Čiužinys MŪZA®

Nuo 620,00€

Šis čiužinys jums, jei nenorite daryti jokių kompromisų miego komfortui. Prabangus latekso čiužinys su natūraliu kaučiuku yra ypač elastingas ir laikui einant išlaiko savo formą. Jis prisitaiko prie bet kokio kūno spaudimo, bet neturi klampumo jausmo.

  7 anatominės zonos palaiko sveiką kūno padėtį

  Pulse Natural lateksas idealiai prisitaiko prie kūno ir jo šilumos

  Čiužiniui naudojamos medžiagos, nepalankios veistis dulkių erkutėms

  Gaminiui taikoma 10 metų garantija dėl jo nepriekaištingos kokybės

  30 naktų bandomasis laikotarpis leis pakeisti čiužinį

Dydis
620,00€
Čiužinys MŪZA®
620,00€
Pristatymas - 3 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Čiužinys MŪZA®
Užvalkalas su Lonofibre®

Pirmasis sluoksnis padeda palaikyti švarą. Jame nesiveisia dulkių erkutės, o sudėtyje esantis linas gerai garina drėgmę. Specialios Lonofibre® technologijos 3 sluoksnių užvalkalą galima skalbti iki 60°C temperatūroje, kurioje žūsta bakterijos ir yra geriausiai pašalinamos dėmės.

Idealiai prisitaikantis lateksas Pulse Natural

Jei žmogus sako, kad miegojo lyg ant debesies, jis turėjo omenyje čiužinį MŪZA®. Už šį jausmą atsakingas 3 cm latekso Pulse Natural sluoksnis. Jis užtikrina ne tik nepakartojamą patogumą, bet ir idealią temperatūrą miego metu. Kasdien jis prisitaiko prie jūsų kūno, leisdamas jam išlikti maloniai šiltam visą naktį. Ir kiekvieną rytą, jums atsikėlus iš lovos, atsistato į savo pirminę padėtį.

Tvirtas latekso pagrindas

Čiužinio pagrindui naudojamas lateksas, kuriame yra 20% natūralaus kaučiuko, o tankis siekia net 65 kg vienam kubiniam metrui. Tai, ko gero, ilgiausiai tarnaujanti čiužinių medžiaga. Ji papildomai profiliuota, kad užtikrintų nepakartojamą patogumą ir idealią oro cirkuliaciją.

Čiužinį saugantis įdėklas L-Slip®

Jo funkcija – surinkti čiužinio dulkes ir taip saugoti namų aplinką. Be to, pagalvojome ir apie jūsų patogumą – dėl šio įdėklo medžiagos lengva nuvilkti ir užvilkti čiužinio užvalkalą. Tai palengvina čiužinio priežiūrą: jokio stumdymosi dėl to, kieno eilė rūpintis namų tvarka.

Informacija

Čiužinio pristatymas ir seno išvežimas
Kietumas ir svorio rekomendacija
Išmatavimai
Garantija

7 minkštumo zonos stuburo ir viso kūno poilsiui

Prisiminkite lengvo kūno jausmą atsibudus. Čiužinys MŪZA® yra inovatyvaus dizaino, kurį sukurti padėjo kineziterapeutai. Ši konstrukcija leidžia atsipalaiduoti raumenims, o stuburui – taisyklingai išsitiesti.

Čiužinyje integruotos 7 minkštumo zonos pagal žmogaus anatomiją. 4 kietesnės zonos suteikia tvirtą atramą galvai, liemeniui, šlaunims bei pėdoms, o 3 minkštesnės – leidžia lengvai įdubti petims, dubeniui ir blauzdoms.

Pulse Natural – idealus kūno jausmas visą naktį

Ši inovatyvi medžiaga sukuria malonų mikroklimatą miego metu. Tai reiškia, kad ji prisitaiko prie kūno temperatūros ir, gerai praleisdama orą, neleidžia nei sukaisti, nei sušalti. Visa tai prisideda prie geros miego kokybės ir žvalumo jausmo atsibudus.

Be to, šio latekso gamybos technologija užtikrina visapusišką tvarumą: pagaminta medžiaga pasižymi ilgaamžiškumu, o jos ekologinis pėdsakas – mažiausias visoje latekso putų pramonėje.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Čiužinius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo, norint užtikrinti aukštą gaminio kokybę.

Toks čiužinio nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia, kad apsaugotų detales nuo deformacijos ar irimo.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus čiužinys

Kuriame tvarius čiužinius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams. O sintetines dalis, kurios būtinos čiužinio savybėms, apvelkame patentuotu įdėklu, kad šios tarnautų ilgai ir nedulkėtų.

Rekomenduojama Jums

50 000+ geriau miegančių klientų