Viskoelastiniai čiužiniai

Viskoelastiniai čiužiniai

LONAS viskoelastiniai čiužiniai

LONAS viskoelastiniai čiužiniai – skirtingų vertingųjų savybių derinys, mes juos taip pat mėgstame vadinti šilčiausiais čiužiniais savo asortimente. Jie, kaip ir kiti mūsų čiužiniai, gaminami iš pažangios, aukščiausios kokybės Memospace® medžiagos, suteikiančios išskirtinių termoreguliacinių ir prisitaikymo savybių. Viskoelastiniai čiužiniai reaguoja į kambario ir kūno šilumą, prisitaiko prie kūno linkių, atpalaiduoja raumenis ir yra vienas geriausių pasirinkimų, norintiems miegoti šiltai bei itin jaukiai.

Mūsų asortimente siūlomi tiek viengulėms, tiek dvigulėms lovoms derantys viskoelastiniai čiužiniai, kuriuos rasite dviejose - Trispalvėje ir Klasikinėje – LONAS kolekcijose. Pagal poreikius galima rinktis itin minkštą, vidutinio kietumo arba kietą viskoelastinį miego pagrindą ir užsitikrinti visapusiškai malonų bei atpalaiduojantį poilsį.

Kam tinkamiausi viskoelastiniai čiužiniai?

LONO viskoelastiniai čiužiniai pasižymi unikalia sudėtimi, kurioje yra orui laidžios, ilgaamžės ir elastingos medžiagos Memospace®. Tai – specialaus tankio viskoelastinė medžiaga, sukurta NASA kosminės technologijos pagrindu. Svarbu tai, kad viskoelastinė medžiaga Memospace® reaguoja ne tik į kūno svorį, bet ir į jo šilumą. Toks maksimalus prisitaikymas sukuria kūno lengvumo jausmą ir leidžia patirti atpalaiduojančio miego potyrius.

Dėl unikalios sudėties viskoelastiniai čiužiniai yra ypač tinkami mėgstantiems miegoti šiltai. Reaguodami į kūno skleidžiamą šilumą, šie čiužiniai minkštėja, todėl itin tiksliai prisitaiko prie kūno linkių ir palaiko malonią šilumą visos nakties metu. Kadangi viskoelastiniai čiužiniai yra puikiai prisitaikantys prie kūno anatomijos ir pasižymi tiek šildančiomis, tiek atpalaiduojančiomis savybėmis, toks miego pagrindas itin tinka nuo sąnarių skausmų ar kūno dalių tirpimo kenčiantiems žmonėms. Taip pat šio tipo čiužiniai – vieni tinkamiausių tiems, kuriems pasireiškia įvairios alergijos, nes viskoelastinė medžiaga yra nepalanki terpė veistis dulkių erkutėms. Be to, visi LONO viskoelastiniai čiužiniai turi antibakterinį užvalkalą su Lonofibre®, kuris pasižymi antibakterinėmis savybėmis, yra lengvai skalbiamas ir prižiūrimas.

Viskoelastiniai čiužiniai – viengulėms ir dvigulėms lovoms

Mūsų asortimente yra tiek vienguliai, tiek dviguliai viskoelastiniai čiužiniai. Didžiausi dvigulėms lovoms skirti viskoelastiniai čiužiniai – 180x215, 180x200 ir 160x200. Čiužiniai 160x200 yra populiariausias pasirinkimas tarp porų, ieškančių dvigulio miego pagrindo, kuris sukurtų maksimaliai jaukią bei atpalaiduojančią miego aplinką. Kompaktiškoms dvigulėms lovoms arba erdvesnėms viengulėms lovoms skirti viskoelastiniai čiužiniai 140x200. Na o suaugusiųjų, paauglių ir vaikiški čiužiniai viengulėms lovoms gali būti: 120x200, 90x200 ir 80x200. Nepaisant dydžio pasirinkimo, šios rūšies čiužiniai siekia pasirūpinti kiekvienu kūno linkiu ir suteikti maksimaliai atpalaiduojantį poilsį.

Viskoelastiniai čiužiniai pagal kietumą

Atsižvelgus į individualius poreikius ar miego metu patiriamus nepatogumus, LONO čiužinį galima rinktis pagal kietumą. Mūsų asortimente siūlomi: kieti, vidutinio kietumo ir minkšti viskoelastiniai čiužiniai.

Kieti viskoelastiniai čiužiniai tinka tiek suaugusių, tiek paauglių, tiek vaikų nuo 3 metų komfortiškam ir sveikam miegui. Taip pat kietas šio tipo miego pagrindas yra puikus pasirinkimas miegantiems ant nugaros, nes dėl sudėtyje esančios Memospace® medžiagos efektyviai prisitaiko prie kiekvieno kūno linkio ir palaiko taisyklingą nugaros padėtį, pailsindamas stuburą ir raumenis.

Vidutinio kietumo viskoelastiniai čiužiniai patenkins tų poilsio poreikius, kurie ieško šilto bei jaukaus, bet tuo pačiu tvirtai kūną apgaubiančio miego pagrindo. Taip pat dėl specialių čiužinio paviršiaus medžiagų savybių, vidutinio kietumo viskoelastinis čiužinys yra vienas geriausių pasirinkimų, siekiant sumažinti sąnarių skausmus arba norint šių skausmų išvengti.

Minkšti viskoealstiniai čiužiniai dažnu atveju patenkina net išrankiausiųjų miego poreikius, nes suteikia viską  – minkštumo jausmą, tvirtą atramą visam kūnui, oro pralaidumą. Šie čiužiniai turi integruotas 7 spyruoklių minkštumo zonas. Tokia čiužinio konstrukcija leidžia atsipalaiduoti raumenims, o stuburui – taisyklingai išsitiesti, kas užtikrina maksimaliai atpalaiduojantį ir sveiką poilsį.

Trispalvės ar Klasikinės kolekcijos viskoelastinis čiužinys?

LONAS viskoelastinį čiužinį siūlo tiek Trispalvė, tiek Klasikinė kolekcija. Abiejose kolekcijose rasite tik aukščiausios kokybės čiužinius, tad pasirinkimas priklausys nuo individualių poreikių. Trispalvėje kolekcijoje esantys viskoelastiniai čiužiniai miegą pakylėja į aukštesnį lygį – kartu su kineziterapeutais iki menkiausių smulkmenų ištobulinta čiužinių konstrukcija ir ypatingi dizaino sprendimai yra šios kolekcijos čiužinių išskirtinumas. Klasikinės kolekcijos viskoelastiniai čiužiniai pasižymi balansu tarp aukštos kokybės ir ekonomijos, todėl komfortiškas bei atpalaiduojantis miegas gali būti prieinamas kiekvienam.

Koks viskoelastinis čiužinys geriausias?

Renkantis viskoelastinį čiužinį, dažnam kyla klausimas: kaip išsirinkti čiužinį, kuris geriausiai patenkintų visus miego poreikius? LONO miego ekspertai visuomet pataria atsižvelgti į miego įpročius ir turimas problemas. Mėgstate miegoti ant nugaros ar ant šono? Vargina naktiniai kūno dalių tirpimai ar nakties metu kamuoja sąnarų skausmai? Visa tai įvertinus, išsirinksite tinkamo kietumo viskoelastinį čiužinį, kuris suteiks galimybę mėgautis ramiu, patogiu ir netrikdomu poilsiu. Turint papildomų klausimų ar ieškant profesionalaus patarimo, nedvejokite ir susisiekite su mūsų ekspertais, kurie visada pasiruošę padėti geriausio viskoelastinio čiužinio pasirinkime.

Filtruoti