Lovos 120x200

Lovos 120x200

LONAS lovos 120x200

LONAS lova 120x200 – populiarius pasirinkimas tiek suaugusiųjų, tiek paauglių tarpe. Šios plačios lovos pagamintos taip, kad geriausiai patenkintų vieno asmens miego ir asmeninės poilsio erdvės poreikius. Kaip ir visos mūsų lovos, viengulės lovos 120x200 yra rankų darbo, o jų gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės standartus atitinkančios medžiagos, kas užtikrina lietuviškų lovų ilgaamžiškumą, tvirtumą bei patikimumą.

Stilinga ir šiuolaikiška viengulė lova gali būti pasirinkta iš visada estetiškos ir maksimalų komfortą siūlančios LONAS Muzikinės kolekcijos. Šios kolekcijos miegamojo lovos sukurtos tam, kad taptų nepamainomu kokybiško poilsio sinonimu ir kartu miegamojo akcentu tiek klasikiniame, tiek moderniame namų interjere. Atsižvelgus į asmeninius norus, lovos audinių spalvą, raštą, tekstūrą galima rinktis iš daugiau nei 500 siūlomų variantų. Priklausomai nuo poreikių – pvz., didesnio funkcionalumo ar estetinių sprendimų - gali būti pasirinkta lova 120x200 su patalynės dėžė, su žemu arba paaukštintu jaukiu bei minkštu galvūgaliu. Kiekvienas gali rasti tokį miego pagrindą, kuris geriausiai atitiktų individualius poreikius, užtikrintų kokybišką poilsį ir papuoštų miegamojo interjerą.

Lova 120x200 – ir suaugusiems, ir paaugliams

Renkantis lovą vieno asmens poilsiui dažnai girdime klausimą: kokį lovos dydį pasirinkti? Vertinantiems erdvę ir ieškantiems visapusiško komforto rekomenduojamos plačios viengulės lovos 120x200. Šių matmenų miegamojo lova suteikia daug laisvės poilsio metu ir leidžia pasimėgauti patogaus miego malonumais. Todėl jei kambaryje turite užtektinai vietos – tai gali būti puiki investicija į kokybišką poilsį ilgiems metams.

LONO asortimente esančios lovos 120x200 puikiai pateisina tiek suaugusiųjų, tiek paauglių lūkesčius. Miegamojo lovos vaikams yra pamėgtos dėl kelių priežasčių. Visų pirma, dėl optimalaus dydžio. Sparčiai augantiems paaugliams labai svarbu turėti lovą su ilgio ir pločio rezervu - kad lovoje būtų galima patogiai išsitiesti, keisti pozicijas ar net leisti laisvalaikį. Plačioji vienam asmeniui skirta lova 120x200 turėtų patenkinti laisvės ir erdvės poreikius. Taip pat paauglius žavi šiuolaikiškas lovų dizainas – norimą spalvą, raštą, tekstūrą iš daugiau nei 500 variantų jie gali išsirinkti patys ir taip susikurti labiausiai patinkantį lovos stilių. Suaugusiems viengulės lovos 120x200 imponuoja dėl aukščiausios kokybės standartų kaip sprendimas tiek kasdieniam naudojimui, tiek svečio kambariui ar sodybai. Kadangi šios LONAS lovos gaminamos iš padidinto atsparumo plokščių, tai garantuoja stabilią konstrukciją ir ilgaamžį komfortą.

Viengulės lovos 120x200 iš Muzikinės kolekcijos privalumai

LONAS Muzikinė lovų kolekcija, o tiksliau iš jos asortimento, gali būti pasirinkta lova 120x200. Šios kolekcijos miegamojo lovos pasižymi klasikos ir išskirtinumo derme - tai leidžia susikurti savitą, stilingą ir estetišką miego aplinką, lengvai priderinamą prie namų interjero. Vis tik unikalus ir itin estetiškas šios kolekcijos dizainas yra ne vienintelis privalumas. Įsigijus lovą iš Muzikinės kolekcijos užtikrinamas balansas tarp estetikos, funkcionalumo ir visapusiško komforto.

Praktiška ir funkcionalu: lova 120x200 su patalynės dėžė

Ieškantiems praktiško viengulės miegamosios lovos pasirinkimo, LONAS ekspertai rekomenduoja rinktis atsižvelgiant ir į funkcionalumą. Lovos su patalynės dėže yra puikus sprendimas, norintiems maksimaliai išnaudoti kambario erdvę, rasti papildomą vietą daiktams, pasirūpinti švara bei tvarka. Itin erdvi patalynės dėžė leis ne tik tvarkingai sudėti patalynę, bet ir pasitarnaus kaip rečiau naudojamų daiktų laikymo vieta, kurioje gali nugulti knygos, žurnalai ar sezoniniai drabužiai. Jei lova su patalynės dėže jums nėra aktuali, mūsų asortimente taip pat siūlomos viengulės lovos 120x200 ir be patalynės dėžės.

Visapusiškai patogu: lova 120x200 su galvūgaliu

Vienas ryškiausių Muzikinės lovų kolekcijos akcentų – minkšti ir jaukūs galvūgaliai, suteikiantys įvairiapusiškumo tiek estetiškai, tiek iš funkcionalumo pusės. Atsižvelgus į individualius poreikius siūlome rinktis miegamojo lovą su skirtingo tipo, skirtingai dekoruotais galvūgaliais. Viengulės lovos 120x200 su žemu galvūgaliu dažnai pasirenkamos nedidelei ir jaukiai miegamojo erdvei. Lovas su paaukštintu galvūgaliu dažniau renkasi tie, kurie lovoje praleidžia daugiau laiko – mėgsta patogiai atsirėmę skaityti knygas, žiūrėti filmus. Tiems, kuriems lovos galvūgalis nėra prioritetas, LONAS siūlo rinktis minimalistinio stiliaus, puikiai šiuolaikišką interjerą papildančią viengulę lovą 120x200 be galvūgalio.

Reikalinga lova su čiužiniu 120x200?

Reikia žinoti, kad visos Muzikinės kolekcijos miegamojo lovos 120x200 yra parduodamos be čiužinio, tai leidžia lengvai pritaikyti jau turimą čiužinį ir išvengti papildomų išlaidų. Jei atėjo metas atnaujinti miego pagrindą ir reikalinga lova su čiužiniu 120x200, perkantiems mūsų lovą iš Muzikinės kolekcijos taip pat siūlome susipažinti skirtingus poreikius ir miego įpročius atitinkančiais LONAS čiužiniais. Tad turint asmeninių pageidavimų ar kylant papildomiems klausimams, nedvejokite ir susiekite su mūsų ekspertais, esame pasirengę užtikrinti maksimaliai komfortišką bei kokybišką jūsų poilsį.

Filtruoti