Patalynės komplektai 200x220

Patalynės komplektai 200x220

LONAS  patalynės komplektas 200x220

LONAS patalynės komplektas 200x220 – populiariausias dvigulės patalynės pasirinkimas. Šie lietuviški patalynės komplektai yra pamėgti tarp tų, kurie miego metu nori jausti didesnį laisvės bei erdvės pojūtį ir mėgautis švelniu bei gaiviu patalynės prisilietimu. Kaip ir visa mūsų patalynė, patalynės komplektai 200x220 gaminami iš 100% Premium medvilnės satino – itin minkšto bei švelnaus, bet tuo pačiu tvirto bei ilgaamžio.

LONO asortimente siūloma subtilia elegancija ir prabangiu žvilgesiu pasižyminti dvigulė patalynė 200x220 iš vienspalvės Elegante ir margosios Moderno kolekcijos. Spalvų ir raštų įvairovė leidžia lengvai derinti lovos stilių prie miegamojo, o aukščiausia patalynės kokybė užtikrina ramų, malonų bei atpalaiduojantį poilsį.

Kodėl medvilnės satino patalynė 200x220?

Ieškant kokybiško, ypatingai švelnaus patalynės komplekto 200x220 dažnai susiduriama su apmąstymais, dėl patalynės audinio pasirinkimo. Tai visai nestebina žinant, kad patalynė turi artimiausią kontaktą su kūnu miego metu, todėl jos pasirinkimas gali lemti poilsio kokybę. Ieškantiems aukščiausių standartų, prabangos, ilgalaikio komforto ir išskirtinai malonių pojūčių - medvilnės satino patalynė yra bekompromisis pasirinkimas, leidžiantis patirti gerąsias šilko savybes ir kartu būti tikram dėl tvarumo ir lengvos priežiūros.

Visi LONO patalynės komplektai gaminami iš 100% ilgapluoštės medvilnės audinio, išausto satino pynimo būdu, ne išimtis ir  patalynė 200x220. Toks audinys ypatingas tuo, jog pasižymi šilko švelnumu, elegantišku blizgumu, tvirtumu bei praktiškumu. Svarbu tai, kad mūsų patalynės komplektų gamybai naudojama medvilnė yra pripažįstama kaip geriausia pasaulyje, o meistrai audinius nudažo taip, kad nebluktų ir po daugelio skalbimų. Todėl pasirinkus iš Premium medvilnės satino pagamintą patalynės komplektą 200x220 itin ilgą laiką mėgausitės visapusiškai atpalaiduojančiu poilsiu ir estetiška bei prabangia miego aplinka. 

Patalynės komplektas 200x220  iš Elegante kolekcijos

Aukščiausios kokybės LONO patalynės komplektas 200x220 gali būti pasirinktas iš raminančiai nuteikiančios Elegante kolekcijos spalvų paletės. Elegante kolekcija yra vienspalvė ir sukurta tam, kad įneštų neblėstančios elegancijos į kiekvieną miegamąjį. Subtiliai žvilgantis, vienspalvis patalynės komplektas 200x220 puikiai dera tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio interjero, o švelnūs jo prisilietimai užtikrina itin malonius pojūčius miego metu.

Elegante kolekcijai, kaip ir visai savo patalynei, pasirinkome 100% Premium medvilnę išaustą satino būdu. Tad šios kolekcijos patalynės komplektai yra pažymėti bekompromisės kokybės ženklu, žavi plonumu, minkštumu bei tvirtumu. Svarbu tai, kad Elegantė patalynė savo kelionę pradeda Italijoje, kur audiniai yra nudažomi sodriomis, net ir po daugelio skalbimų neblunkančiomis spalvomis, o spindinčiam žvilgesiui suteikti naudojama sviestuoto paviršiaus apdirbimo technologija. Šiems audiniams pasiekus Lietuvą, darbo imasi mūsų meistrai, kurie pasirūpina tuo, kad švelnūs, purūs ir elegantiški patalynės užvalkalai naujuose namuose tarnautų ilgai.

Moderno kolekcijos patalynės komplektai 200x220

Norintiems į miegamuosius įnešti jaukios žaismės siūlomi patalynės komplektai 200x220 iš margosios Moderno kolekcijos. Moderno kolekcija, o tiksliau patalynė 200x220 estetiškai nuspalvina miego aplinką ir leidžia keisti miegamojo lovos stilių pagal nuotaiką – patalynės užvalkalai yra dvipusiai, tad galima naudoti raštuotą arba vienspalvę pusę.

Išlaikydami aukščiausios kokybės standartus, Moderno kolekcijai taip pat naudojame 100% Premium medvilnės satino audinį. Kruopščiai išrenkame spalvas ir  patikime audinį numarginti skaitmenine spauda Ispanijos meistrams, kurie inovatyvių technologijų dėka pasirūpina, kad dažai giliai įsiskverbtų į siūlą ir patalynė ryškiomis spalvomis džiugintų labai ilgą laiką. Svarbu tai, kad audiniams grįžus, visi patalynės komplektai siuvami mūsų siuvėjų rankomis, kas užtikrina ypatingą dėmesį net smulkiausioms detalėms, kurios lieka nepastebimos, bet pajaučiamos kasnakt.

Kaip išsirinkti patalynę 200x220 internetu?

Ieškote aukščiausios kokybės, puošnios ir lyg šilkas švelnios medvilnės satino patalynės 200x220? Iš LONO asortimento patalynės komplektai internetu išsirenkami labai lengvai ir greitai. Svarbu tik apsispręsti dėl spalvos ar raštų ir po kelių dienų jau mėgausitės atpalaiduojančiu poilsiu. Vis tik jei prieš įsigydami pageidaujate pirmiausiai paliesti ir apžiūrėti gaminius, siūlome susitikti mūsų fizinėse parduotuvėse, kur maloniai laukiame visų, norinčių įsitikinti patalynės audinių kokybe, elegancija, švelnumu ir žvilgumu.

Filtruoti