Čiužiniai 120x200

Čiužiniai 120x200

LONAS čiužiniai 120x200

LONAS čiužiniai 120x200 skirti patogioms vaikų, paauglių ar suaugusiųjų viengulėms lovoms, t.y. tiems, kurie mėgsta miegoti vieni, plačiau ir erdviau. Kaip ir visi LONAS čiužiniai, šie taip pat yra pasiūti mūsų meistrų rankomis iki paskutinės siūlės, o gamybai naudojamos tik itin kokybiškos, pralaidžios orui, poilsio komfortą užtikrinančios medžiagos, kurios sukuria ir palaiko atpalaiduojančius pojūčius viso miego metu.

Tokie vienguliai čiužiniai gali būti pasirinkti iš dviejų mūsų kolekcijų – Trispalvės ir Klasikinės. Šiose kolekcijoje siūlomi skirtingų medžiagų savybių – lateksiniai, viskoelastiniai, putų poliuretano ir spyruokliniai – čiužiniai. Taip pat čiužiniai 120x200 gali būti pasirenkami pagal skirtingas kietumo savybes, todėl ieškant sau tinkamiausio miego pagrindo reikia visada išlikti dėmesingam savo individualiems miego poreikiams.

Minkštą ar kietą čiužinį 120x200 rinktis?

LONAS čiužinių įvairovė leidžia pasirinkti tokį čiužinį, kuris geriausiai patenkintų individualius poilsio įpročius. Vis tik ieškant maksimalų komfortą suteikiančio miego pagrindo neretai kyla klausimas: koks čiužinys tinkamesnis: minkštas ar kietas? Svarbu žinoti, kad vidutinio kietumo ir kieti čiužiniai suteikia tvirtesnę atramą visai stuburo linijai. Dėl šių savybių kietesni čiužiniai 120x200 itin rekomenduojami senjorų, paauglių bei vaikų miegui. Vyresnio amžiaus žmonėms miegant ant kieto čiužinio yra paprasčiau bei patogiau keisti padėtį, atsigulti ir atsikelti. Taip pat kietesni lovos čiužiniai yra puikus sprendimas ir daugiau sveriantiems žmonėms, nes neleidžia kūnui įdubti, todėl galima lengviau apsiversti bei atsisėsti ant lovos krašto. Vaikų ir paauglių miegui kietas miego pagrindas yra itin tinkamas dėl to, jog palaiko stuburą teisingoje padėtyje, neleidžia vystytis skoliozei ir kitoms stuburo–raumenų sistemos ligoms.

Minkšti čiužiniai 120x200 skirti ypatingam lengvumo pojūčiui bei visapusiškai atpalaiduojančiam poilsiui. Itin minkšti LONAS čiužiniai pasižymi 7 minkštumo zonomis, todėl nesukelia klampumo jausmo. Šios zonos išdėstytos pagal žmogaus anatomiją – vienur jos suteikia tvirtumo, kitur minkštumo, taip suteikiama efektyvi atrama visam stuburui bei leidžia nusiraminti ir atsipalaiduoti raumenų sistemai.

Čiužiniai 120x200 iš Trispalvės ir Klasikinės kolekcijos

Šie vienguliai LONAS čiužiniai gali būti pasirinkti iš Trispalvės arba Klasikinės čiužinių kolekcijos. Trispalvė čiužinių kolekcija atitinka aukščiausios kokybės ir maksimalaus komforto standartus. Visi šios kolekcijos čiužiniai pagaminti remiantis kineziterapeutų rekomendacijomis, todėl užtikrina visapusiškai sveiką, patogų ir atpalaiduojantį poilsį.

Klasikinė čiužinių kolekcija išlaiko puikų balansą tarp kokybės ir ekonomijos, tad ilgaamžį, iš aukštos kokybės, sertifikuotų medžiagų pagamintą čiužinį 120x200 galima įsigyti už patrauklią kainą. Šios kolekcijos čiužiniai pasiūti taip, kad išlaikytų esmines kokybės ir komforto savybes, reikalingas maloniam ir sveikam poilsiui – padeda sureguliuoti tinkamą temperatūrą ir suteikia reikiamą atramą viso miego metu.

Čiužiniai 120x200 pagal medžiagų savybes

Atsižvelgus į individualius poreikius, čiužiniai 120x200 gali būti pasirenkami pagal medžiagų suteikiamas funkcijas ir savybes. LONAS asortimente esantys lateksiniai čiužiniai turi taškinį elastingumą, palaiko natūralią ir anatomiškai taisyklingą stuburo padėtį. Todėl lateksiniai čiužiniai 120x200 puikiai patenkina tų žmonių lūkesčius, kurie susiduria su nugaros, stuburo, sąnarių skausmais, juos dažnai vargina įsitempę raumenys.

Viskoelastiniai čiužiniai sukurti NASA kosminės technologijos pagrindu, todėl reaguoja į kambario temperatūrą ir kūno šilumą – liesdamasis su žmogaus kūnu čiužinys prisitaiko prie kūno linkių ir taip atpalaiduoja raumenis. Dėl šių savybių viskoelastiniai čiužiniai 120x200 rekomenduojami žmonėms, susiduriantiems su sąnarių skausmais ar jaučiantiems kūno dalių tirpimą.

Putų poliuretano čiužiniai yra hipoalergiški – gerai šalina drėgmę ir neleidžia kauptis dulkių erkutėms. Todėl iš putų poliuretano pagaminti čiužiniai 120x200 yra itin tinkami alergijų turintiems bei gausiai naktį prakaituojantiems žmonėms.

Spyruokliniai čiužiniai susideda iš aukštos kokybės kišeninių spyruoklių, kurios padeda tolygiai paskirstyti žmogaus kūno svorį. Dėl to spyruokliniai čiužiniai 120x200 ypač rekomenduojami vaikams, kuriems itin aktualu palaikyti tinkamą ir tvirtą stuburo poziciją, taip pat senjorams, kuriems reikia tvirtos atramos verčiantis ant šono, prisėdant ant krašto ir išlipant iš lovos.

Susidūrus su sveikatos sutrikimais, nuo kurių prastėja miego kokybė, itin geras pasirinkimas yra ortopediniai čiužiniai. Kokybiški, visas sveikam ir giliam miegui reikalingas savybes turintys LONAS ortopediniai čiužiniai 120x200 skirti žmonėms, kenčiantiems nuo raumenų, sąnarių, nugaros skausmų. Jie dar labiau pritaikyti išvengti miego metu patiriamam diskomfortui.

Kokį čiužinį pirkti?

Jei turite neatsakytų klausimų ar reikalingas patarimas renkantis čiužinį, susisiekite su LONAS ekspertais. Padėsime išsirinkti kokybiškam bei sveikam poilsiui geriausiai tinkantį miego pagrindą atsižvelgiant į individualius miego poreikius ir turimus specialius pageidavimus.

Filtruoti