Čiužiniai

Čiužiniai

Rodyti filtrus

Apie LONAS čiužinius

LONAS čiužiniai sukurti aukščiausiam komforto pojūčiui – kokybiškesnis miegas lygus sveikesniam ir laimingesniam gyvenimui. Todėl mėgstame sakyti, kad mūsų čiužiniai, skirti kasdieniniam jūsų komfortui. Į kiekvieną užsakymą žiūrime itin atidžiai, nes gamybos procesas visiškai personalizuotas. Tik gavę individualius klientų poreikius ir pageidavimus imamės darbo. Didžioji gamybos proceso dalis – kruopštus rankų darbas su vienu užsakymu vienu metu. Siekiame, kad mūsų lietuviški čiužiniai būtų kokybės standartas, o tinkamiausią sprendimą rastų net turintys itin specifinių pageidavimų.

LONO čiužiniai ne tik suteikia aukščiausią komforto pojūtį, bet ir užtikrina teisingą atramą stuburui bei visai raumenų sistemai. Gamyboje naudojamos medžiagos yra ypač pralaidžios orui, visiškai nekenksmingos, sertifikuotos Oeko-tex® ir tinka net kūdikiams. Kokybiški lovos čiužiniai suteiks geriausią įmanomą poilsio patirtį, pasirūpins jūsų sveikata ir leis kasdien mėgautis gyvenimu. O dėl dydžių – jokių problemų, nes gaminame visų populiariausių matmenų gaminius, o jie yra suderinami su mūsų lovomis. Esant specialiems poreikiams – siūlome LONAS nestandartinius čiužinius.

Kaip išsirinkti čiužinį?

Kiekvieno iš mūsų kasdieninė savijauta itin glaudžiai susijusi su miego kokybe. Kuo efektyviau pailsime – tuo geriau ir energingiau jaučiamės dienos metu. Būtent čiužinys turi esminę įtaką sveikam poilsiui miego metu ir gerai nuotaikai. Ieškant atsakymo klausimui kaip išsirinkti čiužinį?, vertėtų atkreipti dėmesį į kriterijus, kurie svarbiausi būtent jums. Geriausi čiužiniai visada yra tokie, kurie efektyviausiai prisitaiko ir atitinka asmeninius miego įpročius ir kūno poreikius.

Taigi, kokį čiužinį rinktis? Mūsų asortimente čiužinį galite rinktis iš dviejų LONAS kolekcijų – Trispalvės ir Klasikinės – kuriose rasite visų tipų, rūšių ir dydžių čiužinius. Arba galite rinktis iš karto pagal jums aktualų tipą (dviguliai ar vienguliai, skirti vaikams ar kūdikiams) ar rūšį (pagal kietumą ir pagal medžiagą iš ko pagaminta). Skirtingų tipų ir rūšių čiužiniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, o geriausias savybes įgauna tada, kai pasirenkamas sau tinkamiausias variantas. Štai kodėl renkantis svarbu įsiklausyti į savo kūno poreikius.

Trispalvė čiužinių kolekcija

Nuo autentiško produkto dizaino iki vidinių komponentų – Trispalvė čiužinių kolekcija yra mūsų kokybės ir komforto etalonas. Visi šios kolekcijos čiužiniai yra sukurti remiantis kineziterapeutų rekomendacijomis, todėl rūpestis jūsų kūnu miego metu nepriekaištingas – jie prisitaiko prie kūno masės ir linijų, jie prisitaiko prie kūno masės ir linijų tiek, kiek reikia, puikiai paskirsto svorį, galiausiai pasižymi atpalaiduojančiomis ir raminančiomis savybėmis.

Šiuose ištobulintuose čiužiniuose apjungiamos pažangios technologijos ir itin kokybiškos medžiagos, atidus rankų darbas ir senolių naudotos natūralios medžiagos, kurios nepakeičiamos savo savybėmis iki šių dienų. Visa tai - siekiant sukurti produktą skirtą puoselėti sveiką gyvenseną, kuri gali prasidėti ir nuo kokybiško poilsio. Šios kolekcijos čiužinių konstrukcijos ir medžiagų kombinacija užtikrins higienišką ir ilgaamžišką mėgavimąsi miegu. Geriausiu kokybės rodikliu yra suteikiama 10 metų garantija.

