Moderno patalynės kolekcija

Moderno patalynės kolekcija

Moderno kolekcija

Margą patalynės komplektų kolekciją pavadinome Moderno kolekcija. Ši kolekcija – tai metų laikų jaukinimas. Ji papuoš ir klasikinį, ir modernios klasikos miegamąjį.

Ruduo, žiema, pavasaris, vasara – kiekvienas sezonas savaip žavus ir ypatingas, kaskart stebinantis gamtos didybe. Šią kolekciją vadiname riboto leidimo (angl. Limited edition) kolekcija – jos raštai ir spalvos keičiasi kaip metų laikai. Čia nugula baltiškosios augmenijos motyvai, sodrus Baltijos jūros prisiminimas, byrančios kopų smiltelės, viską matantis ir girdintis dangus ar istorijas pasakojančio upelio skaidrus dugnas. Rami, lengva ir gaivi Moderno kolekcija leis įkvėpti, iškvėpti ir panirti į giliausius sapnus.

Šiai kolekcijai naudojame 100% Premium medvilnės satino audinį, išrenkame raštus ir spalvas, ir atiduodame audinį numarginti skaitmenine spauda Ispanijos meistrams. Skaitmeninės spaudos technologija užtikrina, kad dažai giliai įsiskverbtų į siūlą ir patalynės spalvos nesikeistų net ir po daugelio skalbimų. Audiniams atkeliavus į Lietuvą, čia ji atiduodama patalynės siuvimui savo srities profesionalams. Tikime, kad ši patalynė jūsų namuose bus ypač mylima ir tarnaus ilgai.

Pajuskite metų laikų kaitą ir Jūs.

Filtruoti