Čiužiniai 180x200

Čiužiniai 180x200

LONAS čiužiniai 180x200

LONAS čiužiniai 180x200 skirti komfortiškam poilsiui ir karališkos miego erdvės pojūčiui. Šie čiužiniai tai mūsų meistrų rankų darbo rezultatas, jie pagaminti iš sertifikuotų, ilgaamžių, orui pralaidžių ir aukščiausią miego kokybę garantuojančių medžiagų. Visi LONAS čiužiniai gaminami atsižvelgiant į individualius miego poreikius ir viso kūno taisyklingos pozicijos išlaikymą viso miego metu. Tad šis erdvus 180x200 čiužinys suteiks idealią kūno atramą ir poziciją atpalaiduojančią raumenyną, todėl miegodami greičiau ir efektyviau atsipalaiduosite. 

LONAS čiužiniai 180x200 gali būti pasirenkami iš plataus asortimento, nes yra pritaikyti įvairiems miego poreikiams bei įpročiams. Šių matmenų dviguliai čiužiniai gali būti pasirenkami iš Trispalvės ir Klasikinės kolekcijos arba iš karto pagal jums aktualų tipą ar rūšį – pagal čiužinio kietumą–minkštumą, pagal medžiagas, iš kurių jie yra pagaminti: lateksiniai, viskoelastiniai, spyruokliniai, putų poliuretano ar ortopediniai lovos čiužiniai 180x200. Kokybiškas bei gausus asortimentas leis atrasti geriausią poilsio patirtį suteiksiantį miego pagrindą.

Kuo pasižymi čiužiniai 180x200 iš Trispalvės ir Klasikinės kolekcijos?

LONAS pasididžiavimas – Trispalvė ir Klasikinė čiužinių kolekcijos. Visi šių kolekcijų gaminiai yra orientuoti į aukščiausią miego kokybę ir atpalaiduojančio bei sveiko poilsio poreikius. Tačiau dažnai sulaukiame klausimo: kuo skiriasi čiužiniai 180x200 iš Trispalvės ir Klasikinės kolekcijos? Trispalvės kolekcijos čiužiniai tobulai prisitaiko prie kūno linijų ir pasižymi atpalaiduojančiomis savybėmis. Šiuose patobulintuose, rankų darbo čiužiniuose pažangiausios technologijos ir sveika gyvensena susitinka su mūsų tautos paveldu bei tradicijomis. Natūralaus lino pluoštas ir atspalviai yra pagrindinis šios kolekcijos čiužinių dizaino išskirtinumas.

Klasikinės kolekcijos čiužiniai – laiko patikrinti bei tūkstančių patenkintų klientų įvertinti čiužiniai. Šios kolekcijos čiužiniai 180x200 išlaiko puikų kainos bei kokybės balansą ir siūlo pasinaudoti visuomet patikimos klasikos privalumais – ilgaamžiškumu, maksimaliu oro pralaidumu, visam kūnui komfortišku bei ramiu poilsiu.

Koks 180x200 čiužinys geresnis: kietas ar minkštas?

Dažnas ieškodamas 180x200 čiužinio ima svarstyti, koks būtų geriausias – kietas ar minkštas?  Atsakymo reikėtų ieškoti atsižvelgus į savo miego ir kūno poreikius. Jei miego metu reikalinga itin tvirta atrama stuburui, tuomet rekomenduotinas būtų kietas lovos čiužinys 180x200. LONAS kieti čiužiniai suteikia tvirtą atramą miegant, verčiantis, lipant iš lovos, tad tai – puikus pasirinkimas daugiau sveriantiems bei vyresnio amžiaus žmonėms.

LONAS vidutinio kietumo čiužiniai 180x200 labiausiai patenkina vartotojų miego poreikius – tai populiariausias pasirinkimas. Taip yra dėl to, jog šie čiužiniai tinka įvairaus amžiaus bei sudėjimo žmonėms, idealiai prisitaiko prie kūno linijų ir garantuoja aukštą miego komfortą.

Minkštas miego pagrindas leidžia geriau atsipalaiduoti ir pailsėti raumenims. LONO minkšti čiužiniai turi išskirtinį privalumą – efektyvus judesių slopinimas. Miegant kartu su savo antra puse ant minkšto 180x200 čiužinio užtikrinamas itin kokybiškas poilsis, nes nejaučiama kito asmens judesių.

Iš kokių medžiagų pagamintas 180x200 čiužinys suteiks didžiausią komfortą?

Kai renkami tinkamiausi čiužiniai 180x200 didžiausiam miego komforto užtikrinimui, ypatingas dėmesys turi būti skirtas pagrindinei medžiagai, iš ko miego pagrindas pagamintas. LONO asortimente siūlomi 4 pagrindinių rūšių čiužiniai 180x200: lateksiniai, viskoelastiniai, spyruokliniai ir putų poliuretano čiužiniai.

Lateksiniai čiužiniai efektyviai palaiko natūralią, anatomiškai taisyklingą stuburo padėtį ir yra itin tinkami jautriai miegantiems žmonėms, nes neperduoda parterio judesių.

Viskoelastiniai čiužiniai rekomenduojami žmonėms, jaučiantiems sąnarių skausmus, nes viskoelastinė medžiaga šildo bei mažina kūno dalių tirpimą.

Spyruokliniai čiužiniai – vieni universaliausių, puikiai prisitaikantys prie kiekvieno žmogaus svorio individualiai ir užtikrinantys patogų bei ramų miegą.

Putų poliuretano čiužiniai sukuria išskirtinai higienišką miego aplinką, pasižymi optimaliu oro ir drėgmės pralaidumu, tad yra idealus sprendimas gausiai naktį prakaituojantiems žmonėms.

Turintiems specialių miego poreikių, problemų su stuburu ar raumenų skausmais rekomenduojami LONO ortopediniai čiužiniai 180x200, kurie turi 7 anatomines zonas, užtikrinančias didesnį atidumą kūnui ir suteikiančias sveikesnį miegą.

Norint sužinoti daugiau apie skirtingų čiužinių rūšių ypatybes bei jų teikiamą komfortą, kreipkitės į LONAS kokybiško miego ekspertus – išsamiai papasakosime ir atsižvelgę į individualius poreikius padėsime išsirinkti jūsų maksimaliai komfortiškam miegui labiausiai tinkantį 180x200 čiužinį ar aptarsime, kokie dar čiužiniai labiausiai atitiktų jūsų poreikius.

 

Filtruoti