Patalynės komplektai 200x200

Patalynės komplektai 200x200

LONAS patalynės komplektai 200x200

LONAS patalynės komplektas 200x200 – dažnas pasirinkimas tarp tų, kurie nori patogiai išsimiegoti minkštuose pataluose ir lengvai pervilkti antklodes bei pagalves. Šie kvadratiniai dvigulės patalynės komplektai, kaip ir visa mūsų patalynė, gaminami iš aukščiausios kokybės 100% Premium medvilnės satino, todėl yra itin švelnūs, minkšti ir užtikrina malonią miego patirtį.

LONO asortimente siūlomi vienspalviai ir subtiliais raštais išmarginti patalynės komplektai 200x200 iš Elegante ir Moderno kolekcijų. Nepaisant dizaino pasirinkimo, visi mūsų patalynės komplektai gaminami itin kruopščiai bei atsakingai – rankomis išglostoma kiekviena siūlė, naudojamos sertifikuotos medžiagos ir naujausios technologijos, užtikrinančios ilgus metus neblėstantį patalynės žvilgesį, o spalvos ir raštai mūsų dizainerių atrenkami taip, kad derėtų geriausiai. Atsižvelgus į individualius poreikius, daugiau malonaus patyrimo ir kokybiško poilsio suteikiantį dvigulės patalynės komplektą gali išsirinkti kiekvienas.

Kuo išskirtiniai patalynės komplektai 200x200?

LONAS patalynės komplektai 200x200 skirti dvigulėms lovoms, norintiems susikurti maksimaliai patogią ir malonią miego aplinką. Šio dydžio dvigulė patalynė yra viena praktiškiausių mūsų asortimente – ji išsiskiria kvadratine forma. Kadangi visos antklodės užvalkalo kraštinės yra lygios, tai leidžia negalvoti, kuri kraštinė yra ilgoji, todėl švaros dieną tokios antklodės pervilkimas yra pats lengviausias bei greičiausias.

LONO patalynės komplektas 200x200 susideda iš 1 antklodės užvalkalo ir 2 standartinio dydžio pagalvių užvalkalų 50x70. Kaip ir visi mūsų patalynės komplektai, patalynės užvalkalai 200x200 gaminami tik iš aukščiausios rūšies medvilnės satino, kuris pasižymi ypatingu minkštumu, švelnumu bei prabangiu blizgesiu. Be to, Premium rūšies medvilnės satinas, net būdamas labai plonas ir minkštas, yra itin tankus, todėl tarnauja daug metų. Tad aukščiausios kokybės medvilninė patalyne 200x200, suausta satino būdu, yra vienas geriausių pasirinkimų, ieškantiems ilgaamžio patalynės komplekto, suteikiančio ypatingai jaukų ir kokybišką poilsį.

Elegante patalynės komplektas 200x200

LONO patalynės komplektas 200x200 gali būti pasirinktas iš vienspalvės, subtilia prabanga užburiančios Elegante kolekcijos. Šioje kolekcijoje dominuoja ramios pastelinės ir gilios tamsesnės spalvos, kuriančios raminančią ir atpalaiduojančią miego atmosferą. Atsižvelgus į miegamojo interjerą ar kitus stilistinius interesus kiekvienas gali išsirinkti išskirtinio dizaino patalynės komplektą.

Visi Elegante kolekcijos patalynės komplektai gaminami iš egiptietiškos medvilnės, kuri pripažįstama geriausia pasaulyje. Profesionalių meistrų komanda Italijoje išaudžia 100% Premium medvilnės satiną ir audinius nudažo taip, kad nebluktų net po daugelio skalbimų, o švelnumo ir spindesio suteikia „sviestuoto paviršiaus“ (angl. butter finishing) apdirbimo technologija. Audiniams pasiekus Lietuvą, iš jų mūsų meistrų rankomis gaminami elegantiški ir ilgaamžiai  patalynės užvalkalai, puošiantys dvigules lovas ir leidžiantys pasimėgauti prabangiu bei visapusiškai maloniu poilsiu.

Moderno patalynės komplektas 200x200

Spalvingais raštais išmarginti patalynės komplektai 200x200 siūlomi Moderno kolekcijoje. Ši mūsų kolekcija ypatinga tuo, jog jos raštai ir spalvos keičiasi kaip metų laikai, todėl kiekvienas patalynės komplektas kviečia pajusti ir prisijaukinti žavią metų laikų kaitą. Visi Moderno patalynės užvalkalai, ne išimtis ir patalynės komplektai  200x200,  yra pagaminti iš dviejų medvilnės satino audinių, tai leidžia patalynę naudoti skirtingomis pusėmis. Atklojus raštuotą pusę, lova taps interjero akcentu, o derinant vienspalvę su raštuota – įneš lengvos žaismės.

Moderno kolekcijos patalynės komplektai taip pat gaminami iš egiptietiškos medvilnės satino. Mūsų dizaineriai kruopščiai išrenka raštus bei spalvas ir atiduoda audinį numarginti skaitmenine spauda Ispanijos meistrams. Skaitmeninės spaudos technologija užtikrina, kad dažai giliai įsiskverbtų į siūlą ir patalynės spalvos nesikeistų net ir po daugelio skalbimų, tad ryškūs, švelnūs ir minkšti patalynės užvalkalai tarnauja labai ilgą laiką. Išmargintiems audiniams pasiekus Lietuvą, patalynės komplektai siuvami mūsų meistrų rankomis, kruopščiai išglostant kiekvieną siūlę, todėl pasirinkus subtiliai žaismingą patalynės komplektą 200x200 galima tikėtis ilgaamžės kokybės ir pačių maloniausių pojūčių miego metu.

Ieškote patalynės komplekto 200x200?

Norintiems įsigyti aukščiausios kokybės, stilingą, ilgus metus džiuginančią 200x200 matmenų patalynę, primename, kad visi LONAS patalynės komplektai internetu yra užsakomi labai lengvai ir greitai, tad vos įsigiję galėsite mėgautis maksimaliai komfortišku poilsiu ir estetiška miego aplinka. Kyla papildomų klausimų? Susiekite arba atvykite į artimiausią mūsų fizinę parduotuvę, kur galėsite įsitikinti patalynės kokybe, švelnumu ir kerinčiu žvilgesiu.

Filtruoti