Vaikiška patalynė

Vaikiška patalynė

    Atsiprašome už nepatogumus.

    Pabandykite ieškoti dar kartą

LONAS vaikiška patalynė ir patalynės komplektai vaikams

LONAS vaikiška patalynė skirta kokybiškam ir patogiam vaikų miegui. Mūsų patalynės komplektai, kaip ir patalynė vaikams pasiūta iš 100% Premium medvilnės satino. Tai leidžia sukurti itin efektyvią miego ir poilsio patirtį tiek mažiesiems, tiek paaugliams. Visi vaikiškos patalynės komplektai pasižymi aukščiausia kokybe, yra tvirti, ilgaamžiai, itin švelnūs bei minkšti. Patyrę satino prisilietimą jau žino, kaip tai maloniai ramina ir atpalaiduoja.

LONAS patalynės komplektas vaikams gali būti pasirinktas iš dviejų mūsų kolekcijų – Elegante ir Moderno. Jose rasite tiek vienspalvių, tiek ryškių margų ar subtilių raštų audinių. Taip pat mūsų asortimente siūloma vaikams ir paaugliams sukurta viengulė patalynė 140x200 ir 150x200 bei 100x140 dydžio patalynė kūdikiams. Siekiame, kad nepriklausomai nuo vaiko amžiaus, brandos ar pomėgių mūsų patalynės įvairovė atitiktų kiekvieno lūkesčius, o svarbiausia dalimi - kokybišku miegu ir švelniu lengvumo pojūčiu – pasirūpinta, todėl renkantis vaikišką patalynę beliks išsirinkti ir susikurti norimą miegamosios lovos nuotaiką.

Kaip išsirinkti vaikišką patalynę?

Vaikų miego kokybė priklauso nuo daugelio veiksnių. Vienas iš jų – patalynė, kuri yra arčiausiai miegančiojo kūno viso poilsio metu. Todėl norint užtikrinti sveiką, ramų bei malonų vaikų poilsį vaikiška patalynė turi būti pasirinkta itin atsakingai. Į ką svarbiausia atsižvelgti renkantis patalynę vaikams? LONAS kokybiško miego ekspertai išskiria pagrindinius kriterijus.

Tinkamo dydžio vaikiška patalynė

Renkantis vaikišką patalynę labai svarbu atsižvelgti į vaiko amžių bei ūgį, nes nuo to priklauso patalynės išmatavimai. LONO asortimente siūloma didesniems vaikams ir paaugliams tinkama vaikiška patalynė 140x200 ir 150x200 dydžio patalynė. Šių matmenų patalynės komplektai vaikams puikiai tinka erdvesnėms viengulėms lovoms ir dėl savo optimalaus dydžio augančiam vaikui užtikrina visokeriopą komfortą. Kūdikiams ir vaikams iki 3 metų siūloma vaikiška patalynė 100x140 pritaikyta būtent mažiausių šeimos narių antklodėms ir pagalvėms. Šio dydžio patalynė kūdikiams skirta standartinio dydžio vaikiškoms lovelėms, todėl nesukelia diskomforto, nesisluoksniuoja, nekrenta iš lovelės ir leidžia sukurti maksimaliai jaukią bei patogią poilsio oazę patiems mažiausiems. 

Patalynės vaikams audinio kokybė

Vaikų miegas yra kur kas jautresnis nei suaugusiųjų. Todėl siekiant užtikrinti kokybišką ir sveiką vaikų poilsį vaikiška patalynė turi būti pagaminta tik iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių artimiausios miego aplinkos higieniškumą bei malonius pojūčius. LONO asortimente siūloma 100% Premium medvilnės satino patalynė vaikams. Tai – kruopščiai atrinkta ilgapluoštė medvilnė be jokių priemaišų. Toks medvilnės satinas pasižymi visomis geriausiomis savybėmis, reikalingomis kokybiškam bei atpalaiduojančiam vaikų poilsiui – yra labai minkštas, švelnus, laidus orui, puikia sugeria drėgmę. Be to, kiekvienas mūsų patalynės komplektas vaikams turi Oeko-Tex® sertifikatą, kuris užtikrina, kad patalynė yra saugi, tinkanti net ir jauriausią odelę turintiems kūdikiams.

Vaikiška patalynė atsižvelgus į vaiko norus

Vienas didžiausių malonumų vaikams ir paaugliams – patalynės komplekto spalvų ar raštų pasirinkimas. Laisvė patiems pasirinkti įtraukia vaizduotę ir leidžia susikurti sau labiausiai patinkančią, gerai nuteikiančią miegamosios lovos nuotaiką. LONO asortimente patalynės komplektas vaikams gali būti pasirinktas iš dviejų kolekcijų – Elegante ir Moderno. Vienspalvė Elegante kolekcija pasižymi ramiomis pastelinėmis spalvomis bei subtiliu žvilgesiu. Švelnių spalvų vaikiška patalynė veikia raminančiai, žavi savo estetika ir puikiai tinka tiek paauglių, tiek mažesnių vaikų miegamuosiuose.

Moderno kolekcija siūlo žaismingus raštus ir ryškias spalvas. Spalvingais raštais išmarginta patalynė yra dažnas pasirinkimas tarp norinčių susikurti širdžiai mielą intensyvesnį miegamojo interjerą. Be to, margi vaikiškos patalynės komplektai neretai papuošia kūdikių loveles ir į pačių mažiausių kambarius įneša daugiau žaismės bei daugiau kokybiško poilsio – nes visada mieliau užmigti tarp savo mėgstamiausių spalvų ir raštų.

Lengva vaikų patalynės priežiūra

Siekiant palaikyti higienišką miego aplinką, vaikišką patalynę rekomenduojama skalbti kartą per savaitę. Todėl renkantis patalynę vaikams svarbu atkreipti dėmesį tai, kad ją būtų lengva prižiūrėti. Visi LONAS vaikiški patalynės komplektai dėl aukštos kokybės medžiagų yra itin lengvai prižiūrimi ir nepraranda pirminių spalvų net ir po daugelio skalbimų. Be to, ilgapluoštės medvilnės audinys, išaustas satino pynimo būdu yra itin tankus bei tvirtas, tad ryškių spalvų, švelni ir minkšta vaikiška patalynė tarnauja ilgus metus.

Ieškote kokybiškos vaikiškos patalynės?

LONAS rūpinasi visos šeimos miegu, todėl aukštos kokybės patalynę siūlome įsigyti tiek suaugusiems, tiek vaikams. Fizinėse ir internetinėje mūsų parduotuvėje rasite platų kūdikiams, vaikams ir paaugliams skirtų vaikiškų patalynių pasirinkimą. Primename, kad vaikiški patalynės komplektai internetu užsakomi taip pat paprastai, kaip ir kitos prekės. Todėl patariame kartu su vaikais apžiūrėti mūsų asortimentą ir leisti jiems išsirinkti labiausiai patikusį patalynės komplektą. Kilus papildomiems klausimams susisiekite su LONO miego ekspertais, o jei norite pirmiau paliesti ir įsitikinti vaikiškos patalynės kokybe, atvykite į artimiausią mūsų parduotuvę, kur maloniai sutinkame ir kokybiškam poilsiui išlydime visus šeimos narius.

Filtruoti