Lovos 180x200

Lovos 180x200

LONAS lovos 180x200

LONAS lova 180x200 - skirta visapusiškai patogiam poilsiui. Dvigulės lovos yra itin erdvios, užtikrina maksimaliai komfortišką dviejų asmenų miegą ir leidžia sukurti prabangią bei estetišką miego aplinką. Visos LONAS lovos yra kruopštaus mūsų meistrų rankų darbo, gaminamos tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios garantuoja konstrukcijos tvirtumą bei ilgaamžiškumą.

Atsižvelgus į individualius miego poreikius ir namų interjerą, miegamojo lova 180x200 gali būti pasirinkta iš dviejų mūsų kolekcijų – Muzikinės ir Continental kolekcijos. Visos šių kolekcijų mūsų lovos yra unikalios, o jų funkcionalumas pritaikomas individualiai – pasirinkime gali būti dvigulė lova su patalynes dėže arba be jos, lova su čiužiniu arba be jo, su minkštu galvūgaliu arba be galvūgalio. Savo karališkos lovos audinį siūlome rinktis iš daugiau nei 500 skirtingų spalvų, tekstūrų ir raštų tam, kad miegamasis taptų ne tik gero miego, bet ir estetikos oaze.

Kam rekomenduojama lova 180x200?

LONAS asortimente rasite tik kokybišką poilsį užtikrinančias lovas. Todėl ieškant geriausios dvigulės lovos, visų pirma, savo klientams patariame įvertinti kambario plotą, miego poreikius, miegančiųjų kūno sudėjimą. Kam rekomenduojamos miegamojo lovos 180x200? Šių matmenų lovas rekomenduojame įsigyti turintiems didesnius miegamuosius. Erdviame miegamajame tokių matmenų miego pagrindas puikiai užpildo interjerą, bet neužima per daug vietos, tad nesunkiai sutalpinsite kitus svarbius baldus ir pasirūpinsite estetiška bei malonia miego aplinka.

Taip pat dvigulės lovos 180x200 rekomenduojamos tiems žmonėms, kurie miegant dviese itin vertina asmeninę erdvę. Nepriklausomai nuo miegančiųjų svorio bei ūgio, šis dydis suteikia galimybę komfortiškai išsitiesti, nevaržo judesių, tad net ir miegant dviese galima susikurti patogią, nuosavą miego erdvę ir užsitikrinti visiškai ramų bei kokybišką poilsį.

Kuo pasižymi dvigulė lova 180x200 iš Muzikinės kolekcijos?

LONAS Muzikinė lovų kolekcija siūlo keletą lovų dydžių pasirinkimų, tarp jų ir lova 180x200. Šios kolekcijos miegamojo lovos gaminamos atsižvelgiant į aukščiausios kokybės standartus – gamybai naudojamos padidinto atsparumo plokštės užtikrina stabilumą, tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Audinį galima rinktis iš daugiau nei 500 skirtingų spalvų, tekstūrų ir raštų, o skirtingų tipų galvūgaliai – šios kolekcijos išskirtinumas. Dvigulę lovą su norimo aukščio galvūgaliu pasirinksite iš 10 skirtingų dizainų. Miegamojo lova 180x200 su prabangiu paaukštintu galvūgaliu puikiai tinka tiems, kurie ieško ne tik komfortiško poilsio, bet ir išskirtinio interjero akcento. Dvigulė lova 180x200 su žemu galvūgaliu sustiprina ramios ir stilingos miego aplinkos pojūčius. Vertinantys minimalizmą gali rinktis ir lovą be galvūgalio, kuri miegamajame mažiau išsiskirs ir suteiks didesnės erdvės pojūtį.

Norintiems įsirengti praktišką miegamąjį siūloma dvigulė lova 180x200 su patalynes dėže. Erdvi patalynės dėžė padeda palaikyti tvarką ir yra daugiafunkcinė, nes joje galima laikyti ne tik patalynę, bet ir kitus daiktus, kurie užima papildomą vietą kambaryje. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad Muzikinės kolekcijos lovos komplektuojamos be čiužinio, todėl galima panaudoti jau turimą čiužinį ir taip sutaupyti. Jei jums reikalingos būtent lovos su čiužiniu, tuomet padėsime rasti geriausią sprendimą ir pritaikysime čiužinį jūsų lovai.

Kuo išskirtinės Continental dvigulės lovos 180x200?

Continental lovos – tai bekompromisė kokybė ir išskirtinis komfortas. Kitaip sakant, tai geriausia, ką esame sukūrę komfortiškam miegui. Šios Premium klasės LONAS lovos gaminamos iš itin tvirto medžio masyvo, o prabangų poilsį kuria tachtų, čiužinių ir antčiužinio kombinacija. Svarbu tai, kad abu miego partneriai gali rinktis skirtingus čiužinius pagal savo individualius miego poreikius.

Prabangios ir stilingos Continental miegamojo lovos 180x200 yra aukštesnės nei įprastos šių matmenų lovos, tai dar labiau sustiprina komforto pojūtį. Šių aukštų bei plačių lovų dizainas kuria ramumo ir intymumo atmosferą. Švelnios ir lietimui malonios medžiagų tekstūros, minkšti ir patogūs skirtingų tipų galvūgaliai, poilsiui ir miegui padedančios nusiteikti raminančios spalvos. Continental dvigulės lovos 180x200 mūsų meistrų rankomis gaminamos individualiai – jūs išsirenkate lovos audinio spalvą, tekstūrą, raštą, galvūgalio tipą, čiužinių kietumą. Tai leidžia susikurti maksimaliai asmeninius miego įpročius ir poreikius atitinkančią poilsio oazę į kurią norima sugrįžti.

Kaip išsirinkti lovą 180x200?

Vis dar turite neatsakytų klausimų ir reikia patarimo, kaip išsirinkti sau geriausią 180x200 lovą? LONAS kokybiško miego ekspertai visuomet pasirengę padėti. Nedvejodami susisiekite, atsakysime į visus kylančius klausimus, tiksliai bei profesionaliai įvertinsime jūsų norus ir kartu atrasime labiausiai jus tenkinantį sprendimą kokybiškam poilsiui.

Filtruoti