Vaikiški čiužiniai 80x180

Vaikiški čiužiniai 80x180

LONAS čiužiniai vaikams 80x180

LONAS čiužiniai vaikams 80x180 sukurti sveikam bei kokybiškam vaikų ir paauglių miegui. Šių matmenų vaikiški čiužiniai tinkami didesnėms, platesnėms viengulėms lovoms. Jie yra kietesnių savybių, ir viskas tik tam, kad šis miego pagrindas geriausiai patenkintų sveiko bei patogaus poilsio poreikius. Kaip ir visi kiti mūsų čiužiniai, čiužiniai 80x180 yra mūsų meistrų rankų darbo, gaminami iš saugių, aukščiausios kokybės medžiagų, turinčių Oeko-Tex® sertifikatą.

LONO asortimente siūlomi kieti ir vidutinio kietumo čiužiniai vaikams 80x180. Atsižvelgus į individualius vaiko miego poreikius rinktis galima iš lateksinių, viskoelastinių ar putų poliuretano čiužinių. Svarbu tai, kad visi čiužiniai 80x180 turi antibakterinį užvalkalą, kuris palengvina čiužinio priežiūrą ir padeda sukurti gaivesnę bei švaresnę miego aplinką. Tad šie aukščiausios kokybės gaminiai jūsų vaikui leis atrasti visapusiškai sveiko ir komfortiško miego pojūtį.

Kuo pasižymi čiužiniai vaikams 80x180?

Kokybiškas vaikų miegas rūpi visiems tėvams, todėl tinkamiausio vaikiško čiužinio paieška yra svarbi užduotis. Kadangi jaunas organizmas yra intensyvaus vystymosi stadijoje, o lovoje kiekvienas vaikas praleidžia iki pusės paros laiko, todėl tinkamas poilsio pagrindas vaikui turi atitikti kertinius kokybiško ir sveiko miego standartus. LONAS čiužiniai vaikams 80x180 sukurti tam, kad geriausiai patenkintų vaikų miego poreikius, prisidėtų prie kokybiško poilsio ir svarbiausia – netrikdytų natūralių augimo procesų. Siekiant suprasti, kuo išskirtiniai mūsų siūlomi čiužiniai 80x180 svarbu susipažinti su pagrindinėmis jų savybėmis.

Tinkamas kietumas

Visi LONAS čiužiniai vaikams 80x180 yra kietesni tam, kad augančio vaiko stuburas turėtų tvirtą pagrindą miegant. Svarbu žinoti, kad kieti ir vidutinio kietumo čiužiniai yra tinkamiausi kokybiškam bei sveikam vaikų ir paauglių miegui. Tokie čiužiniai ne tik palaiko stuburą tinkamoje padėtyje, bet ir padeda kokybiškiau vystytis kaulų struktūrai, apsaugo nuo stuburo–raumenų sistemos ligų bei stuburo deformacijų.

Pritaikyti įvairaus amžiaus vaikams

Siekdami, kad būtų patenkinti įvairaus amžiaus vaikų miego poreikiai, siūlomi rinktis lateksinį, viskoelastinį ar putų poliuretano čiužinį 80x180.

Putų poliuretano čiužiniai 80x180 užtikrina sveiką ir kokybišką miegą nuo pat mažų dienų iki suaugystės – puikiai tinka tiek vaikams nuo 1 metų, tiek paaugliams. Iš putų poliuretano pagaminti vaikiški čiužiniai pasižymi tuo, jog efektyviai prisitaiko prie kūno linkių, suteikia tvirtą pagrindą ir užtikrina taisyklingą stuburo padėtį. Be to, putų poliuretano čiužiniai yra itin pralaidūs orui, gerai šalina drėgmę ir neleidžia kauptis dulkių erkutėms, kas padeda sukurti švarią bei gaivią vaiko miego aplinką.

Viskoelastiniai čiužiniai 80x180 tinkami vaikų nuo 3 metų ir paauglių miegui. Ryškiausias šių čiužinių privalumas – sudėtyje esanti itin elastinga, orui pralaidi Memospace® medžiaga. Memospace® sluoksnis užtikrina prisitaikymą prie kūno linkių ir palaiko malonią šilumą visos nakties metu. Būtent šios savybės leidžia visiškai atsipalaiduoti raumenims ir panirti į gilų bei ramų miegą.

Lateksiniai čiužiniai 80x180 taip pat rekomenduojami vaikams nuo 3 m. ir paauglių poilsiui. Šie čiužiniai gaminami iš ilgaamžio, aukštos kokybės latekso, o jų pagrindą sudaro Ecolatex sluoksnis, suteikiantis tvirtą atramą stuburui. Dėl šios priežasties vaikų miegas ant tokio čiužinio yra itin sveikas ir kokybiškas.

Antialerginės ir antibakterinės savybės

Svarbu tai, kad visi LONAS čiužiniai vaikams 80x180 gaminami iš itin orui pralaidžios medžiagos Lono-Tec® , kuri sudaro nepalankią terpę pelėsiui, grybeliui bei dulkių erkutėms, kas užtikrina švaros bei gaivos pojūčius ir leidžia ramiai bei kokybiškai išsimiegoti net patiems jautriausiems, į alergijas linkusiems vaikams. Be to, visi mūsų čiužiniai 80x180 turi antibakterinį užvalkalą su Lonofibre®, kuriame nesiveisia dulkių erkutės, o atėjus švaros dienai šį užvalkalą lengvai nuimsite ir išskalbsite.

Kokį čiužinį 80x180 pirkti?

Svarstote, koks LONO čiužinys 80x180 geriausiai atitiktų jūsų vaiko miego poreikius? Mūsų asortimente siūlomi trys skirtingi čiužiniai vaikams 80x180. Čiužinys Morta suteikia itin tvirtą atramą stuburui ir gali būti naudojamas iš kietos arba labai kietos pusės, tad puikiai patenkina besikeičiančius augančių vaikų miego poreikius. Čiužinys Miegė tinka vaikams nuo 1 metų amžiaus, tad tai yra vienas geriausių pasirinkimų tuomet, kai ieškoma kokybiško, patogaus ir higieniško čiužinio patiems mažiausiems. Paaugliams ir vaikams, mėgstantiems miegoti ant nugaros, rekomenduojamas vidutinio kietumo čiužinys Jonė, kuris puikiai prisitaiko prie kūno linkių ir užtikrina sveiką, patogų bei ramų miegą.

Jei vis dar kyla neatsakytų klausimų, susiekite su mūsų miego ekspertais. Esame pasirengę padėti išsirinkti sveikam, kokybiškam ir patogiam vaiko poilsiui skirtą miego pagrindą.

Filtruoti