Pagalvės

Pagalvės

Apie pagalves

Kokybiškas miegas priklauso nuo daugelio veiksnių, vienas iš jų – tinkama pagalvė. Teisingas pasirinkimas labai individualus dalykas, nes svarbiausia, kad būtų patenkinti asmeniniai miego komforto poreikiai. LONAS pagalvės yra išskirtinės ne tik savo dizainu, kokybe, bet ir savybėmis, kurios pasirūpina jūsų sveikata bei siekia užtikrinti maksimalų komfortą poilsio metu.

Mūsų pagalvės miegui skirtos suteikti geriausią poilsio patirtį tiek suaugusiems, tiek vaikams. Ir tai tik vienas mažas miego aplinkos sudedamasis komponentas, galintis pakelti savijautą į kitą lygį. O ieškantiems sprendimų miegamojo jaukumui – siūlome įvairių dizainų, spalvų ir raštų dekoratyvinių pagalvių, kurios pagamintos taip, kad atliktų ir atramos lovoje funkciją. Renkantis pagalves internetu gali natūraliai kilti klausimas – kokią pagalvę rinktis? Siūlome susipažinti su LONAS HOME pagalvių asortimentu ir atrasti, kurios būtų būtent jums geriausios pagalvės miegui.

Kokios geriausios pagalvės miegui

Geriausios miego pagalvės yra tos, kurios efektyviai atitinka asmeninius miego poreikius ir suteikia tinkamą kūno atramą. Nors atrodytų, kad pagalvės pernelyg nedaro reikšmingos įtakos bendrai miego kokybei, visgi jas nuvertinti būtų didžiulė klaida. Tinkamas pagalvės pasirinkimas padeda išlaikyti teisingą galvos, kaklo ir nugaros padėtį. Todėl svarbiausi kokybiškos pagalvės kriterijai – tai ortopedinės ir higienos savybės.

Kurdami pagalves miegui mūsų meistrai ir dizaineriai dirba drauge su ortopedais, alergologais ir ergonomikos specialistais, todėl galutinis rezultatas leidžia rasti geriausią sprendimą, net turintiems itin specifinių poreikių. Todėl geriausia pagalvė visada bus ta, kurią pasirinkote atidžiai atsižvelgdami į savo poreikius. Tam reikšmingą įtaką daro ir medžiagų bei dizaino sprendimai. Itin atsakingai parinktos medžiagos ir jų komponavimas mums leidžia sukurti aukščiausios kokybės produktus.

Ortopedinės pagalvės

Ieškantiems sprendimų, kaip pagerinti miego kokybę ir suteikti kūnui maksimalų patogumą, pirmiausiai siūlome susipažinti su specialiai tam sukurtu pagalvių tipu - ortopedinės pagalvės miegui. Keli skirtingi dizainai ir dydžiai padeda išsirinkti savo anatomijai tinkamesnį variantą, o šio tipo pagalvės pasižymi išskirtinėmis prisitaikymo prie kūno formų ir apkrovų savybėmis. Todėl kartais jos dar vadinamos anatominėmis. Jos atpalaiduoja įsitempusius kaklo, sprando ir pečių raumenis, sukuria efektyvią atramą minėtoms kūno dalims ir palaiko taisyklingą padėtį viso miego metu.

LONAS HOME ortopedinėms pagalvėms pagaminti naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos. Viskoelastinė medžiaga su Memospace® savybėmis skirta efektyviai reaguoti į kūno linkius ir svorius, sukuriant komfortiškiausią poziciją galvai. Ši medžiaga sugeria galvos sunkį ir apglėbia iki tam tikro reikiamo lygio, taip suteikdama stabilumo jausmą. Patogi pozicija numalšina įprotį pernelyg dažnai vartytis, tačiau kartu anatominė pagalvė neapriboja laisvės judėti miego metu.

Ortopedinės pagalvės pagamintos iš Dunlop latekso užtikrina puikią atramą sprandui ir suteikia malonų gaivos jausmą tiek žiemą, tiek vasarą. Papildomas profiliavimas skylutėmis užtikrina geresnę oro cirkuliaciją, todėl tai palaiko vėsesnę temperatūrą ir padeda išvengti galvos prakaitavimo. O specialūs spygliukai suteikia švelnų masažuojantį efektą ir gerina kraujotaką.

Dar viena itin svarbi LONAS pagalvių savybė yra antibakterinė apsauga. Tai ypač aktualu alergiškiems žmonėms, nes tiesioginis veido kontaktas su pagalvės paviršiumi gali miegą paversti nemaloniu ir varginančiu. Todėl sukūrėme tokius gaminius, kurių antibakterinės savybės suteikia ramų poilsį ir jautresniems žmonėms. Mūsų antialerginė pagalvė suteikia dvigubą apsaugą nuo nepageidaujamų mikroorganizmų - medžiagų viduje esantis natūralaus ir tvariai išgaunamo ricinos aliejaus užpildas apsaugo vidinę pagalvės dalį, o užvalkalas su lino pluoštu saugo paviršių.

