Ortopediniai čiužiniai

Ortopediniai čiužiniai

LONAS ortopediniai čiužiniai

LONAS ortopediniai čiužiniai skirti žmonėms, siekiantiems sumažinti nugaros skausmus ir norintiems mėgautis visapusiškai ramiu bei komfortišku poilsiu. Visi mūsų ortopediniai čiužiniai yra rankų darbo, sukurti remiantis kineziterapeutų rekomendacijomis, o šie ir kiti mūsų čiužiniai pagaminti tik iš aukščiausios kokybės, sertifikuotų medžiagų, užtikrinančių sveiką bei gilų miegą.

LONO ortopediniai čiužiniai – tai Premium klasės kokybiško miego produktai, pagaminti tik pagal individualius pageidavimus. Jie turi visas svarbiausias savybes, reikalingas maksimaliai patogiam poilsiui. Be to, šiems čiužiniams suteikiama 10 metų garantija, todėl sveikas miegas ant kokybiško čiužinio džiugina ilgus metus. Atsižvelgus į individualius poreikius siūlome rinktis populiariausių dydžių dvigulius ir viengulius ortopedinius čiužinius - čia nesunkiai rasite reikiamo dydžio čiužinį, kuris pasirūpins jūsų ir jūsų kūno poilsiu.

Kuo išskirtiniai ortopediniai čiužiniai?

Bendraudami su klientais sulaukiame klausimo: kuo ortopediniai čiužiniai skiriasi nuo įprastų čiužinių? LONO ortopediniai čiužiniai turi specialias 7 anatomines zonas, kurias sudaro kietesnės ir minkštesnės dalys. 4 kietesnės zonos suteikia tvirtą atramą galvai, liemeniui, šlaunims bei pėdoms, o 3 minkštesnės – leidžia lengviau įdubti pečiams, dubeniui ir blauzdoms. Svarbu žinoti, kad miegant ant tokio čiužinio, labiau spaudžiamos vietos, daugiau pasiduoda kūno spaudimui. Pavyzdžiui, miegant ant šono labiau atpalaiduojamos klubų ar pečių zonos. Tai leidžia užtikrinti visapusiškai sveiką bei patogią kūno padėtį miego metu – įsitempę raumenys maksimaliai atsipalaiduoja, o stuburas išlieka taisyklingoje padėtyje.

Mūsų ortopediniai čiužiniai gaminami tik iš aukščiausios kokybės, elastingų, orui laidžių medžiagų. Čiužinių gamybai naudojama viskoelastinė medžiaga Memospace® reaguoja ne tik į kūno svorį, bet ir į jo šilumą, kas užtikrina šiltą bei jaukų visos nakties poilsį. Be to, LONO ortopediniai čiužiniai turi specialų antibakterinį užvalkalą su Lonofibre®. Šis 3 sluoksnių užvalkalas itin gerai garina drėgmę, jame nesiveisia dulkių erkutės, o tai leidžia komfortiškai išsimiegoti net į įvairias alergijas linkusiems žmonėms. Taip pat visi mūsų ortopediniai čiužiniai turi Oeko-Tex® sertifikatą, patvirtinantį, jog jie yra visiškai saugūs ir tinkami naudoti net kūdikiams.

Ar ortopediniai čiužiniai tinka kiekvienam?

Ortopediniai čiužiniai yra tokie, kurie prisitaiko prie žmogaus kūno, bet tuo pačiu formuoja teisingą stuburo padėtį miegant. Tačiau ar šie čiužiniai – tinkamas pasirinkimas kiekvienam? Jei esate iš tų žmonių, kuriems pabudus skauda nugarą, pečius ar klubus, jaučiate raumenų nuovargį ar sąstingį, tuomet ortopedinis čiužinys skirtas jums. Nepaisant to, ar miegate ant šono, nugaros ar pilvo, ortopedinis čiužinys efektyviai apsaugos stuburą, išlaikydamas jį taisyklingoje padėtyje, ir puikiai prisitaikys prie kūno linkių, leisdamas raumenims atsipalaiduoti. Dėl šių priežasčių būtent specializuoti čiužiniai rekomenduojami žmonėms, kenčiantiems nuo nugaros, sąnarių, raumenų skausmų. Ilsintis ant kokybiško ortopedinio miego pagrindo šie skausmai yra palengvinami, sumažinami iki minimumo ar net apskritai išnyksta.

Vienguliai ir dviguliai ortopediniai čiužiniai

Mūsų asortimente siūlomi vidutinio kietumo ortopediniai čiužiniai skirti tiek viengulėms, tiek dvigulėms lovoms. Vienguliai ortopediniai čiužiniai 80x200 ir 90x200 puikiai tinka ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų bei paauglių sveikam miegui. Kompaktiško dydžio dvigulis ortopedinis čiužinys 140x200 gali būti pasirinktas tiek vieno, tiek dviejų asmenų atpalaiduojančiam poilsiui. Populiariausi dviguliai ortopediniai čiužiniai 160x200 dažniausiai pasirenkami porų, kurios ieško sveiko bei patogaus miego sprendimų. Karališko dydžio dvigulėms lovoms siūlome 180x200 matmenų čiužinius, o prailgintoms LONAS Muzikinės kolekcijos lovoms sukurti aukščiausios kokybės ortopediniai čiužiniai 180x215.

Visi mūsų ortopediniai čiužiniai yra iš Trispalvės kolekcijos, pasižyminčios iki menkiausių smulkmenų ištobulinta čiužinių konstrukcija ir visapusišku komfortu. Šie Premium klasės čiužiniai išlaiko puikų balansą tarp pažangiausių technologijų ir sveikos gyvensenos, yra ilgaamžiai ir turi viską, ko reikia, kad jūsų kūnas atsipalaiduotų bei pailsėtų maksimaliai.

Kokį ortopedinį čiužinį rinktis?

Nesate tikri dėl ortopedinio čiužinio pasirinkimo? Svarstote, ar šie čiužiniai yra tai, ko reikia jūsų sveikam bei kokybiškam miegui? Susiekite su LONO kokybiško miego ekspertais. Esame tam, kad profesionaliai padėtume išsirinkti tokį čiužinį, kuris geriausiai išspręstų jūsų miego problemas.

Filtruoti