Patalynės komplektai

Patalynės komplektai

Patalynės komplektai

Nuo pirmo pasiūto LONAS HOME patalynės komplekto praėjo ne vieneri metai: per šį laiką vos iš kelių patalynės spalvų, raštų ir dydžių pasirinkimo patalynės asortimentas išaugo į vaikams ir suaugusiems skirtą platų patalynės komplektų ir paklodžių asortimentą.

LONAS HOME patalynės komplektai siuvami iš 100% Premium medvilnės satino. Vienspalvis audinys, naudojamas patalynės komplektams, išaustas Italijos meistrų, o raštuotas – skaitmenine spauda numargintas Ispanijos specialistų. Patalynės komplektams naudojame tik šiuos audinius – jie yra natūralūs, kruopščiai atrinkti, kokybiški ir dažyti taip, kad laikui bėgant nebluktų nei spalvos, nei raštai. O svarbiausia, audiniai turi Oeko-Tex® sertifikatą patvirtinantį, kad gamybos metu naudojamos tik saugios medžiagos, tinkamos miegui ir suaugusiems, ir vaikams.

Vienspalvę patalynės komplektų kolekcija pavadinome Elegante. O margąją – Moderno. Pastarąją dar vadiname Limited Edition – riboto leidimo – kolekcija, kurios dizainai atnaujinami kartą per metus. Beje, margų patalynės komplektų nerasite niekur kitur – jų raštus, spalvas ir dizainą išrenka mūsų komanda. Elegante kolekcijos vienspalvius patalynės komplektus siuvame ir vaikams: mažieji nusipelnė aukštos kokybės, tvirtų, bet švelnių ir minkštų patalynės komplektų. Pagalvojome ir apie tai, kad namuose derėtų ir tėvelių, ir vaikų miegamieji.

Filtruoti