Antčiužiniai 160x200

Antčiužiniai 160x200

LONAS antčiužiniai 160x200

LONAS antčiužiniai 160x200 skirti dvigulėms lovoms, norintiems pagerinti miego komfortą. Šių matmenų antčiužiniai lengvai pritvirtinami prie standartinio dydžio 160x200 čiužinio ir yra vienas geriausių bei ekonomiškiausių sprendimų ieškantiems, kaip miego pagrindą paversti patogesniu. Visų antčiužinių gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, o kruopštus mūsų meistrų rankų darbas užtikrina ilgaamžiškumą bei efektyvumą.

LONO asortimente siūlomi minkšti ir kieti antčiužiniai 160x200, kurių pagrindas yra Memospace® ir Lono-Tec® medžiagų suteikiamos savybės. Be to, visi mūsų antčiužiniai turi ortopedinių ir antialerginių savybių, leidžiančių susikurti maksimaliai sveiką bei malonią miego aplinką. Tad atsižvelgus į individualius poreikius išsirinkite efektyviausiai miego kokybę pagerinantį antčiužinį. 

Minkšti ar kieti antčiužiniai 160x200?

LONO antčiužiniai 160x200 pritaikyti prie standartinio dydžio dvigulių čiužinių  160x200, todėl nekyla jokių nepatogumų derinant antčiužinį prie jau turimo ar naujo čiužinio. Kaip ir visi kiti, mūsų antčiužiniai 160x200 sukurti tam, kad pakeltų miegą į aukštesnį komforto lygį – puikiai prisitaiko prie kūno linkių, efektyviai pakoreguoja miego pagrindo savybes, kompensuoja paviršiaus nelygumus ar tarpo pojūtį ant sofos–lovos. Savo asortimente siūlome unikalią paminkštinti ir pakietinti skirtų LONAS antčiužinių kolekciją. Todėl dažnai sulaukiame klausimo: kokie antčiužiniai geriausi? Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes ieškant geriausio antčiužinio, visų pirma, reikia tiksliai atpažinti individualius savo miego poreikius ir susipažinti su kietų bei minkštų antčiužinių pagrindinėmis savybėmis.

Kieti antčiužiniai 160x200 – tvirtesnė atrama

LONAS kieti antčiužiniai gaminami iš didelio tankio Lono-Tec® medžiagos ir putų poliuretano, kurio paviršius papildomai profiliuotas bangelėmis. Šių medžiagų savybės suteikia itin gerą atramą kūnui, todėl pakietinti antčiužiniai 160x200 yra vienas geriausių pasirinkimų tiems, kurie susiduria su nugaros skausmais ir ieško tvirtesnio bei standesnio miego pagrindo. Reikia žinoti ir tai, kad putų poliuretano antčiužiniai užtikrina geresnį kūno masės paskirstymą, kas leidžia atsipalaiduoti raumenimis, nuimti krūvį nuo sąnarių ir pasimėgauti visiškai atpalaiduojančiu bei sveiku miegu.

Minkšti antčiužiniai 160x200  – efektyvesnis nelygumų išlyginimas

LONO minkštų viskoelastinių antčiužinių gamybai naudojama puikiai prie kūno linkių ir kūno temperatūros prisitaikanti Memospace® medžiaga. Šie antčiužiniai suteikia itin minkštą bei komfortišką miego pagrindą ir kartu efektyviai išlygina didesnius čiužinio ar lovos išgulėjimus. Todėl paminkštinti antčiužiniai 160x200 yra vienas geriausių bei efektyviausių sprendimų ieškantiems, kaip atnaujinti seną čiužinį ar norintiems sumažinti sofos–lovos tarpo sukeliamus nepatogumus miegant. Paminkštintų antčiužinių kolekcijoje siūlome ir iš aplinkai bei sveikatai draugiško putų poliuretano ir Lono-Tec® medžiagos pagamintus antčiužinius 160x200. Šie antčiužiniai padeda išlyginti mažesnius nelygumus, pasižymi geru laidumu orui, palaiko kūno kvėpavimą, todėl yra itin tinkami gausiai naktį prakaituojantiems žmonėms.

Ortopediniai antčiužiniai 160x200

LONO antčiužiniai skirti ne tik didesniam miego komfortui, bet ir sveikesniam poilsiui. Todėl kurdami visus savo antčiužinius konsultavomės su ortopedais. Šių konsultacijų dėka mūsų antčiužiniai turi ortopedinių savybių, kurios sprendžia realias kūno diskomforto miego metu problemas.

Atsižvelgus į individualius poreikius bei turimas sveikatos bėdas gali būti pasirenkami ortopediniai antčiužiniai 160x200 pagaminti iš Memospace® medžiagos, kuri minkštai apgaubia kūną, sumažina kūnui tenkančią apkrovą ir sukuria lengvumo jausmą. Iš šios medžiagos pagaminti antčiužiniai efektyviai atpalaiduoja raumenis, todėl yra itin tinkami nuo raumenų ir sąnarių skausmų kenčiantiems žmonėms. Tiems, kuriuos vargina nugaros skausmai, rekomenduojami kietesni, iš Lono-Tec® medžiagos pagaminti ortopediniai antčiužiniai 160x200, kurie suteikia tvirtą atramą, bet tuo pačiu prisitaiko prie stuburo linkių ir atpalaiduoja įsitempusius bei skausmingus nugaros raumenis. 

Antialerginiai antčiužiniai 160x200

Kurdami LONO antičiužinius ypatingą dėmesį skyrėme jų higieniškumui. Tik higieninis antčiužinis gali užtikrinti visapusiškai kokybišką poilsį ir apsaugoti nuo alergijų, todėl sukūrėme specialią Lonofibre® technologiją, pasižyminčią antialerginėmis  savybėmis.  Kiekvienas mūsų antčiužinis, taigi ir antčiužinis 160x200, apvilktas užvalkalu su Lonofibre®. Šis užvalkalas turi apsauginį sluoksnį, kuriame nesiveisia dulkių erkutės, o sudėtyje esantis linas pagreitina drėgmės išgarinimą. Švaros ir gaivos pojūtį palaikantis užvalkalas lengvai atsegamas užtrauktukais ir nuvelkamas plovimui, todėl užtikrinti geriausią miego higieną galima taip dažnai, kaip norisi.

Kaip išsirinkti antčiužinį internetu?

Norite išsirinkti kokybišką, ilgaamžį antčiužinį 160x200 iš mūsų elektroninės parduotuvės? Antčiužiniai internetu gali būti išsirenkami lygiai taip pat lengvai kaip ir daugelis kitų prekių. Viskas, ką jums reikia padaryti  –  pasirinkti norimas antčiužinio savybes bei reikiamą dydį ir netrukus pakylėsite  miegą į aukštesnį komforto lygį. Vis tik kilus papildomiems klausimams, visuomet rekomenduojame susisiekti su LONO ekspertais. Padėsime, patarsime ir pasirūpinsime visapusiškai patogiu jūsų poilsiu. 

Filtruoti