Vaikiškos antklodės

Vaikiškos antklodės

Kodėl verta rinktis LONAS HOME antklodes vaikams?

Vaiko miegas – vienas svarbiausių dalykų tėvams. Jeigu vaikas pailsėjęs ir išsimiegojęs, tada ir tėvai jaučiasi gerai. Geras vaiko poilsis naktimis įtakoja jo smalsumą, socialinį gyvenimą bei mokslus. Todėl būtina dėmesio skirti ne tik vaiko lovai, bet taip pat pagalvei bei antklodei. LONAS HOME asortimente rasite ne tik jūsų vaikui tinkamo dydžio antklodę, bet taip pat galėsite rinktis iš kelių skirtingų užpildo variantų – pūkų ir plunksnų, alpakų vilnos, medvilnės, kapoko ar sintetinio pluošto.

LONAS HOME antklodžių vaikams asortimentas

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite vaikiškų antklodžių, kurioms pagaminti ir užpildyti buvo naudojamos skirtingos medžiagos. Visos jos išsiskiria unikaliomis savybėmis ir tik jūs žinote, kas tinka jūsų vaikui.

  Pūkinės antklodės vaikams. Jos yra kimštos vandens paukščių plunksnomis. Tai – vienas seniausių kimšimo būdų. Antklodės puikiai sugeria drėgmę bei išlaiko tinkamą kūno temperatūrą viso miego metu. Jos yra ilgaamžės ir tvarios, kadangi gaminimui naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos. Taip pat LONAS HOME pūkinės antklodės pasižymi tinkamos organizmui temperatūros palaikymu, kas turi įtakos pilnaverčiam jūsų mažųjų poilsiui.

  Vilnonės antklodės vaikams – tai termoreguliacinėmis savybėmis pasižyminčios antklodės, kurių vilna gaunama iš alpakų. Alpakų vilna itin vertinama, kadangi ji ne tik šildys mūsų vaikus miego metu, bet tuo pačiu ir neleis perkaisti. Šio tipo vaikiškos antklodės labai pamėgtos visame pasaulyje. Tai – universalus, kokybiškas variantas norint, kad vaikai gerai jaustųsi miego metu.

  TENCEL™ liocelio ir kapoko, lino ar medvilnės pluošto antklodės – tai natūraliu pluoštu kimštos antklodės, kurios yra itin pralaidžios orui. Jos yra lengvos ir purios, todėl vaikai jausis lyg gulėdami ant debesų.

  Antialerginės antklodės vaikams – tai sintetinės antklodės, pagamintos vaikams, kurie turi itin jautrią odą. Jos yra labai lengvos, leidžiančios kūno odai kvėpuoti.

Filtruoti