Čiužinys TYLA® PLIUS

Nuo 440,00€

Jei esate jautrus miegotojas ir mėgstate šiek tiek kietesnį pagrindą, šis čiužinys – jums. Jis idealiai prisitaiko prie kūno ir palaiko taisyklingą jo formą. Be to, čiužinys neperduoda partnerio judesių. Specialus užvalkalas palengvina čiužinio priežiūrą ir užvilkimą.

Papildomas antčiužinis suteikia maksimalų komfortą. Antčiužinį galima nusegti ir pakloti atvykusiems svečiams, sukuriant patogesnes arba papildomas miego vietas.

  Ypatingai didelis spyruoklių tankis užtikrina precizišką prisitaikymą prie kūno

  7 anatominės zonos palaiko sveiką kūno padėtį

  Antčiužinis su Lono-Tec® III medžiaga suteikia maksimalų komfortą

  Gaminiui taikoma 10 metų garantija dėl jo nepriekaištingos kokybės

  30 naktų bandomasis laikotarpis leis pakeisti čiužinį

Dydis
440,00€
Čiužinys TYLA® PLIUS
440,00€
Pristatymas - 3 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Čiužinys TYLA® PLIUS
Užvalkalas su Lonofibre®

Pirmasis sluoksnis padeda palaikyti švarą. Jame nesiveisia dulkių erkutės, o sudėtyje esantis linas gerai garina drėgmę. Specialios Lonofibre® technologijos 3 sluoksnių užvalkalą galima skalbti iki 60°C temperatūroje, kurioje žūsta bakterijos ir yra geriausiai pašalinamos dėmės.

Užvalkalas su Lonofibre®
Minkštesnis sluoksnis Lono-Tec® I

Šį sluoksnį sudaro 3 cm Lono-Tec® I medžiagos. Tai – itin pralaidus orui ir elastingas patentuotas putų poliuretanas. Lono-Tec® I pasižymi puikiomis ortopedinėmis savybėmis ir užtikrina teisingą atramą stuburui bei visai raumenų sistemai. Be to, ši medžiaga saugi sveikatai ir draugiška aplinkai.

Minkštesnis sluoksnis Lono-Tec® I
Čiužinį saugantis įdėklas L-Slip®

Jo funkcija – surinkti čiužinio dulkes ir taip saugoti namų aplinką. Be to, pagalvojome ir apie jūsų patogumą – dėl šio įdėklo medžiagos lengva nuvilkti ir užvilkti čiužinio užvalkalą. Tai palengvina čiužinio priežiūrą: jokio stumdymosi dėl to, kieno eilė rūpintis namų tvarka.

Čiužinį saugantis įdėklas L-Slip®
Nusegamas antčiužinis Lono-Tec® III

Antčiužinis yra pagamintas iš elastingos medžiagos, kuri leidžia kūnui maloniai įdubti. Šis sluoksnis veikia sinchroniškai su Lono-Tec® I putų poliuretano bei tankių spyruoklių sluoksniais, kuriant ypatingą komforto jausmą.

Nusegamas antčiužinis Lono-Tec® III
Itin jautrus spyruoklių tinklas

Spyruoklių tankis lemia prisitaikymą prie kūno. Kuo čiužinys geriau prisitaiko prie kūno, tuo didesnis juntamas patogumas. TYLA® PLIUS kvadratiniame metre yra net 410 spyruoklių. Tai – 160x200 čiužinyje daugiau nei 1300 spyruoklių, kurios leidžia pajausti iki tol nepatirtą komfortą.

Itin jautrus spyruoklių tinklas
Spyruokles saugantis sluoksnis

Miegokite saugiai. Tai – techninis veltinis, kuris tvirtai laiko spyruokles. Jis užtikrina, kad spyruoklės neiššautų ir nepažeistų viršutinių sluoksnių net po dešimtmečių naudojimo.

Spyruokles saugantis sluoksnis

Informacija

Čiužinio pristatymas ir seno išvežimas
Kietumas ir svorio rekomendacija
Išmatavimai
Garantija

7 minkštumo zonos stuburo ir viso kūno poilsiui

Prisiminkite lengvo kūno jausmą atsibudus. Čiužinys TYLA® PLIUS yra inovatyvaus dizaino, kurį sukurti padėjo kineziterapeutai. Ši konstrukcija leidžia atsipalaiduoti raumenims, o stuburui – taisyklingai išsitiesti.

Čiužinyje integruotos 7 spyruoklių minkštumo zonos pagal žmogaus anatomiją. 4 kietesnės zonos suteikia tvirtą atramą galvai, liemeniui, šlaunims bei pėdoms, o 3 minkštesnės – leidžia lengvai įdubti petims, dubeniui ir blauzdoms.

Stabilumas ir saldus miegas, net jei kitam – nesimiega

Mes pagalvojome, kaip saugoti jūsų miegą. Speciali spyruoklių konstrukcija TYLA® PLIUS čiužinyje neperduoda šalia gulinčio žmogaus judesių.

Kitaip nei ekonominiuose, šiame čiužinyje sumontuota begalė spyruoklių. Taip paviršius įspaudžiamas tik spaudimo vietoje. Be to, kiekviena spyruoklė turi atskirą užvalkalą, tad juda ypač tyliai. Ir taip – daugybę metų.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Čiužinius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo, norint užtikrinti aukštą gaminio kokybę.

Toks čiužinio nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena spyruoklė juda tiksliai ir nesitrina į kitas. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia, kad apsaugotų detales nuo deformacijos ar irimo.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus čiužinys

Kuriame tvarius čiužinius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams. O sintetines dalis, kurios būtinos čiužinio savybėms, apvelkame patentuotu įdėklu, kad šios tarnautų ilgai ir nedulkėtų.

Rekomenduojama Jums

50 000+ geriau miegančių klientų