Čiužiniai 140x200

Čiužiniai 140x200

LONAS čiužiniai 140x200

LONAS čiužiniai 140x200 skirti tiek dvigulėms, tiek viengulėms lovoms ir yra pamėgti tų, kurie pirmenybę teikia maksimaliai komfortiškam miegui bei ieško kompaktiškų miegamojo sprendimų. Šių matmenų čiužiniai išlaiko puikų balansą tarp efektyvios erdvės pojūčio ir kokybiško miego. Visi mūsų čiužiniai gaminimai atsižvelgiant į aukščiausios kokybės miego standartus, naudojant tik patikimas, sertifikuotas medžiagas, įdedant daug žinių ir kruopštaus rankų darbo. Todėl čiužiniai 140x200 gali būti optimaliausias pasirinkimas ieškantiems kompaktiško sprendimo tiek vienam miegotojui, tiek porai.

Didelė LONAS čiužinių 140x200 pasiūla leis kiekvienam atrasti geriausiai individualius poreikius patenkinantį miego pagrindą. 140x200 yra tiek vienguliai čiužiniai, tiek dviguliai čiužiniai - priklauso nuo to ar mėgstate erdvumą miegodami vieni, ar nematote poreikio didesnei erdvei jį dalindamiesi su partneriu. Mūsų asortimente: lateksiniai, viskoelastiniai, putų poliuretano, ortopediniai bei spyruokliniai čiužiniai 140x200. Atsižvelgus į savo miego įpročius bei pojūčius miego metu galite rinktis minkštą, vidutinio kietumo arba kietą čiužinį. Taip pat lovos čiužiniai 140x200 gali būti pasirinkti ir iš dviejų LONO čiužinių kolekcijų – Trispalvės arba Klasikinės.

Kuo išskirtiniai Trispalvės ir Klasikinės kolekcijos čiužiniai 140x200?

LONAS čiužiniai 140x200 yra dažnas pasirinkimas kompaktiškoms dvigulėms lovoms arba norintiems turėti didesnę erdvę miegant vienam. Mūsų meistrų rankomis gaminami čiužiniai turi visas komfortiškam bei sveikam miegui reikalingas savybes – efektyviai prisitaiko prie kūno formų, užtikrina puikią atramą stuburui, leidžia atsipalaiduoti raumenynui, pasirūpina, jog ryte nevargintų nugaros skausmai. Kadangi visi LONAS čiužiniai yra subalansuoti siekiant aukščiausios kokybės miego patyrimo, gali kilti klausimas: kuo išsiskiria Trispalvės ir Klasikinės kolekcijos čiužiniai?

Trispalvės kolekcijos čiužiniai orientuoti į maksimaliai efektyvų ir sveiką poilsį. Todėl pasirinktas lovos čiužinys 140x200 iš Trispalvės kolekcijos pakels jūsų miego kokybę į kitą lygį, nes šie miego pagrindai išsiskiria pažangiausiomis čiužiniams taikomomis technologijomis, jie pasiūlys norimą elastingumą, puikų oro pralaidumą ir itin efektyvias higienos savybes, taip pat šie čiužiniai pasižymi tinkamos miego temperatūros sureguliavimu bei ilgaamžiška konstrukcija.

Klasikinės kolekcijos čiužiniai – puikus aukščiausios kokybės ir ekonomijos derinys. Tai itin klientų pamėgti čiužiniai, per ilgą laiką tapę klasika, ieškantiems optimalių sprendimų poilsiui pagerinti. Čiužiniai 140x200 pagaminti iš sertifikuotų, ilgaamžių, orui pralaidžių, elastingų medžiagų, kurios padeda atsipalaiduoti ir gerai pailsėti visam kūnui. Laiko patikrinti sprendimai ir visuomet madinga bei patikima parinktų audinių klasika neleidžia nusivilti šios kolekcijos čiužinių teikiamu komfortu.

Kieti ar minkšti čiužiniai 140x200?

Koks šių matmenų čiužinys geriausias: kietas ar minkštas? Dažnai sulaukiamo šio klausimo iš klientų, ieškančių labiausiai jų miego poreikius patenkinančio 140x200 čiužinio. LONAS ekspertai, visų pirma, pataria gerai įvertinti savo miego įpročius.

Kieti lovos čiužiniai rekomenduojami žmonėms, miegantiems ant pilvo, nes suteikia tvirtą atramą visam kūnui ir padeda išlaikyti taisyklingą stuburo padėtį. Taip pat miegoti ant kieto čiužinio patariama daugiau sveriantiems, vyresnio amžiaus bei turintiems stuburo negalavimų žmonėms.

Vidutinio kietumo čiužiniai – optimaliausias variantas, apjungiantis tiek kieto, tiek minkšto čiužinio privalumus. LONAS vidutinio kietumo miego pagrindas puikiai patenkina vaikų, suaugusiųjų ir vyresnio amžiaus žmonių miego poreikius, todėl jie labiausiai pamėgti mūsų klientų.

Minkšti čiužiniai – tinkamas pasirinkimas jautriau miegantiems žmonėms, nes leidžia kūnui atsipalaiduoti ir panirti į gilų turiningą miegą. LONO minkšti čiužiniai prisitaiko prie kūno linkių ir masės, suteikia puikią atramą, atpalaiduoja pavargusius bei įsitempusius raumenis, todėl neapvilia tų žmonių, kurie susiduria su raumenų, sąnarių ar nugaros maudimu.

Kokie čiužiniai 140x200 geriausi?

LONAS asortimente jūsų pasirinktų matmenų čiužiniai gali būti visų pagrindinių rūšių: lateksiniai, viskoelastiniai, putų poliuretano ar spyruokliniai čiužiniai 140x200. Lateksiniai čiužiniai suteikia teisingą atramą stuburui, neperduoda partnerio judesių. Viskoelastiniai čiužiniai tinkami žmonėms, kuriuos kankina sąnarių skausmai, nes ši medžiaga šildo kūną ir mažina galūnių tirpimą. Spyruokliniai čiužiniai šiais laikais - vienas universaliausių pasirinkimų, kadangi jų pagalba čiužinys prisitaiko prie individualaus žmogaus svorio. Putų poliuretano čiužiniai pralaidūs orui, drėgmei ir yra higieniškas sprendimas gausiai prakaituojantiems žmonėms. Na o jei susiduriate su raumenų, stuburo skausmais, geriausias pasirinkimas iš turimo asortimento - ortopediniai čiužiniai. Dažnas mūsų klientas klausia: iš kokių medžiagų pagaminti čiužiniai geriausi? Vieno atsakymo nėra, nes visi LONAS čiužiniai gaminami pagal individualius užsakymus, kurie geriausiai atitiktų konkretaus žmogaus miego poreikius ir įpročius.

Todėl siekiant užtikrinti tik asmeniškai jums geriausią miego patirtį visuomet esame pasirengę pakonsultuoti ir patarti, iš kokios kolekcijos ar iš kokių medžiagų pagamintą, kokio kietumo čiužinį pasirinkti tam, kad miegas būtų visapusiškai patogus, sveikas ir ramus.

Filtruoti