausios miego patirties sukūrimą.

Minkšti lovos čiužiniai 160x200 leidžia išsimiegoti lyg ant puraus debesies. Minkšti čiužiniai didžiausią komfortą suteikia tiems žmonėms, kurie mėgsta miegoti ant šono. Be to, minkštas miego pagrindas puikiai atpalaiduoja raumenis, tad padeda užtikrinti kokybišką ir ramų miegą žmonėms, kenčiantiems nuo nugaros skausmų ar varginančios raumenų įtampos.

Į ką dar atkreipti dėmesį renkantis 160x200 čiužinį?

Renkantis 160x200 čiužinį svarbu gerai susipažinti su čiužinio konstrukcija ir medžiagomis, iš kurių čiužinys yra pagamintas. LONAS asortimente jūsų laukia ypatingai plati aukščiausios kokybės čiužinių pasiūla: lateksiniai, viskoelastiniai, spyruokliniai čiužiniai 160x200, putų poliuretano ir ortopediniai šių matmenų čiužiniai.

Lateksiniai čiužiniai palaiko natūralią, anatomiškai taisyklingą stuburo padėtį, tinkami jautriai miegantiems žmonėms.

Viskoelastiniai čiužiniai tinkami žmonėms, jaučiantiems sąnarių skausmus, nes viskoelastinė medžiaga šildo bei mažina kūno dalių tirpimą.

Spyruokliniai čiužiniai yra universalūs, puikiai prisitaikantys prie skirtingo žmogaus svorio, užtikrina patogų bei ramų miegą.

Putų poliuretano čiužiniai pasižymi optimaliu oro ir drėgmės pralaidumu, tad yra geras sprendimas gausiai naktį prakaituojantiems žmonėms.

Ortopediniai čiužiniai prisitaiko prie žmogaus kūno ir taip pat formuoja teisingą stuburo padėtį miegant.

Išsirinkę savo poreikius geriausiai atliepiantį čiužinį, nedelsiant mėgausitės kokybišku ir ramiu miegu.

Ieškant geriausio sprendimo, komfortiško miego ir kokybiško, ilgus metus tarnaujančio čiužinio visuomet rekomenduojame pasitarti su LONO ekspertais – išsamiai aptarsime skirtingas savybes turinčių čiužinių privalumas ir atsižvelgę į individualius poreikius padėsime išsirinkti visapusiškai patogiam miegui labiausiai tinkantį 160x200 čiužinį. Na o jei nesate tikri ar šis dydis yra tai, ko reikia jūsų miegamojo lovai, tikime, kad kiti mūsų asortimente esantys čiužiniai tiks kuo puikiausiai.

Filtruoti