Vaikiška patalynė

Vaikiška patalynė

    Atsiprašome už nepatogumus.

    Pabandykite ieškoti dar kartą

Vaikiška patalynė

Kokybiškas ir patogus miegas – tai vienas svarbiausių dalykų, norint kad vaikas būtų energingas, smalsus, bei naują dieną pasitiktų geros nuotaikos. Kokybiškam miegui reikalinga ne tik gera vaikiška lova ar pagalvė, taip pat tam reikia švelnios, minkštos vaikiškos patalynės, kad ja apsigaubęs galėtų pasinerti į atpalaiduojantį, ramų poilsį. Internetinėje parduotuvėje LONAS jūs rasite vaikų patalynės komplektus, kurie ne tik stebins savo grožiu, bet taip pat džiugins ilgaamžiškumu ir audinio tvarumu.

Kaip išrinkti tinkamą patalynės komplektą vaikui?

Jeigu renkate patalynę kiek paaugusiam vaikui ar paaugliui, greičiausiai susidursite su noru jam pačiam ją išsirinkti. Ir tai yra puiku! Tačiau visada įvertinkite vaiko pasirinkimus. Prieš perkant naują vaikišką patalynės komplektą, siūlome atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  Patalynės dydis. Svarbiausia žinoti patalynės išmatavimus ir pagal juos orientuotis renkantis patinkančią patalynę. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite vaikams ir paaugliams sukurtų viengulių patalynės komplektų 140x200 ir 150x200. Taip pat siuvame patalynės komplektus kūdikiams 100x140, kurie pritaikyti būtent mažiausių šeimos narių antklodėms 100x140 ir pagalvėms 40x60. Išsirinkę tinkamą dydį, išvengsite nepatogumų.

  Patalynės audinio tipas. Visi mūsų internetinėje parduotuvėje parduodami patalynės komplektai vaikams yra pagaminti iš 100% Premium medvilnės satino. Toks medvilnės satinas – itin tanki medžiaga, kuri užtikrina patalynės ilgaamžiškumą, tvirtumą, bet yra itin švelni ir minkšta.

  Spalvų ar raštų pasirinkimas. Vieni patalynės komplekto spalvas renkasi pagal kambario interjerą, o kiti pasirenka širdžiai mielą variantą. LONAS HOME patalynės komplektai pasižymi minimalizmu, todėl juos pritaikysite prie visų interjerų. Švelni spalvų gama ne tik nuramins, bet taip pat įkvėps naujai dienai.

  Patalynės priežiūra. Patalynės komplektus vaikams itin lengva prižiūrėti, kadangi jų medžiaga yra itin tvirta ir išlieka pirminių spalvų net ir po daugelio skalbimų.

LONAS HOME vaikiški patalynės komplektai internetu

Internetinėje parduotuvėje LONAS rasite kūdikiams ir vaikams skirtų vaikiškų patalynių pasirinkimą. LONAS HOME vaikiška patalynė turi Oeko-Tex® sertifikatą, kuris užtikrina, kad ji yra saugi, tinkanti kūdikiams. Skirtingi dydžiai leis pritaikyti patalynę ne tik vaikui, bet ir paaugliui. Visus mūsų internetinėje parduotuvėje matomus gaminius galite užsisakyti internetu.

Filtruoti