Dvigulės lovos

Dvigulės lovos

Tikrai tvirtos ir ilgaamžės. Lovas gaminame iš medžio masyvo arba su padidinto atsparumo MDF plokštėmis, sukabinant jų kampus dvejose vietose metaline jungtimi. Tai – vienu kartu daugiau nei būtina – kad jūsų lova atlaikytų ir apgultį, kai įsiropščia visa šeima.

Dvigulės miegamojo lovos internetu

Dvigulės lovos – neatsiejama miegamojo dalis, todėl renkantis dvigulę lovą, atkreipkite dėmesį į šiuos aspektus:

  Dvigulės lovos dydį. LONAS internetinėje parduotuvėje galite rinktis kelių skirtingų dydžių dvigules lovas (140x200; 160x200; 180x200; 180x215; 200x200). Akcentuodami dydį, norime priminti, kad renkantis lovą taip pat turite atsižvelgti ir į miegamojo plotą, kad lova neužimtų visos kambario erdvės.

  Dvigulės miegamojo lovos tipą. Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš skirtingų pasirinktu audiniu aptrauktų lovos tipų: klasikinių Muzikinės kolekcijos lovų ir Continental tipo lovų.

  Lovos dizaino detales. Galvūgalio dizainas, audinio spalva, tekstūra, raštai, kojelės bei kiti aksesuarai, sujungs Jūsų lovą į vieną darnią visumą ir pavers ją pagrindiniu miegamojo akcentu.

Continental lovų ir Muzikinės kolekcijos lovų palyginimas

Continental lova – tai išskirtinio komforto, audiniu aptraukta ir itin patogi lova, kurios pagrindą sudaro 3 sluoksniai:

  Pirmasis, apatinis lovos sluoksnis sudarytas iš tvirto medienos masyvo rėmo tachtos, kurios viduje – 12,5 cm aukščio kišeninės spyruoklės, sudarančios elastingą pagrindą čiužiniams.

  Antrasis sluoksnis – du pasirinkto kietumo čiužiniai su 18 cm aukščio spyruoklių bloku viduje, užtikrinančiu puikų čiužinio prisitaikymą prie kūno formų.

  Trečiasis sluoksnis – viskoelastinis antčiužinis, kuris leidžia užtikrinti maksimalų komfortą ir padeda palaikyti taisyklingą stuburo padėtį miego metu.

LONAS siūlo 3 skirtingo galvūgalių dizaino Continental lovų modelius: SQUARE, MATCH, SWING.

Muzikinės kolekcijos dvigulės lovos – tai patikimos, ilgaamžės lovos, tarnausiančios ilgus metus. Visos lovos turi tvirtas, elastingas bei tankias groteles su patvariu pakėlimo mechanizmu. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, LONAS dvigulės lovos gali būti gaminamos su patalynės dėže arba be jos. Beje, šios Muzikinės kolekcijos lovas galite užsisakyti ir ilgesnes, 180x215 be patalynės dėžės. Šio tipo lovoms nesunkiai pritaikysite norimus aksesuarus: kojeles, kišenes ar apšvietimą.

Filtruoti