−10%

Čiužinys BARBORA

Nuo 342,00€ 380,00€

Jei mėgstate miegoti kietai, bet nenorite rinktis spyruoklinio čiužinio, BARBORA – kaip tik jums. Šis čiužinys yra kiečiausias čiužinys visame LONAS asortimente. Tai – dėl labai standaus Ecolatex ir ilgaamžės medžiagos Lono-Tec® I sluoksnių, kurių duetas sukuria itin tvirtą stuburo atramą.

  Lono-Tec® I sukuria labai standžią atramą kūnui

  Specialus profiliavimas suteikia puikų oro pralaidumą

  Čiužinio pagrindas pagamintas iš itin komfortiško perdirbto latekso

  Gaminiui taikoma 2 metų garantija dėl jo aukštos kokybės

Dydis
342,00€
380,00€
Čiužinys BARBORA
342,00€
Pristatymas - 13 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Čiužinys BARBORA
Antibakterinis užvalkalas su Lonofibre®

Pirmasis sluoksnis padeda palaikyti švarą. Audinį sudaro 100% poliesteris, kuris pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Jame nesiveisia ir dulkių erkutės. Prireikus, užvalkalas patogiai nusiima atsegus užtrauktuką per visas 4 kraštines, todėl nereikės atidėlioti švaros dienos. Specialios Lonofibre® technologijos 3 sluoksnių užvalkalą galima skalbti iki 60°C temperatūroje, kurioje žūsta bakterijos ir yra geriausiai pašalinamos dėmės.

Itin komfortiškas Ecolatex

Čiužinyje panaudoti net 6 cm itin standžios ir tvarios medžiagos Ecolatex. Tai – gamyboje likusi nepanaudota, susmulkinta ir stipriai suspausta latekso žaliava, pasižyminti visomis latekso gerosiomis savybėmis. O jų – visas sąrašas: elastingumas, kuris suteikia neapsakomą komfortą, idealus atsistatymas kiekvieną rytą, kai atsikeliate iš lovos, aukštas pralaidumas orui, kuris sukuria malonų mikroklimatą miego metu, ir higieniškumas, kuris užtikrina, kad čiužinyje nesusidarys terpė pelėsiui, grybeliui ar dulkių erkutėms.

Standumą palaikantis sluoksnis Lono-Tec® I

Šio čiužinio ilgaamžiškumą ir tvirtą atramą užtikrina Lono-Tec® I putų poliuretanas. Dėl medžiagos tankio ji neišsiguli ir nedyla. Specialios technologijos profiliavimas leidžia palaikyti optimalią temperatūrą, o kūnui – taisyklingai įdubti ir atsipalaiduoti. Mėgaukitės kokybišku miegu.

Čiužinį saugantis įdėklas L-Slip®

Jo funkcija – surinkti čiužinio dulkes ir taip saugoti namų aplinką. Be to, pagalvojome ir apie jūsų patogumą – dėl šio įdėklo medžiagos lengva nuvilkti ir užvilkti čiužinio užvalkalą. Tai palengvina čiužinio priežiūrą: jokio stumdymosi dėl to, kieno eilė rūpintis namų tvarka.

Informacija

Čiužinio pristatymas ir seno išvežimas
Kietumas ir svorio rekomendacija
Išmatavimai
Garantija

Ramus miegas be kovų su alergija

Čiužinys gaminamas iš orui itin pralaidžių medžiagų Lono-Tec® I ir Ecolatex, kurios sudaro nepalankią terpę pelėsiui, grybeliui bei dulkių erkutėms.

Prie švaros prisideda ir skalbiamas sintetinis užvalkalas. Sintetinis čia nereiškia „blogas”: jis užtikrina aukštesnę higieną. Švarioje aplinkoje miegas gilesnis ir saldesnis.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Čiužinius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo, norint užtikrinti aukštą gaminio kokybę.

Toks čiužinio nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia, kad apsaugotų detales nuo deformacijos ar irimo.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus čiužinys

Kuriame tvarius čiužinius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams. O sintetines dalis, kurios būtinos čiužinio savybėms, apvelkame patentuotu įdėklu, kad šios tarnautų ilgai ir nedulkėtų.

Rekomenduojama Jums