Pūkinės antklodės

Pūkinės antklodės

LONAS pūkinės antklodės

LONAS pūkinės antklodės yra dažnas pasirinkimas tarp tų, kurie ieško antklodės palaikančios idealų kūno mikroklimatą visos nakties metu. Visos mūsų pūkinės antklodės yra kruopštaus rankų darbo rezultatas, o jų gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės ančių pūkus ir plunksnas, kas užtikrina gilų bei ramų miegą.

Purios ir itin minkštos LONO pūkinės antklodės sukurtos tiek vaikams, tiek suaugusiems, tiek žiemai, tiek vasarai. Atsižvelgus į poreikius galima rinktis sunkesnes bei lengvesnes viengules arba dvigules antklodes, užpildytas pūkais ir plunksnomis. Nepaisant dydžio pasirinkimo, kokybiška pūkinė antklodė bus ta, kuri suteiks maksimaliai atpalaiduojantį poilsį. Todėl tikrai verta rinktis atidžiai.

Kuo ypatingos pūkinės antklodės?

Pūkinės antklodės žinomos jau nuo seno ir yra vertinamos iki pat šių dienų, nes vandenyje plaukiojančių paukščių plunksnomis bei pūkais užpildytos antklodės puikiai vertinamos dėl suteikiamų savybių. Todėl jos yra vienos populiariausių. Žinoma, per ilgus metus pūkinės antklodės tobulėjo – tapo lengvesnės, universalesnės, o šiuo metu LONAS meistrų rankomis pagamintos antklodės iš ančių pūkų ir plunksnų patenkina net išrankiausių miegotojų poreikius ir pasižymi ypatingais privalumais.

Sukuria idealų mikroklimatą

Pūkinės antklodės itin vertinamos dėl puikiai drėgmę sugeriančių ir gerai šilumą išsaugančių savybių. Miegant apsigaubus tokia antklode netenka blaškytis dėl to, jog naktį tapo per šalta, ar per karšta, nes mikroklimatas tampa idealus. Visos mūsų asortimente esančios pūkinės antklodės padeda kūnui reguliuoti kūno temperatūrą, leidžia kvėpuoti odai, pašalina drėgmės perteklių ir palaiko optimalią kūno šilumą, todėl yra užtikrinamas kur kas ramesnis bei labiau atpalaiduojantis miegas.

Tinka ir žiemai

Anksčiau buvo manoma, kad pūkinės antklodės yra skirtos tik žiemai. Tačiau ančių pūkų ir plunksnų užpildas yra itin universalus, galintis suteikti visapusiškai malonų poilsį tiek žiemą, tiek vasarą. Todėl LONO asortimente siūlomos ir vasarinės, ir žieminės antklodės, pagamintos iš aukščiausios kokybės pūkų ir plunksnų. Pūkinės antklodės žiemai yra šiek tiek sunkesnės, tačiau didžiausia mūsų žieminė antklodė nesveria nė kilogramo. Tad šiltos, minkštos ir purios žieminės antklodės maloniai apgaubia kūną ir yra skirtos itin jaukiam viso kūno poilsiui.

Tinka ir vasarai

Vasarinės antklodės su pūkų ir plunksnų užpildu yra lengvesnės – didžiausios antklodės svoris nesiekia nė 800 g. Apsiklojus tokia antklode mėgausitės nepaprasto lengvumo bei gaivumo pojūčiu. Be to, šios antklodės puikiai tinka tiek mėgstantiems miegoti šiltai, tiek norintiems šiltomis vasaros naktimis lengvai užsikloti.

Dvigulės pūkinės antklodės – tiek vienam asmeniui, tiek šeimai

LONAS asortimente yra tiek viengulės, tiek dvigulės pūkinės antklodės. Populiariausias pasirinkimas tarp ieškančių dvigulės antklodės  – pūkinė antklodė 200x220. Šio dydžio antklodės yra itin universalios, nes puikiai tinka ir aukštiems, ir žemesniems žmonėms, ir miegant vienam, ir su partneriu. 220x240 matmenų pūkinės antklodės yra didžiausios mūsų asortimente, todėl geriausiai patenkina dviejų žmonių ar net gausesnės šeimynos, mėgstančios jaukiai įsitaisyti po viena antklode, atpalaiduojančio poilsio poreikius. Antklodės 200x200 – vienos praktiškiausių, nes suteikia ramų bei malonų poilsį tiek miegant vienam, tiek miegant dviese, o keičiant patalynės užvalkalus nereikia galvoti, kuri kraštinė yra ilgoji, o kuri trumpoji.

Viengulės pūkinės antklodės – ir suaugusiems, ir kūdikiams

 Viengulės pūkinės antklodės skirtos tiek suaugusių, tiek paauglių, tiek vaikų maloniam ir netrikdomam miegui. Antklodės 100x140 – mažiausios mūsų asortimente ir yra sukurtos kūdikių bei vaikų lovelėms. Kadangi pūkinės antklodės yra itin laidžios orui ir sugeria nuo kūno drėgmės perteklių, tai leidžia užtikrinti sveiką bei kokybišką pačių mažiausiųjų miegą. Didesnės 140x200 ir 150x200 matmenų viengulės antklodės, užpildytos pūkais ir plunksnomis, rekomenduojamos įvairaus amžiaus vaikams bei suaugusiems, ieškantiems šiltos, bet kartu lengvos bei purios antklodės. Svarbu, kad nepaisant dydžio, visos mūsų pūkinės antklodės turi Oeko-Tex® sertifikatą, patvirtinantį antklodžių saugumą ir įrodantį, jog jos yra tinkamos net kūdikiams. 

Kaip išsirinkti pūkinę antklodę?

Svarstote, ar LONO pūkinę antklodę galite išsirinkti internetu? Pabrėžiame, kad visos mūsų antklodės internetu išsirenkamos lygiai taip pat paprastai kaip ir daugelis kitų prekių. Tačiau jei jums norisi prie antklodės fiziškai prisiliesti, pajusti jos purumą bei lengvumą, visuomet kviečiame atvykti į artimiausią mūsų parduotuvę, kur jus pasitiks kokybiško miego ekspertai ir padės išsirinkti antklodę skirtą visapusiškai atpalaiduojančiam poilsiui.

 

Filtruoti