Čiužinys SAPNELIS

Nuo 75,00€

Jeigu jūsų vaikelis yra linkęs sukaisti, šis čiužinys – jam. Papildomi oro kanalai čiužinio galvūgalyje padidina oro pralaidumą ir greitai išgarina drėgmę. Be to, SAPNELIS užtikrina idealią kūno padėtį augančiam ir stiprėjančiam stuburui.

  Lono-Tec® I suteikia tvirtą atramą visam kūnui

  Užvalkalas su Lonofibre® užtikrina malonų prisilietimą ir švarą

  Oro kanalai leidžia odai kvėpuoti ir užtikrina optimalią temperatūrą

  Gaminiui taikoma 2 metų garantija dėl jo aukštos kokybės

Dydis
75,00€
Čiužinys SAPNELIS
75,00€
Pristatymas - 3 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Čiužinys SAPNELIS
Antibakterinis užvalkalas su Lonofibre®

Pirmasis sluoksnis padeda palaikyti švarą. Jame nesiveisia dulkių erkutės, o sudėtyje esantis linas gerai garina drėgmę ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Specialios Lonofibre® technologijos 3 sluoksnių užvalkalą galima skalbti iki 60°C temperatūroje, kurioje žūsta bakterijos ir yra geriausiai pašalinamos dėmės.

Elastingas sluoksnis Lono-Tec® I

Šį sluoksnį sudaro Lono-Tec® I medžiaga. Tai – itin pralaidus orui ir elastingas patentuotas putų poliuretanas, profiliuotas papildomais oro kanalais galvūgalyje. Lono-Tec® I pasižymi puikiomis ortopedinėmis savybėmis ir užtikrina teisingą atramą stuburui bei visai raumenų sistemai. Be to, ši medžiaga saugi sveikatai ir draugiška aplinkai.

Informacija

Čiužinio pristatymas ir seno išvežimas
Kietumas ir svorio rekomendacija
Išmatavimai
Garantija

Ramus miegas be kovų su alergija

Čiužinys gaminamas iš orui itin pralaidžių medžiagų, kurios sudaro nepalankią terpę pelėsiui, grybeliui bei dulkių erkutėms.

Prie švaros prisideda ir skalbiamas užvalkalas su linu, kuris veikia antibakteriškai. Jį lengva nuvilkti ir užvilkti po skalbimo. Švarioje aplinkoje miegas gilesnis ir saldesnis.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Čiužinius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo, norint užtikrinti aukštą gaminio kokybę.

Toks čiužinio nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia, kad apsaugotų detales nuo deformacijos ar irimo.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus čiužinys

Kuriame tvarius čiužinius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams.

Rekomenduojama Jums

50 000+ geriau miegančių klientų