Spyruokliniai čiužiniai

Spyruokliniai čiužiniai

LONAS spyruokliniai čiužiniai

LONAS spyruokliniai čiužiniai skirti vertinantiems patogų ir ramų miegą. Šie čiužiniai gaminami iš aukštos kokybės, TÜV standartu sertifikuotų kišeninių spyruoklių, yra ilgaamžiai ir itin pralaidūs orui. Visi mūsų spyruokliniai čiužiniai sukurti kartu su kineziterapeutais, todėl čiužinių konstrukcija padeda efektyviau atsipalaiduoti raumenims, o stuburui – taisyklingai išsitiesti, taip užtikrinamas visapusiškai komfortiškas ir sveikas poilsis.

Visi LONAS čiužiniai gaminami tik pagal individualius užsakymus. Spyruoklinį čiužinį siūlome rinktis iš Trispalvės arba Klasikinės čiužinių kolekcijų. Dvigulėms lovoms skirti populiariausių ir aktualiausių matmenų spyruokliniai čiužiniai: 140x200, 160x200, 180x200, 180x215; viengulėms: 120x200, 90x200, 80x200. Mūsų asortimente esantys spyruokliniai čiužiniai pagaminti orientuojantis į kiekvieno kokybišką poilsį, siekiant geriausiai patenkinti individualius miego poreikius, todėl siūlome rinktis minkštą, vidutinio kietumo arbą kietą spyruoklinį miego pagrindą.

Kam rekomenduojami spyruokliniai čiužiniai?

Spyruokliniai čiužiniai – viena seniausių, bet iki šiol viena populiariausių čiužinių rūšių. Jie itin vertinami dėl suteikiamos patogios atramos kūnui, pralaidumo orui, tvirtumo bei ilgaamžiškumo, taip pat dėl patrauklios kainos. Vis tik didėjant įvairių čiužinių pasiūlai dažnam kyla klausimas: kas užtikrina kokybiškesnį miegą: spyruoklinis ar iš inovatyvesnių medžiagų pagamintas čiužinys? Verta pastebėti, kad į šį klausimą galima atsakyti tik tiksliai įvertinus individualius poreikius, miego įpročius, nusiskundimus ir lūkesčius ar net atsižvelgus į miego ekspertų rekomendacijas.

Jautriai miegantiems ir daugiau sveriantiems

LONO spyruokliniai čiužiniai rekomenduojami tiems, kurie ieško itin ramaus miego sprendimų, siekdami balanso tarp komforto ir patogumo kūnui. Šių čiužinių pagrindas sudarytas iš standaus kišeninių arba multikišeninių spyruoklių bloko, prisitaikančio prie individualaus kūno spaudimo, suteikiančio tvirtą atramą ir neperduodančio judesių. Dėl šių savybių spyruokliniai čiužiniai tinkami jautriai miegantiems ir nuo kiekvieno partnerio judesio pabundantiems žmonėms. Taip pat šie čiužiniai rekomenduojami ir daugiau sveriantiems, nes tvirtesnė atrama suteikia didesnį komfortą keičiant kūno padėtį miego metu.

Gausiai prakaituojantiems

Spyruokliniai čiužiniai išsiskiria itin dideliu ir efektyviu pralaidumu orui, jie nekaupia šilumos, taip pat tai leidžia nekaupti drėgmės ir nesudaro sąlygų šilumą ir drėgmę mėgstančiam pelėsiui. Todėl šie čiužiniai sudaro higieniškas miego aplinkos sąlygas ir yra vienas geriausių sprendimų tiems, kurie naktį linkę gausiau prakaituoja. Čiužinio medžiagų ir jų tankumo savybės leidžia lengviau ir efektyviau pašalinti drėgmės perteklių vien dėl pralaidumo orui. Todėl miegas nepertraukiamas nubudimais dėl prakaitavimo sukeliamo diskomforto.

Kenčiantiems nuo nugaros skausmų

Visuose LONO spyruokliniuose čiužiniuose integruotos 7 spyruoklių minkštumo zonos, atkartojančios žmogaus anatomiją. Keturios kietesnės zonos suteikia tvirtą atramą galvai, liemeniui, šlaunims bei pėdoms, o trys minkštesnės zonos leidžia lengviau įdubti pečiams, dubeniui ir blauzdoms. Dėl šios konstrukcijos spyruoklinis čiužinys užtikrina sveiką poilsį stuburui bei visam kūnui ir puikiai tinka tiems, kuriuos vargina nugaros skausmai.

