Viengulės lovos

Viengulės lovos

Viengulės lovos internetu

Viengulės lovos – dažniausias pasirinkimas įrenginėjant vaiko, jaunuolio ar svečiams skirto kambario erdvę. Renkantis viengulę lovą, svarbu atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  Viengulės lovos dydį. LONAS internetinėje parduotuvėje galite rinktis trijų skirtingų dydžių viengules lovas (90x200; 120x200; 140x200). Jeigu lovą perkate mažamečiui, rekomenduojame rinktis 90x200 matmenų lovą. Didesnių matmenų, platesnės LONAS viengulės lovos (120x200; 140x200) tiks paaugliui ar suaugusiajam. Taip pat atkreipkite dėmesį į kambario dydį, kad lova neužimtų per daug erdvės.

  Viengulės lovos dizainą. Apgalvotai pasirinktas lovos galvūgalio dizainas, audinio spalva, tekstūra, raštai bei kitos detalės, sukurs jaukią ir patogią miego erdvę tiek vaikui, tiek paaugliui ar suaugusiajam.

Kuo ypatingos LONAS viengulės lovos?

Visos LONAS viengulės lovos yra gaminamos naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, užtikrinančias tvirtą ir patikimą lovų konstrukciją bei ilgaamžiškumą. Šio tipo lovoms siūlome itin didelį audinių pasirinkimą: nuo sintetinių iki natūralių, įvairių raštų, tekstūrų, bei spalvų, taip pat ir augintinių nagams atsparių audinių. Rinkdamiesi LONAS viengules lovas, miegamojo erdvę paversite vieta, garantuojančia gilų ir ramų miegą.

Filtruoti