Viengulės lovos

Viengulės lovos

LONO viengulės lovos

LONAS viengulės lovos – dažniausiai pasirenkamos vaikų, paauglių ar svečių kambariams. Šios miegamojo lovos pagamintos taip, kad atitiktų kokybiško poilsio, ilgaamžiškumo, estetiško dizaino ir erdvės balanso miegamajame poreikius. Kaip ir visos LONO lovos, viengulės lovos yra gaminamos mūsų meistrų rankomis tik pagal individualius užsakymus, todėl kaskart maksimaliai atsižvelgiama į asmeninius komplektacijos pageidavimus. Jei lovą renkama vaikui, visada rekomenduojame į pasirinkimo procesą įtraukti ir jį – vaikas tikrai tai įvertins, galėdamas pats išsirinkti savo miegojimo lovos dizainą, audinių tekstūrą ir spalvas ar galvūgalio poziciją ir formą.

LONAS asortimente – stilingos, tvirtos, ilgaamžės, populiariausių dydžių kokybiškos viengulės lovos. Skirtingai dekoruotas, įvairių atspalvių ir raštų viengulėms priskiriamų matmenų lovas rasite LONAS Muzikinėje kolekcijoje. Galite rinktis ar tai bus viengulė lova su patalynės dėže ar be jos, su minkštu, unikaliu galvūgaliu arba be jo. Norime suteikti jums laisvę ir malonumą susikomplektuoti savo geriausią viengulę lovą, kuri užtikrins maksimaliai patogų poilsį ir leis sukurti norimą miegamojo atmosferą.

Kokios viengulės lovos rekomenduojamos vaikams ir paaugliams?

Dėl aukštos kokybės, dizainų įvairovės bei funkcionalumo LONAS viengulės lovos labai dažnai puošia vaikų ir paauglių kambarius. Tačiau skirtingo amžiaus vaikai turi skirtingų poreikių, tad neretai sulaukiame klausimo: kokios viengulės lovos vaikams ar paaugliams yra tinkamiausios? LONAS ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į vaiko amžių, ūgį, lovos ir miegamojo dydį.

Viengulės lovos vaikams įprastai būna kelių dydžių. Išaugus kūdikio lovelę reikėtų pereiti prie didesnio baldo, kuris galėtų tarnauti ilgesnį laiką. Tokiu atveju puikus pasirinkimas – viengulės lovos 90x200. Jos suteikia pakankamai erdvės vaikų miegui ir užtikrina jaukumo bei saugumo pojūčius. Didelis privalumas yra universalumas – lovos subalansuotos ramiam bei saugiam vaikų miegui, bet taip pat puikiai gali atitikti paauglio poreikius, todėl tokia viengulė lova gali tarnauti nuo pat mažų dienų iki pilnametystės. Vis tik norintiems turėti daugiau erdvės, rekomenduojamos didesnės viengulės lovos paaugliams. Jos gali būti 120x200 arba 140x200 matmenų. Toks pasirinkimas užtikrina erdvų, visapusiškai komfortišką poilsį, todėl puikiai išpildo jaunuolio miegojimo ir laiko leidimo lovoje poreikius.

Kuo pasižymi viengulės lovos iš Muzikinės kolekcijos?

Ieškant kokybiškos viengulės lovos, kuri atitiktų komfortiškam poilsiui reikalingas savybes ir pasižymėtų estetišku dizainu, siūlome susipažinti su LONAS Muzikinės lovų kolekcijos asortimentu. Visos Muzikinės kolekcijos miegamojo lovos gaminamos tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, turinčių sertifikatą, kuris nurodo tinkamumą net kūdikiams. O 500 audinių pasirinkimo įvairovė leidžia susikurti išskirtinį, labiausiai individualius norus patenkinantį miegojimo lovos stilių. Šios kolekcijos lovų išskirtinumas – minkšti, skirtingai dekoruoti galvūgaliai, suteikiantys itin daug jaukumo bei funkcionalaus komforto. Nepageidaujantys viengulės lovos su galvūgaliu, gali rinktis lovą be jo, kuri puikiai tinka moderniai, kompaktiškai bei praktiškai miegamojo erdvei.

Visos Muzikinės kolekcijos lovos komplektuojamos be čiužinio, todėl įsigijus viengulę lovą galima panaudoti jau turimą čiužinį, kas yra ne tik patogu, bet ir padeda sutaupyti. Ieškantiems funkcionalumo skirtos viengulės lovos su patalynės dėže. Tokios lovos privalumai – taupo vietą miegamajame, padeda palaikyti tvarką ir atlaisvina daugiau laisvos vietos, todėl tokios lovos yra itin rekomenduojamos tiems, kuriems aktualu turėti daiktadėžę.

Kokybiškos viengulės lovos visų poreikiams

Nors LONAS viengulės lovos dažnai pasirenkamos vaikams ir paaugliams, tačiau jas taip pat yra pamėgę ir suaugusieji, kuriantys intymią, komfortišką, visapusiškai atsipalaiduoti leidžiančią miegamojo aplinką. Todėl kokybišką, asmeninius poreikius patenkinančią viengulę lovą mūsų asortimente atras kiekvienas: tiek vaikai, tiek paaugliai, tiek suaugusieji.

Reikia patarimo renkantis viengulę lovą? Kreipkitės į LONO kokybiško miego ekspertus. Su malonu patarsime, profesionaliai pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti viengulę lovą, atitinkančią individualius pageidavimus.

Filtruoti