Klasikinė čiužinių kolekcija

Klasikinė čiužinių kolekcija suderina kokybę ir ekonomiją, todėl šios kolekcijos čiužiniai yra optimalus variantas ieškantiems subalansuotos investicijos į miego komfortą. Čiužiniams sumaniai panaudojome aukštos kokybės medžiagas, kurios padeda atsipalaiduoti ir gerai pailsėti visam kūnui. Užtikrinome svarbiausias savybes – kad čiužiniai palaikytų komfortišką temperatūrą ir suteiktų tinkamą atramą visą naktį. Su šiais čiužiniais gilus ir patogus miegas dar prieinamesnis.

Klasika visada madinga - laiko patikrinti bei tūkstančių patenkintų klientų įvertinti Klasikinės kolekcijos LONAS čiužiniai pasižymi universalumu ir puikiu lūkesčių atitikimu. Gamybai naudojamos ilgaamžės, orui pralaidžios ir elastingos medžiagos, reaguojančios į kūno spaudimą, o anatominės zonos suteikia tinkamą atramą nugarai. Šios kolekcijos gaminiai užtikrina tolygų miegančiojo svorio paskirstymą visą naktį. Tuo tarpu švelnaus audinio užvalkalas yra lengvai nuimamas ir valomas, todėl priežiūra nesukels rūpesčių.

Vienguliai ir dviguliai čiužiniai

Įprasta čiužinius skirstyti į viengulius ir dvigulius. Tai dažniausiai apibrėžiama sutartiniais matmenimis, kurie nurodo komfortiškiausią rekomenduojamą dydį komfortiškam erdvės pojūčiui miego metu. Tačiau tai nereiškia, kad viengulis čiužinys netinkamas smulkesnio sudėjimo porai. Kaip ir nereiškia, kad dvigulis čiužinys bus per didelis daugiau erdvės norinčiam vienam asmeniui.

Visgi, viena yra rinktis čiužinio dydį vien pagal norimą erdvės pojūtį, kai niekas neriboja. Kita – rinktis jau turimai lovai, kai matmuo aiškiai žinomas. Suaugusiems vienguliai čiužiniai standartiškai priskiriami nuo 80x200 ir 90x200 matmenų. Didesniais vienguliais laikomi čiužiniai 120x200 ir 140x200. Visų dydžių vienguliai čiužiniai pagaminti taip, kad puikiai atitiktų tiek suaugusiojo, tiek ir paauglio poreikius. Jie yra itin patogūs, gaminami iš kokybiškų medžiagų, galiausiai – nors ir mažesni, tačiau pasižymi tokiomis pat komforto savybėmis, kaip ir didesnieji.

Dviguliais pradedami laikyti čiužiniai 140x200 – tokiame puikiai jausis tiek pora, tiek daug erdvės ieškantis vienas asmuo. Optimaliausio erdvės pojūčio ir paties populiariausio dydžio dviguliais laikytini čiužiniai 160x200. Nugulęs ant lovos jis kompaktiškai įsikomponuoja erdvėje ir neatima papildomos vietos. Tuo tarpu turintiems didesnį miegamąjį skirti čiužiniai 180x200 ar net 180x215. Juose lengvai sutilps kad ir visa šeima. Ieškantiems kitų dydžių, puikus sprendimas yra nestandartiniai čiužiniai, kurie puikiai pasitarnaus prireikus neįprastų išmatavimų gaminio. Kokių matmenų čiužinį bepasirinktumėte, visų jų kokybę ir ilgaamžiškumą nusako suteikiama nuo 2 iki 10 metų garantija.

Čiužiniai vaikams ir kūdikiams

Vaikai yra jautresni miegui nei suaugusieji, taip pat vaikų organizmas – besivystantis, tad itin reikšmingi raidos procesai vyksta būtent miego metu. Todėl kokybiškas poilsis vaikams yra ypatingai svarbus. Mūsų vaikiški čiužiniai skirti tiek kūdikiams, tiek paaugliams. Visi jie pagaminti iš aukščiausius kokybės standartus atitinkančių ir Oeko-Tex® sertifikuotų medžiagų.

Tokie produktai yra saugūs, pasirūpinantys sveikata ir tinkantys net mažiausiems ir jautriausiems. Čiužiniai kūdikiams pasižymi tinkamu oro pralaidumu, todėl vaiko oda nuolat kvėpuoja. Medžiagos Lono-Tec® savybės suteikia reikiamą elastingumą ir tvirtumą, leidžiantį palaikyti sveiką stuburo laikyseną. O masažuojantis paviršius ypač svarbus kūdikiams, nes suaktyvina kraujotakos sistemą, kuri itin reikšminga pirmaisiais mėnesiais. Tai yra visa tai, kas aktualu kiekvieno vaiko raidai miego metu.

