Pagalvės

Pagalvės

Ergonomiškos ir orui pralaidžios pagalvės

LONAS HOME pagalvių išskirtinumas – ergonomiškas dizainas, padedantis išlaikyti teisingą galvos, kaklo ir nugaros padėtį. Prie kūno prisitaikančios ortopedinės pagalvės atpalaiduoja kaklo raumenis, apgaubia ir gerai palaiko sprandą. Išsirinkite Jums labiausiai tinkamą aukštį ar formą ir Jūsų miegas taps dar kokybiškesnis. Visos LONAS HOME pagalvės yra pralaidžios orui, itin patogios ir leidžia mėgautis ramiu miegu visą naktį. Rekomenduojame kartu su pagalvėmis naudoti mūsų asortimente esančias paklodes, antklodes bei patalynės užvalkalus.

Kokybiškos miego pagalvės internetu

Kokybiškos pagalvės Jūsų sveikam miegui – salonuose LONAS ir internetu. Čia rasite gilų miegą užtikrinančių pagalvių, kurios tinka suaugusiems ir vaikams. Ergonomiškos bei puikios sudėties LONAS HOME pagalvės miegui akimirksniu prisitaiko prie kūno poreikių ir leidžia puikiai pailsėti, kad ir kur bebūtumėt. Jums tinkamiausių pagalvių pasirinkimą papildomai palengvina jų skirtingi pagalvių matmenys.

LONAS HOME pagalvės yra gaminamos iš medžiagų, turinčių tarptautinį ekologinį Oeko-Tex® sertifikatą, kuris patvirtina pagalvių saugumą alergiškiems ir jautrią odą turintiems žmonėms.

Rinkitės LONAS HOME pagalves pagal sudėtį

Norint mėgautis pagalvės teikiamais privalumais, labai svarbu atsižvelgti į jos konkrečias savybes, kurios atitinka Jūsų poreikius. LONAS HOME pagalvės skirstomos į: antialergines, viskoelastines, lateksines,pūkines, taip pat kelioninės paskirties pagalves.

Ne mažiau įtakos sveikam miegui turi pagalvės sudėtis, todėl rinkitės LONAS HOME pagalves pagal jų sudėtį:

  Natūralių ančių pūkų ir plunksnų. Jos lengvos, praktiškos, puikiai saugo šilumą, sugeria drėgmę bei leidžia odai kvėpuoti.

  Medvilnines pagalves su lino pluošto užvalkalu;

  100% alpakų ir merino vilnos pagalves, turinčias antibakterinių ir drėgmę greitai išgarinančių savybių;

  Viskoelastines, orui laidžios Memospace® medžiagos, ortopedines atpalaiduojančias pagalves;

  Aukštos kokybės elastingo, termoreguliacinio, orui laidaus latekso pagalves;

  Šilkine medvilne vadinamo puraus hipoalerginio kapoko pluošto pagalves su tvariu TENCEL™ liocelio užvalkalu;

  Viskoelastines Memospace® medžiagos pagalves su ricinos aliejumi, kuris turi priešuždegiminių, priešgrybelinių, skausmą malšinančių, odą drėkinančių savybių;

  Purias ir lengvas poliesterio pluošto pagalves, kurias itin lengva prižiūrėti.

Filtruoti