Antčiužiniai 180x200

Antčiužiniai 180x200

LONAS antčiužiniai 180x200

LONAS Antčiužiniai 180x200 skirti erdvioms dvigulėms lovoms, siekiant susikurti karališko poilsio oazę. Šių matmenų antčiužiniai pritaikyti 180x200 dydžio čiužiniams, itin efektyviai kompensuoja miego pagrindo paviršiaus nelygumus, puikiai prisitaiko prie kūno linkių ir užtikrina visapusiškai komfortišką miegą. Visi mūsų antčiužiniai pagaminti iš aukščiausios kokybės Memospace® ir Lono-Tec® medžiagų, turinčių ortopedinių bei antialerginių savybių, o kiekvieno antčiužinio siūlė išglostoma mūsų meistrų rankomis, kas garantuoja ilgaamžę kokybę.

LONO asortimente esantys antčiužiniai 180x200 skirti paminkštinti arba pakietinti miego pagrindą, tad rinktis galite minkštą arba kietą antčiužinį. Aukščiausios kokybės, įvairiomis savybėmis pasižyminčių antčiužinių pasiūla leidžia kiekvienam išsirinkti geriausiai individualius miego poreikius atitinkantį gaminį.

Kokie antčiužiniai 180x200 geriausi: minkšti ar kieti?

LONAS antčiužiniai 180x200 yra vienas geriausių bei ekonomiškiausių sprendimų, ieškantiems, kaip karališko dydžio lovą paversti dar patogesne. Kokybiškas antčiužinis prisitaikys prie jūsų kūno linijų suteikiant joms stabilumo ir komforto miego metu, taip pat efektyviai pakoreguos miego pagrindo nelygumus juos neutralizuojant ar sušvelninant. Vis dėlto norint išsirinkti visus turimus lūkesčius patenkinantį šių matmenų antčiužinį reikia atkreipti dėmesį į jo turimas savybes. Mūsų asortimente siūlomi minkšti ir kieti antčiužiniai 180x200, pritaikyti skirtingiems miego poreikiams.

Kietų antčiužinių 180x200 savybės

LONO kieti antčiužiniai  efektyviai išlygina miegamojo paviršiaus nelygumus iš vienos pusės ir kartu suteikia daugiau standumo bei tvirtumo toje pusėje, ant kurios gulima. Šie antčiužiniai gaminami iš didelio tankio Lono-Tec® medžiagos ir putų poliuretano, kas užtikrina itin gerą atramą kūnui, leidžia geriau paskirstyti kūno masę, atpalaiduoti raumenis ir nuimti krūvį nuo sąnarių. Dėl šių priežasčių kieti antčiužiniai 180x200 ypatingai tinka žmonėms, kuriuos vargina nugaros, pečių, kaklo skausmai. Be to, kietas antčiužinis suteikia daugiau komforto ir tiems, kurie mėgsta miegoti ant nugaros arba pilvo, nes užtikrina kokybiškam poilsiui reikiamą kūno balansą ir tvirtą atramą.

Minkštų antčiužinių 180x200 savybės

LONO minkšti antčiužiniai 180x200 skirti didesniam paminkštinimui ir ryškesnių nelygumų kompensavimui. Todėl tai itin geras pasirinkimas norint užmaskuoti didesnius čiužinio ar lovos išsigulėjimus ir užsitikrinti kur kas patogesnį poilsį. Minkšti viskoelastiniai antčiužiniai 180x200 dėka jų gamybai naudojamos Memospace® medžiagos puikiai prisitaiko prie kūno linijų ir kūno temperatūros. Toks maksimalus prisitaikymas sukuria kūno lengvumo jausmą, leidžia visiškai atsipalaiduoti ir kokybiškai bei komfortiškai išsimiegoti.

Kuo ypatingi ortopediniai antčiužiniai 180x200?

Renkantis antčiužinį labai svarbu atkreipti dėmesį į ortopedines jo savybes, nes nuo to priklauso tiek miego kokybė, tiek sveikata, tiek bendra savijauta. Visi LONAS antčiužiniai yra sukurti remiantis ortopedų rekomendacijomis, tad užtikrina sveiką poilsį ir sprendžia įvairias sveikatos bėdas, neleidžiančias kokybiškai išsimiegoti.

Minkšti ortopediniai antčiužiniai 180x200 efektyviai prisitaiko prie žmogaus kūno, tolygiai paskirsto kūno svorį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, todėl poilsis ant tokio antčiužinio rekomenduojamas tiems, kurie jaučia sąnarių ar klubų skausmus. Kieti ortopediniai antčiužiniai 180x200 suteikia stabilesnę atramą kūnui, kas padeda kovoti su varginančiais nugaros skausmais. Be to, šie antčiužiniai yra itin tinkami judėjimo sutrikimų turintiems ar įvairias traumas patyrusiems žmonėms, nes miegant ant jų dėl stabilesnės atramos yra lengviau keisti padėtį.

Antialerginiai antčiužiniai 180x200 – visapusiškam komfortui

Siekiant užtikrinti visapusišką komfortą miego metu, visi LONO antčiužiniai, ne išimtis ir didieji antčiužiniai 180x200, apvilkti antialerginiu užvalkalu su Lonofibre®. Specialios Lonofibre® technologijos 3 sluoksnių užvalkalas ypatingas tuo, jog jame nesiveisia dulkių erkutės, o sudėtyje esantis linas pagreitina drėgmės išgarinimą, kas leidžia pasimėgauti  itin maloniu, gaiviu ir higienišku poilsiu. Papildomą komfortą suteikia ir tai, kad prireikus užvalkalas patogiai nusiima atsegus užtrauktuką per visas 4 kraštines, todėl nereikia atidėlioti švaros dienos.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis antčiužinį internetu?

LONAS antčiužiniai 180x200 – tai inovatyvių medžiagų pritaikymo ir kruopštaus rankų darbo derinys, leidžiantis miego pagrindą paversti patogesniu. Ieškant labiausiai turimus lūkesčius patenkinančio gaminio rekomenduojame atidžiai susipažinti su mūsų siūlomų antčiužinių savybėmis tam, kad užsitikrintumėte asmeniškai jums geriausią bei kokybiškiausią poilsio patirtį. LONAS antčiužiniai internetu išsirenkami taip pat paprastai kaip ir kitos prekės, o kilus papildomiems klausimams mūsų kokybiško miego ekspertai visuomet pasiruošę į juos atsakyti.

 

 

 

Filtruoti