Pūkinės pagalvės

Visai kitokio tipo yra pūkinės pagalvės. Tai geriausiai žinoma iš gamtos pasiimama medžiaga, kuria pagalves kimšdavo nuo senovės. Vandenyje plaukiojančių paukščių plunksnos ir pūkai pasižymi unikaliomis savybėmis, kurioms neprilygsta jokios dirbtinės medžiagos. Tokios pagalvės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant mikroklimatas tampa itin komfortabilus, nes pūkinės pagalvės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių, o plunksnos jį išgarina.

Dėl minėtų savybių palaikoma organizmui optimali temperatūra net tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi. Kruopščiai pasiūtos pūkinės pagalvės pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu, jos ypač patogios, todėl sukuria idealų poilsio pojūtį. Pūkų-plunksnų gaminių kokybė atitinkamai skiriasi nuo jame esančio sudėties santykio – kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė. Pūkiniams gaminiams naudojamos kruopščiai atrinktos žaliavos: aukštos kokybės purūs ir išdirbti pūkai bei plunksnos komfortiškam gaminio standumui, nepriekaištingai šilumai bei oro pralaidumui. Šių pagalvių užvalkalai nepraleidžia pūkų, todėl nesusidursite su nepatogumais dėl kyšančių besibadančių plunksnų galiukų.

Vaikiškos pagalvės

Gera vaiko miego kokybė – tai vienas dažniausių rūpesčių iškylančių tėvams. Norint, kad vaikas kokybiškai pailsėtų, reikia sukurti jo poreikius ir kūno savybes atitinkančią miego aplinką. Vaikiška pagalvė yra svarbi kaip ir pagrindas, ant kurio gulima. Augančiam ir besiformuojančiam kūnui tinkama galvos, kaklo ir nugaros pozicija gali būti itin svarbi, todėl ieškant pagalvės vaikui reikėtų įsiklausyti tiek į jo poreikius, tiek į specialistų rekomendacijas. LONAS vaikiškos pagalvės pasiūtos konsultuojantis su specialistais ir remiantis gerosiomis praktikomis, todėl jos yra saugios ir draugiškos net jautriam augančiam organizmui.

Ypatingą dėmesį skiriame medžiagoms – naudojame sertifikuotas medžiagas, deriname užpildą ir išorinius sluoksnius tam, kad užtikrintume pagalvės tinkamumą net ir kūdikių miegui. Renkantis įprasta atsižvelgti į pagalvės kietumo savybes – minkšta, vidutinė ar kieta. Tačiau labai svarbus yra dydis bei forma. Skirtingo amžiaus vaikams rekomenduojamos skirtingo dydžio pagalvės, tai padės saugiai formuotis stuburui bei užtikrins tinkamą kraujotaką. Todėl, kai rinksite pagalvę vaikui, nepamirškite atsižvelgti į svarbiausius kriterijus lemiančius miego kokybę.

Dekoratyvinės pagalvės Jei miegamajame trūksta jaukumo ar lengvos žaismės, rinkitės įvairių formų ir dydžių dekoratyvines pagalves ar pagalvėles. Jas apvilksime tuo pačiu audiniu kaip ir jūsų pasirinkta LONAS lova, arba priešingai, galėsite ieškoti įdomių derinių ir improvizacijų, nes paletėje siūlome daugiau nei 500 skirtingų spalvų, raštų ir tekstūrų variantų. Dekoratyvinės pagalvės ir pagalvėlės gali būti puikus sprendimas tiek norint pagyvinti lovą ir suteikiant interjerui daugiau jaukaus detalumo. Tačiau LONAS pagalvėlės pasiūtos taip, kad taip pat atliktų ir atramos funkciją, t.y. kad jums būtų dar patogiau įsitaisyti lovoje ne miego metu. Galite rinktis iš skirtingų dizainų pagalvių: klasikinės kvadratinės formos ir pailgos, dailios cilindrinės formos apatinės nugaros dalies atramai. Rasite net didelio ploto plokščias pagalves, dedamas prie galvūgalio. Dekoratyvinės pagalvėlės padės įsipatoginti leidžiant laiką lovoje ar papuošti lovą dienos metu. O priežiūra bus itin paprasta, nes viso pagalvės ir pagalvėlės turi užsegamus ir lengvai nuvelkamus užvalkalus.

Pagalvių užvalkalai

Pastebėjome, kad pagalvių užvalkalai labai efektyviai sukuria norimą nuotaiką miegamajame. LONAS HOME dizaineriai sukūrė vienspalvės patalynės kolekciją, kurią galima itin lengvai priderinti prie įvairiausių miegamųjų. Išsirinkę skirtingų spalvų užvalkalus, interjerui suteiksite vis kitą miego aplinkos atmosferą. Sukomplektavome po du tos pačios spalvos pagalvių užvalkalus, skirtus populiariausiems pagalvių dydžiams. Iš 100% medvilnės satino pasiūti užvalkalai yra itin švelnūs. Todėl poilsio kokybę užtikrina tiek miego pagalvės savybės, tiek malonus užvalkalo prisilietimo pojūtis.

Daugiau apie tai, kaip išsirinkti tinkamą pagalvę tiek suaugusiems, tiek vaikui ir į kokias savybes vertėtų atkreipti dėmesį rasite straipsnyje - „Pagalvės ir jų asortimentas“.

Filtruoti