Elegante patalynės kolekcija

Elegante patalynės kolekcija

Elegante kolekcija

Vienspalvės patalynės kolekciją pavadinome Elegante kolekcija. Kad šioji įneštų elegancijos į kiekvieną miegamąjį. Joje atrinkome ramių pastelinių ir gilių tamsesnių spalvų paletę. Iš egiptietiškos medvilnės aukščiausios klasės meistrų komanda Italijoje išaudžia 100% Premium medvilnės satiną. Pasiekęs Lietuvą šis audinys naudojamas stilingų ir ilgaamžių patalynės komplektų kūrimui.

Elegante kolekcijai pasirinkome 100% Premium medvilnę išaustą satino būdu, nes toks audinys yra itin plonas ir minkštas, bet tvirtas ir tankus (300 TC, angl. Thread Count), kad patalynė tarnautų ilgai. Italijos meistrai audinius nudažo taip, kad nebluktų ir po daugelio skalbimų, o švelnumo ir spindesio suteikia sviestuoto paviršiaus (angl. butter finishing) apdirbimo technologija. Svarbu paminėti, kad visi Elegante kolekcijos patalynės komplektai pagaminti iš Oeko-Tex® Standard 100 sertifikatą turinčių audinių. Tai reiškia, kad gamyboje naudojamos tik saugios medžiagos, tinkamos miegui net kūdikiams.

Jei miegamajame norite subtilaus žvilgesio ir kaskart nustebti užsiklojus švelnia patalyne – rinkitės Elegante kolekciją. Priderinome ne tik vienspalves paklodes su guma, bet ir papildomus pagalvių užvalkalus. Įsigijus kelis derančius Elegante kolekcijos gaminius, galite sukurti vis kitokią miegamojo nuotaiką su skirtingais antklodžių ir pagalvių užvalkalais bei paklodėmis.

Filtruoti