Renkantis čiužinį svarbu pasirinkti tinkamą dydį, kuris atitiktų vaiko ūgį ir lovą. Nepaisant ieškomo dydžio, visų čiužinių konstrukcija sukurta atsakingai ir kruopščiai, todėl kokybišku miegu bus pasirūpinta. Mažiausių standartinių čiužinių dydžiai mūsų asortimente – 60x120 ir 70x140 – skirti kūdikiams. Didesnių matmenų – 80x160 ir 80x180 – labiausiai atitinka vaikų poreikius. Didžiausi vaikiškų čiužinių dydžiai – 80x190 ir 80x200 – pagaminti galvojant apie paauglius.

Čiužiniai pagal kietumą

Dar vienas būdas išsirinkti sau tinkamą čiužinį – tai paieškos pagal kietumą. Kiekvienam skirtingą sudėjimą ir miego įpročius turinčiam kūnui komfortą suteikia skirtingo kietumo čiužinys. Todėl renkantis labai svarbu būti dėmesingam savo kūnui ir tam, kas jam suteikia patogumo jausmą. Net mėgstamos miego pozos ar polinkis į vartymąsi gali tapti nuoroda į čiužinio kietumo pasirinkimą.

LONAS kieti čiužiniai puikiai patenkina miego poreikius tų, kurie prioritetą teikia tvirtesnės atramos pagrindui. Jie suteikia daugiau standumo ir kietumo stuburui, todėl užtikrina komfortišką poilsį miego metu tiems, kuriems tokios savybės svarbiausios. Taip pat tokie čiužiniai gali būti puikus sprendimas didesnio svorio asmenims arba vyresnio amžiaus žmonėms, kam aktualus patogesnis vartymasis ar stabilesnis lipimas iš lovos. Skirtingų matmenų kieti čiužiniai yra identiški savo savybėmis, todėl rinkitės tai, kas geriausiai tenkins jūsų poreikius.

Didžiąją dalį LONAS asortimento sudaro labiausiai klientų pamėgti vidutinio kietumo čiužiniai. Jie yra idealus pasirinkimas nemėgstantiems miegoti ant pernelyg kieto pagrindo, bet drauge ir nenorintiems jaustis, tarytum miegotų įsmigę į pūkų paklotę. Toks čiužinys suteikia tiek minkštumo, tiek tvirtumo pojūtį, čia viskas subalansuota, todėl nesvarbu, kaip labiausiai mėgstate miegoti – ant nugaros, pilvo ar šono. Iš konstrukcinės pusės šie čiužiniai sukurti taip, kad būtų universalūs, praktiški ir, žinoma, suteiktų maksimalų komfortą.

Ieškantiems bekompromisio miego komforto skirti minkšti čiužiniai. Jie idealiai sugeria ir apglėbia kūną, puikiai reaguoja į pozų keitimą miego metu. Lengvumo pojūčiui patirti čia yra 7 minkštumo zonos, kurios išdėstytos pagal žmogaus anatomiją – vienur jos suteikia tvirtumo, kitur minkštumo, todėl šios zonos suteikia efektyvią atramą visam stuburui bei leidžia nusiraminti ir atsipalaiduoti raumenų sistemai. Taip pat šių čiužinių savybės padeda sureguliuoti kūno temperatūrą ir apsaugo nuo sukaitimo ar atvėsimo – tai sukuria malonų mikroklimatą miego metu.

Čiužinių rūšys ir medžiagų savybės

Čiužinio konstrukcija ir pagrindinė medžiaga iš ko jis pagamintas yra pagrindinis savybes lemiantis veiksnys. LONAS asortimente galite rasti 4 pagrindinių rūšių čiužinių – kiekviena iš jų yra išskirtinė sukuriama miego patirtimi ir kiekviena iš jų panaudota taip, kad geriausiai atitiktų skirtingus miego įpročius turinčius žmonių poreikius. Todėl rinktis čiužinį galima ir pagal medžiagų suteikiamas funkcijas ir savybes.

