Vaikiškos pagalvės

Vaikiškos pagalvės

LONAS HOME pagalvės vaikams

Gera vaikų miego kokybė – tai vienas dažniausių klausimų tėvams. Norint, kad vaikai gerai miegotų, reikalingas ne tik geras čiužinys ar lova, bet ir kokybiška pagalvė. Nugaros ir sprando skausmai, čiaudulys atsikėlus ar raudonos akys – visa tai liudija apie netinkamą pagalvės pasirinkimą. Vaikas, miegantis ant jam tinkamos pagalvės, gerai pailsės, atsikėlęs bus pilnas jėgų ir geros nuotaikos. Rekomenduojame jums vaikiškas pagalves, kurios užtikrins produktyvų mažųjų poilsį.

Kas svarbu renkantis pagalvę vaikams?

  Renkantis pagalvę vaikui, pirmiausia atkreipkite dėmesį į pagalvės gamybai naudotas medžiagas. Vaiko pagalvės užpildas garantuoja ne tik formų išlaikymą, bet ir elastingumą ir minkštumą. Ji turėtų būti pralaidi orui, kad nekauptų drėgmės ir leistų vaiko galvos odai kvėpuoti. Pagalvės vaikams užpildas taip pat svarbus dėl alerginių sukėlėjų. Vaikui rekomenduojama rinktis pagalvę, pripildyta sintetiniu pluoštu, kadangi natūralūs pūkai, plunksnos ar vilna gali sukelti nepageidaujamas reakcijas, tokias kaip čiaudulys, raudonos akys ar užsikimšę kvėpavimo takai.

  Atkreipkite dėmesį į pagalvės formą ir dydį. Skirtingo amžiaus vaikams rekomenduojamos skirtingo dydžio pagalvės, kurios apsaugos nuo stuburo deformacijos ar kaklo skausmų. Tad rinkitės pagalves vaikams, kurios atitiks ne tik vaiko kūno sudėjimą ir amžių, bet taip pat ir lovos dydį.

Filtruoti