−10%

Čiužinys HARMONIJA® PLIUS

Nuo 558,00€ 620,00€

Šis čiužinys jums, jei mėgstate miegoti šiltai ir truputį kiečiau. Dėl specialios medžiagų paviršiaus formavimo ir jungimo sistemos, čiužinys itin gerai prisitaiko prie kūno linijų ir dar geriau leidžia įdubti dubeniui. Vidutinio kietumo viskoelastinis čiužinys padės sumažinti kūno skausmus arba jų išvengti.

Papildomas antčiužinis suteikia maksimalų komfortą. Antčiužinį galima nusegti ir pakloti atvykusiems svečiams, sukuriant patogesnes arba papildomas miego vietas.

  7 anatominės zonos palaiko sveiką kūno padėtį

  Antčiužinis su Memospace® medžiaga suteikia maksimalų komfortą

  Gaminiui taikoma 10 metų garantija dėl jo nepriekaištingos kokybės

  Čiužiniui naudojamos medžiagos, nepalankios veistis dulkių erkutėms

  30 naktų bandomasis laikotarpis leis pakeisti čiužinį

Dydis
558,00€
620,00€
Čiužinys HARMONIJA® PLIUS
558,00€
Pristatymas - 13 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Čiužinys HARMONIJA® PLIUS
Užvalkalas su Lonofibre®

Pirmasis sluoksnis padeda palaikyti švarą. Jame nesiveisia dulkių erkutės, o sudėtyje esantis linas gerai garina drėgmę. Specialios Lonofibre® technologijos 3 sluoksnių užvalkalą galima skalbti iki 60°C temperatūroje, kurioje žūsta bakterijos ir yra geriausiai pašalinamos dėmės.

Minkštas sluoksnis – antčiužinis su Memospace®

Jūsų kūną apgaubs minkštumo ir atsipalaidavimo jausmas. Tai dėl 5 cm Memospace® medžiagos, kuri yra sukurta NASA kosminių technologijų pagrindu. Medžiaga perforuota kubais: tokia konstrukcija jai leidžia kone stebuklingai prisitaikyti prie kūno linkių.

Integruota vėdinimo sistema NetFresh®

Viskoelastiniai čiužiniai pasižymi šiluma, todėl šiame čiužinyje pagalvojome apie ypatingą oro pralaidumą. Specialios technologijos integruotas tinklelis užtikrina kūno gaivą, todėl neleis sukaisti ir greitai išgarins drėgmę.

Standumą palaikantys du sluoksniai Lono-Tec II®

Šio čiužinio ilgaamžiškumą ir tvirtą atramą užtikrina du skirtingi Lono-Tec® II putų poliuretano sluoksniai. Dėl medžiagos tankio ji neišsiguli ir nedyla. Specialus sujungimas per prasilenkiančius iškarpymus leidžia čiužiniui dar geriau prisitaikyti prie kūno, tiksliau įdubti dubeniui.

Čiužinį saugantis įdėklas L-Slip®

Jo funkcija – surinkti čiužinio dulkes ir taip saugoti namų aplinką. Be to, pagalvojome ir apie jūsų patogumą – dėl šio įdėklo medžiagos lengva nuvilkti ir užvilkti čiužinio užvalkalą. Tai palengvina čiužinio priežiūrą: jokio stumdymosi dėl to, kieno eilė rūpintis namų tvarka.

Informacija

Čiužinio pristatymas ir seno išvežimas
Kietumas ir svorio rekomendacija
Išmatavimai
Garantija

7 minkštumo zonos stuburo ir viso kūno poilsiui

Prisiminkite lengvo kūno jausmą atsibudus. Čiužinys HARMONIJA® PLIUS yra inovatyvaus dizaino, kurį sukurti padėjo kineziterapeutai. Ši konstrukcija leidžia atsipalaiduoti raumenims, o stuburui – taisyklingai išsitiesti.

Čiužinyje integruotos 7 minkštumo zonos pagal žmogaus anatomiją. 4 kietesnės zonos suteikia tvirtą atramą galvai, liemeniui, šlaunims bei pėdoms, o 3 minkštesnės – leidžia lengvai įdubti petims, dubeniui ir blauzdoms.

Kūną apkabinantis miegas su Memospace®

Viskoelastinė medžiaga Memospace® reaguoja ne tik į kūno svorį, bet ir į jo šilumą. Toks maksimalus prisitaikymas sukuria kūno lengvumo jausmą. 

Tiesą pasakius, ši viskoelastinė medžiaga buvo sukurta NASA astronautams. Ji mažino kūnams tenkančią apkrovą skrydžio į kosmosą metu. Dabar šia inovatyvia medžiaga galite pasinaudoti švelniems skrydžiams į sapnus.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Čiužinius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo, norint užtikrinti aukštą gaminio kokybę. 

Toks čiužinio nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena spyruoklė juda tiksliai ir nesitrina į kitas. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia, kad apsaugotų detales nuo deformacijos ar irimo. 

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus čiužinys

Kuriame tvarius čiužinius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams. O sintetines dalis, kurios būtinos čiužinio savybėms, apvelkame patentuotu įdėklu, kad šios tarnautų ilgai ir nedulkėtų. 

Rekomenduojama Jums

50 000+ geriau miegančių klientų