Vaikiški čiužiniai

Vaikiški čiužiniai

LONAS vaikiški čiužiniai / čiužiniai vaikams

LONAS vaikiški čiužiniai skirti maksimaliai komfortiškam ir kokybiškam vaikų bei paauglių poilsiui. Visi čiužiniai vaikams yra mūsų meistrų rankų darbo, o jie, kaip ir kiti mūsų čiužiniai, gaminami iš aukščiausius kokybės standartus atitinkančios ir Oeko-Tex® sertifikuotos medžiagos, užtikrinančios ramų bei sveiką vaikų miegą.

LONAS asortimente siūlomi populiariausių dydžių vienguliai čiužiniai, tinkantys kūdikių, vaikų nuo 3 metų ir paauglių lovoms: 60x120, 70x140, 80x160, 80x180, 80x200, 90x200. Visi mūsų čiužiniai vaikams subalansuoti patogiam ir sveikam miegui, todėl jų pagrindas yra kietas arba vidutinio kietumo, pagamintas iš elastingos, orui pralaidžios bei tvirtos Lono-Tec® medžiagos, užtikrinančios taisyklingą vaiko stuburo laikyseną. Tad atsižvelgus į vaiko amžių, miego poreikius ar gydytojo rekomendacijas išrinksite tokį čiužinį, kuris suteiks vaikui saugų, ramų, sveikatai ir bendrai savijautai naudingą poilsį.

Kokį čiužinį vaikui rinktis?

Itin reikšmingi vaiko vystymosi ir raidos procesai vyksta būtent miego metu. Todėl tinkamas čiužinys vaikui yra itin svarbu siekiant užtikrinti kokybišką poilsį bei norint išvengti augimo problemų ir ligų, susijusių su raumenų ir kaulų sistemomis. Kaip išsirinkti čiužinį vaikui? Dažnai girdime šį klausimą ir visuomet patariame atkreipti dėmesį į vaiko amžių, čiužinio pagrindo medžiagų savybes, dydį ir oro pralaidumą. Suderinus šiuos veiksnius galėsite būti tikri dėl tinkamo vaiko miego ir poilsio.

Vaikiški čiužiniai pagal amžių

LONAS vaikiški čiužiniai skirti įvairaus amžiaus vaikams – tiek kūdikiams, tiek paaugliams. Reikia žinoti, kad visiems vaikams – nuo pat kūdikystės iki pilnametystės – labiausiai tinkami vidutinio kietumo ir kieti čiužiniai. Jie palaiko vaiko stuburą tinkamoje padėtyje, neleidžia vystytis skoliozei ir kitoms stuburo–raumenų sistemos sutrikimams. Todėl visi mūsų čiužiniai vaikams turi pagrindus, gaminamus iš itin elastingos, orui pralaidžios bei tvirtos medžiagos Lono-Tec®, kuri suteikia tvirtą atramą augančio vaiko nugarai ir padeda palaikyti taisyklingą stuburo padėtį.

Kūdikių ir vaikų iki 3 metų komfortiškam bei sveikam miegui rekomenduojami specialūs čiužiniai kūdikiams. Jie užtikrina tinkamą kūno padėtį augančiam ir stiprėjančiam stuburui bei netrikdo kraujotakos sistemos, o medžiagoms skirtas ypatingas dėmesys, todėl jie užtikrins net pačių jautriausių kūdikių poreikius. Vidutinio kietumo vaikiškas čiužinys puikia tinka vyresniųjų miegui, nes yra ne per kietas, tačiau pasižymi visomis sveikam miegui reikalingomis savybėmis – yra elastingas, palaiko stuburą tiesioje padėtyje ir miego metu leidžia raumenims pailsėti. Paauglių miegui taip pat rekomenduojami kietesnio pagrindo čiužiniai vaikams. Šie sudaro esmines sąlygas tinkamai pozicijai ir atramai jau gerokai ūgtelėjusiam organizmui.

Čiužiniai vaikams pagal dydį

Renkant čiužinį vaikui svarbu, kad jis atitiktų ūgį ir lovos dydį. Mūsų asortimente siūlomi populiariausių dydžių vaikiški čiužiniai, tinkantys standartinėms kūdikių, vaikų ir paauglių lovoms. Kūdikių lovelėms ir visapusiškai ramiam bei sveikam mažylių miegui skirti 60x120 ir 70x140 matmenų čiužiniai. Vaikiški čiužiniai 80x160 ir 80x180 yra didesni, labiausiai patenkina jau ūgtelėjusių miego poreikius ir puikiai tinka platesnėms bei erdvesnėms lovoms. Dar didesni čiužiniai – 80x200 ir 90x200 – yra pagaminti galvojant apie sveiką, kokybišką bei erdvų paauglių miegą. Vis tik nepaisant ieškomo dydžio, visi LONAS čiužiniai vaikams yra gaminami tik iš aukščiausios kokybės, sertifikuotų medžiagų, pasižymi tvarumu ir ilgaamžiškumu, tad nepriekaištingu vaikų poilsiu bus pasirūpinta.

Vaikiški čiužiniai, užtikrinantys oro pralaidumą

Dar vienas svarbus kriterijus renkantis čiužinį kokybiškam vaiko miegui yra oro pralaidumas. Tam, kad vaikas atsikeltų pailsėjęs bei žvalus, jo oda turi nuolat kvėpuoti, todėl visi mūsų vaikiški čiužiniai yra gaminami iš orui itin pralaidžių medžiagų, greitai išgarinančių drėgmę ir palaikančių švaros bei gaivos pojūtį viso miego metu. Be to, orui pralaidūs čiužiniai sudaro nepalankią terpę pelėsiui, grybeliui bei dulkių erkutėms, o tai labai svarbu ne tik higieniškai miego aplinkai, bet ir jautresniems, į alergijas linkusiems vaikams. Orui pralaidus čiužinys vaikui prisideda užtikrindamas ramų vaiko miegą be kovų su alergija, todėl poilsis bus visapusiškai kokybiškas ir sveikas.

Neišsirenkate čiužinio vaikui?

Tiek mūsų internetinėje parduotuvėje, tiek fizinėse parduotuvėse rasite įvairų pasirinkimą čiužinių, kurie skirti kūdikiams, vaikams ar paaugliams. Jei vis dar turite neatsakytų klausimų renkantis vaikišką čiužinį, susiekite su mumis ir LONAS kokybiško miego ekspertai padės išsirinkti geriausiai vaiko poreikius patenkinantį čiužinį sveikam, kokybiškam ir patogiam miegui.

Filtruoti