Dviguliai ir vienguliai spyruokliniai čiužiniai

Renkantis spyruoklinį čiužinį svarbu atkreipti dėmesį į jo dydį ir kietumą. LONO asortimente siūlomi vienguliai bei dviguliai čiužiniai. Dažniausias pasirinkimas dvigulėms lovoms – spyruokliniai čiužiniai 160x200. Šio dydžio čiužinys puikiai patenkina dviejų partnerių ramaus miego poreikius, nes neperduoda šalia gulinčio judesių ir prisitaiko prie kiekvieno žmogaus svorio individualiai. Mažesnėms dvigulėms lovoms siūlomi spyruokliniai čiužiniai 140x200, o itin erdvioms dvigulėms lovoms galima rinktis 180x200 arba 180x215 dydžio čiužinius. Ieškantiems komfortiško ir kokybiško spyruoklinio čiužinio viengulėms suaugusių ar vaikų lovoms siūlome populiariausius ir aktualiausius dydžius: 120x200, 90x200 ir 80x200.

Spyruoklinis čiužinys pagal kietumą

LONO asortimente rasite kietus, vidutinio kietumo ir minkštus spyruoklinius čiužinius. Koks čiužinys geriausias? Arba kurios savybės turėtų atkreipti dėmesį renkantis? Kieti spyruokliniai čiužiniai suteikia itin tvirtą pagrindą ir dažnai rekomenduojami vaikams ir jaunuoliams dėl vis dar besivystančio kūno poreikių; taip pat rekomenduojami senjorams, kuriems reikia stabilios atramos verčiantis ant šono, prisėdant ant krašto ir išlipant iš lovos. Vidutinio kietumo spyruokliniai čiužiniai – populiariausias pasirinkimas, nes suteikia pakankamai tvirtą atramą stuburui bei kūnui, bet tuo pačiu leidžia mėgautis atpalaiduojančio minkštumo pojūčiu, todėl tai tarsi aukso viduriukas. Minkšti spyruokliniai čiužiniai rekomenduojami miegantiems ant šono, nes itin gerai prisitaiko prie kūno ir efektyviai sumažina spaudimą, kurį gulint tokioje padėtyje patiria klubai ir pečiai, todėl renkantis sau čiužinį reikėtų atkreipti dėmesį net į savo mėgstamiausias miegojimo pozas.

Spyruokliniai čiužiniai iš Trispalvės ir Klasikinės kolekcijos

LONO spyruoklinį čiužinį galima rinktis iš dviejų kolekcijų – Trispalvės ir Klasikinės. Trispalvėje kolekcijoje siūlomi Premium klasės spyruokliniai čiužiniai. Šie čiužiniai sukurti visapusiškai komfortiškam miegui ir yra vienas geriausių pasirinkimų, kai norisi visko – tiek minkštumo, tiek oro pralaidumo, tiek tvirtos atramos stuburui bei visam kūnui. Pažangiausios technologijos leido sukurti tokius spyruoklinius čiužinius, kurie prisitaiko prie kiekvieno kūno linkio ir pasižymi maksimaliai atpalaiduojančiomis savybėmis.

Klasikinė kolekcija siūlo puikų kainos ir nepriekaištingos kokybės santykį. Visi šios kolekcijos spyruokliniai čiužiniai gaminami iš saugių, sertifikuotų medžiagų ir yra subalansuoti sveikam, ramiam bei kokybiškam poilsiui, kuris prieinamas ir svarbus kiekvienam.

Kokį spyruoklinį čiužinį rinktis?

Ieškote savo miego poreikius labiausiai patenkinančio spyruoklinio čiužinio? Mūsų elektroninėje parduotuvėje spyruokliniai čiužiniai internetu išsirenkami labai greitai ir paprastai – reikia tik pasirinkti tinkamą dydį, kietumą ir audinį. Kyla papildomų klausimų? Susiekite su LONAS kokybiško miego ekspertais, aptarsime visus jūsų pageidavimus ir padėsime išsirinkti ilgus metus ramų bei patogų miegą užtikrinsiantį spyruoklinį čiužinį.

Filtruoti