Čiužinys LONIUKAS

Nuo 115,00€

Jei ieškote čiužinio, kuris skatina kūdikio raidą ir suteikia taisyklingą atramą, jūs jį radote. LONIUKAS pagamintas iš aplinkai draugiškų, sertifikuotų ir sveikatai nekenksmingų medžiagų. Jo masažuojantis paviršius užtikrina taisyklingą kūdikio raumenų vystymąsi ir gerina kraujotaką. Kūdikėli, miegok saugiai ir saldžiai.

  NetFresh® tinklelis neleidžia kūdikiui sukaisti

  Profiliavimas bangelėmis masažuoja kūną

  Užvalkalas su Lonofibre® užtikrina malonų prisilietimą ir švarą

  Gaminiui taikoma 2 metų garantija dėl jo aukštos kokybės

Dydis
115,00€
Čiužinys LONIUKAS
115,00€
Pristatymas - 3 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Čiužinys LONIUKAS
Antibakterinis užvalkalas su Lonofibre®

Pirmasis sluoksnis padeda palaikyti švarą. Jame nesiveisia dulkių erkutės, o sudėtyje esantis linas gerai garina drėgmę ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Prireikus, užvalkalas patogiai nusiima atsegus užtrauktuką per visas 4 kraštines, todėl nereikės atidėlioti švaros dienos. Specialios Lonofibre® technologijos 3 sluoksnių užvalkalą galima skalbti iki 60°C temperatūroje, kurioje žūsta bakterijos ir yra geriausiai pašalinamos dėmės

Integruota vėdinimo sistema NetFresh®

Kūdikių termoreguliacinė sistema dar vystosi, todėl šiame čiužinyje pagalvojome apie ypatingą temperatūros reguliaciją. Specialios technologijos integruotas tinklelis užtikrina kūno gaivą, todėl neleis sukaisti ir greitai išgarins drėgmę.

Standumą palaikantis sluoksnis Lono-Tec® II

Šio čiužinio ilgaamžiškumą užtikrina Lono-Tec® II putų poliuretanas. Dėl medžiagos tankio ji neišsiguli ir nedyla. Specialios technologijos profiliavimas leidžia palaikyti optimalią temperatūrą, o kūnui – taisyklingai įdubti ir atsipalaiduoti. Tegu vaikelis miega ilgai ir auga sveikai.

Čiužinį saugantis įdėklas L-Slip®

Jo funkcija – surinkti čiužinio dulkes ir taip saugoti namų aplinką. Be to, pagalvojome ir apie jūsų patogumą – dėl šio įdėklo medžiagos lengva nuvilkti ir užvilkti čiužinio užvalkalą. Tai palengvina čiužinio priežiūrą: jokio stumdymosi dėl to, kieno eilė rūpintis namų tvarka.

Informacija

Čiužinio pristatymas ir seno išvežimas
Kietumas ir svorio rekomendacija
Išmatavimai
Garantija

Ramus miegas be kovų su alergija

Čiužinys gaminamas iš orui itin pralaidžių medžiagų, kurios sudaro nepalankią terpę pelėsiui, grybeliui bei dulkių erkutėms.

Prie švaros prisideda ir skalbiamas užvalkalas su linu, kuris veikia antibakteriškai. Jį itin lengva nuvilkti ir užvilkti po skalbimo. Švarioje aplinkoje miegas gilesnis ir saldesnis.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Čiužinius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo, norint užtikrinti aukštą gaminio kokybę.

Toks čiužinio nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia, kad apsaugotų detales nuo deformacijos ar irimo.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus čiužinys

Kuriame tvarius čiužinius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams. O sintetines dalis, kurios būtinos čiužinio savybėms, apvelkame patentuotu įdėklu, kad šios tarnautų ilgai ir nedulkėtų.

Rekomenduojama Jums

50 000+ geriau miegančių klientų