Lateksiniai čiužiniai gaminami su ilgaamžiu, aukštos kokybės elastingu lateksu, kurio sudėtyje yra natūralaus kaučiuko. Papildomas latekso pagrindo profiliavimas pasižymi aukštu oro pralaidumu, todėl pagerina oro cirkuliaciją ir čiužinio kvėpavimą. Šie čiužiniai – tai naujausių technologijų balansas, maksimalus komfortas ir puikūs elastingumo rodikliai. Jie taip pat labai vertinami dėl ilgai išlaikomo maksimalaus komforto lygio, todėl tinkamai prižiūrėti čiužiniai gali būti efektyvūs net 10-15 metų.

Viskoelastiniai čiužiniai pagaminti iš pažangios – Memospace® - medžiagos. Ji pasižymi oro laidumo, ilgaamžiškumo ir elastingumo savybėmis. Tai specialaus tankio viskoelastinė medžiaga, sukurta NASA kosminės technologijos pagrindu - ji reaguoja į kambario ir kūno šilumą, prisitaiko prie kūno linkių ir taip atpalaiduoja raumenis. Šios rūšies čiužiniai rekomenduojami žmonėms, jaučiantiems sąnarių skausmus, nes viskoelastinė medžiaga turi šildančių savybių. Taip pat tai puikus sprendimas patiriantiems kūno dalių tirpimą.

Spyruokliniai čiužiniai sudaryti iš standaus kišeninių arba multikišeninių spyruoklių bloko, prisitaikančio prie kūno spaudimo, suteikiančio tvirtą atramą ir neperduodančio judesių. Šie čiužiniai prisitaiko prie kiekvieno žmogaus svorio individualiai – taip užtikrinamas komfortas, patogus ir ramus poilsis. LONAS čiužiniams naudojamos aukštos kokybės, saugios, TÜV standartu sertifikuotos kišeninės spyruoklės. Labiausiai vertinami dėl ilgaamžiškumo, šilumos ir drėgmės nekaupimo, nepelijimo ir tolygaus svorio paskirstymo savybių.

Putų poliuretano čiužiniai išsiskiria savo elastingumo savybėmis ir malonaus kūno apglėbimo pojūčio. Jie mėgstami dėl savo minkštumo ir šilumos efekto, taip pat vertinami žmonių, siekiančių sumažinti nugaros skausmus. Šie čiužiniai padeda tolygiai paskirstyti miegančiojo svorį, užtikrina ramų ir komfortišką poilsį. Putų poliuretanas prisitaiko prie žmogaus kūno, suteikia tvirtą ir kartu maloniai minkštą pagrindą, gerai šalina drėgmę ir neleidžia kauptis dulkių erkutėms. Daugelis čiužinių turi specialios medžiagos įdėklą L-Slip®, kuris apsaugo nuo putų poliuretano dulkių.

Ortopediniai čiužiniai

LONAS ortopediniai čiužiniai skirti žmonėms, ieškantiems sprendimų raumenų, sąnarių, nugaros nemalonių pojūčių numalšinimui. Jie prisitaiko prie žmogaus kūno, bet tuo pačiu formuoja teisingą stuburo padėtį viso miego metu. Paprastai tokie čiužiniai turi 7 anatomines zonas, kurios labiau spaudžiamose vietose pasiduoda kūno spaudimui daugiau, pavyzdžiui, klubų ar pečių zonose miegant ant šono. Šie čiužiniai yra gaminami iš elastingų ir orui laidžių medžiagų, siekiant palaikyti sveiką ir gilų miegą.

Čiužinio apsaugos ir priežiūra

Kokį čiužinį beišsirinktumėte, tai ilgalaikė investicija į miego kokybę. Todėl tokių gaminių priežiūra yra svarbu tam, kad miego pagrindu galėtumėte džiaugtis kuo ilgiau. LONAS čiužinio apsauga – tai higieninis čiužinio užtiesalas, skirtas apsaugoti čiužinį ar kitą miegui naudojamą paviršių nuo nešvarumų. O jau išteptam paviršiui valyti mūsų asortimente rasite ir specialių priemonių su nanotechnologija, skirtų skirtingų audinių dėmių šalinimui.

Reikia patarimo?

Jei vis dar turite neatsakytų klausimų apie tai, koks čiužinys būtų geriausias jums, tokiu atveju visada siūlome apsilankyti mūsų salonuose ir gauti kvalifikuotą konsultaciją ar galimybę išbandyti dominančius gaminius. Tiems, kam aktualu čiužiniai internetu – siūlome susipažinti su patarimu straipsniu Kaip išsirinkti čiužinį?. O išsirinkę gaminį galite būti tikri – mes pasirūpinsime pristatymu ir užnešime iki jūsų durų.