Trispalvė čiužinių kolekcija

Trispalvė čiužinių kolekcija

Nuo autentiško produkto dizaino iki vidinių detalių – Trispalvė kolekcija yra mūsų kokybės ir komforto etalonas. Visi joje esantys čiužiniai yra sukurti remiantis kineziterapeutų rekomendacijomis. Čiužinius saugo ir puošia senovinius lietuvių čiužinius – šienikus – atkartojančių raštų audiniai.

Ištobulinta čiužinių konstrukcija ir maksimalus komfortas

Šioje kolekcijoje rasite jau daugelio klientų įvertintus bei pamėgtus čiužinius TYLA®, HARMONIJA® ir MŪZA®. Trispalvės kolekcijos čiužiniai prisitaiko prie kūno linijų ir pasižymi atpalaiduojančiomis savybėmis. Šiuose patobulintuose čiužiniuose pažangiausios technologijos ir sveika gyvensena susitinka su mūsų tautos paveldu bei tradicijomis. Natūralaus lino pluoštas ir atspalviai yra pagrindinis šios kolekcijos čiužinių dizaino išskirtinumas. Kruopštus LONAS meistrų rankų darbas, kokybiškos medžiagos ir ištobulinta čiužinių konstrukcija užtikrins aukščiausio lygio komfortą. Kiekvienam. Gero Jums poilsio!

TYLA® – universalumas ir pralaidumas orui

Tai orui itin pralaidūs, patikimi ir lengvai prižiūrimi vilktų spyruoklių čiužiniai. Jie suteikia optimalią atramą kūnui ir užtikrina ramų bei patogų poilsį. TYLA® ir TYLA® PLIUS siūlo laiko patikrintą konstrukciją, išskirtinį patogumą ir universalumą.

HARMONIJA® – idealus prisitaikymas prie kūno formų

Aukščiausio komforto lygio, prie kūno linijų prisitaikantys čiužiniai pasižymi ypatingomis raumenis atpalaiduojančiomis savybėmis. Tobulam ir sveikam poilsiui užtikrinti čiužiniuose HARMONIJA® ir HARMONIJA® PLIUS naudojamos naujausios technologijos ir unikali konstrukcija.

MŪZA® – prabanga ir išskirtinis komfortas

Įkvepiantis ilgaamžiškumo, prabangos ir išskirtinio komforto derinys. Latekso čiužiniuose MŪZA® ir MŪZA® PLIUS suderintos naujausios technologijos, ypatingas elastingumas ir oro pralaidumas, užtikrinantis ne tik čiužinių higieną, bet ir šilumos reguliavimą. Kad ir kurį variantą išsirinksite, čiužiniai MŪZA® atgaivins Jūsų kūną, kol miegosite.

Filtruoti